Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • V.Stryker

    nagyúr

    válasz Dr. Oid #2 üzenetére

    Jogos a felvetésed. Direkt nem pedzettem tovább a dolgot és csak röviden reagáltam, mert ennek a témának általában bann vagy topikzárás a vége. :)

    Annyit tudok hozzátenni a mostani rendszerhez röviden, hogy annak ellenére, hogy én nagyon keveset éltem a régi rendszerben, de most úgy látom a dolgokat, hogy azt hitetik el az emberrrel, a szülők a gyerekkel, stb. hogy "most csak rajtad múlik, nyitott a világ, tanulj, stb." De ez nem igaz. Bedarál a rendszer, elhülyít és hova tovább nehezebb kitörni a hitelekből, az eladósodásból. Az emberek képtelenek reális célokért reális gondolkodással tenni. Eléjük tett hiú ábrándokat kergetnek és eközben a bankokat, a felső befolyásos tízezer zsebét tömik.

    A felső 10ezret sem értem ám meg soha, hogy miért kell jellemtelen emberé lenni, hogy a megszerzett x100millió mellé még összeharácsoljon x100 milliót sok sok ember kárán. Mi az amit meg tud tenni 500millióval és nem teheti meg 100millióval? Azon kívül, hogy tudja hogy annyi van és közben a bankban csücsül a pénz és a bank használja, hogy kölcsön adja a kisembereknek és ezáltal ismét a kisembert kifosztja....

    Szal szvsz szánalom a mai rendszer és csak sajnálni tudom a még meg nem született gyerekemet.

    Legszivesebben felköltöznék a kárpátokba egy faházba. :) Aztán idelent meg mindenki csessze meg magát. :D

    Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

Új hozzászólás Aktív témák