Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz madgie #43 üzenetére

    nem fordult még elő, hogy kimászott volna a porszívóból a dög :) igaz, ilyenkor még jó sok port is be szoktam szippantatni, hogy a zsákban szépen belepje és mozdulni se bírjon... (esetleg be is tömöm a következő porszívózásig a cső lyukát, hogy véletlenül se szabaduljon ki) szerencsére nagyobb pókkal még nem találkoztunk panelban, 2. emeleten :K ami kisebb példány volt, azt szépen kidobtam mindig az ablakon, vagy elküldtem a lefolyóba...
    ilyen szempontból nagyon jó a panel: maximum csak kisebb rovarok jönnek be nyáron (muslincák, szúnyogok), de ezeknek meg kifejlesztettem egy keveréket... vb ideje alatt kevertem be jó nagy adag limonádét és megfeledkeztem róla (cukor+rendes citrom került bele bőséggel): először volt pár kisebb rovar a lakásban, de pár nap alatt teljesen eltűntek... amikor észrevettem ezt a löttyöt, már kezdett megbuggyanni és tele volt mindenféle rovarral... jobban működött, mint a boltokban kapható "rovarcsapdák"

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák