Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rick4

    félisten

    válasz Somatom #23 üzenetére

    Mármint zokat nem bírod, akik meg akarják venni a készülékedet, és zargatnak, hogy mennyi lesz postával? :D

    gabor9991: Itt nem az van, hogy sázmít hanem a szava, a becsülete ér ennyit. Ő erre lőtte be saát magát. Elsőre írhatta volna, hogy nem más megelőzött (péntek este 11-kor tette fel, szóval szerintem első voltam), de akár másodjára is írhatta volna, ehelyett a háttérben lebeszélte mással, annak ellenée hogy egyértelműen jeleztem, kell, mondja mennyi a futárral. Hol számít neki pár forint, ha a másik ember fillérre ugyanannyit utalt, mint én utaltam volna? :D Sehol..

    Ehhez képest csütörtkön voltam Debrecenben, előző nap beszéltem egy sráccal, az apróban 4500/ db áron volt fent 4GB-os DDR3 sodimmje, Békécsabai, Szegedről menet még útba is esik. Mennyi lenne, van-e valami kedvezmény, meg tudjuk-e oldani a személyes átvételt. Legyen 4 ezer/db, és ad egy 2GB-ost ajándékba. MEntem, sms-ben írtam, mikor érek oda percre pontosan, már várt, 2 perc alatt lerendeztük, teljesen korrekt volt, tthon memtesten minden simán átment. Mindezt egy 8 ezer forintos üzletről írom, nem az öszegtől függ, hogy valaki az elvárható minimum korrektséget tudja-e és akarja-e alkalmazni egy ilyen szituban....

    [ Szerkesztve ]

    Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák