Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hát.. a hozzá nem értő vendéglátósokról könyveket lehetne megtölteni.
    Jópár vendéglőt/pizzériát/diszkót láttam bezárni ostoba vezetők miatt. :(

    Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

  • Magnum_

    nagyúr

    így kell csinálni, kérem :F . akkódögöjjönmeg. sok ilyen van, rengeteg.

    I humbly and respectfully decline™

  • Samus

    addikt

    Sajnos helyileg is történt egy ilyen baklövés, az árak megemelkedtek, ráadásul az étel minősége romlott (rosszabb, nem olyan finom), hála az új szakácsnak
    Viszont nagy szerencsémre a közeli faluban van egy nagyon kellemes hely, ami a közelben olcsónak számít, nagyon finom az étel, kellemes hangulatú a hely, látszik, hogy családi vállalkozás, ebből élnek, és a kiszolgálásra sem lehet panasz. Ha valaki arrafelé jár, és enne egy jót, ha teheti, térjen be. Botykapeterd, Pálma Vendéglő, a 6os főút mellett van közvetlenül.

    '' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

  • mephi666

    nagyúr

    balatonszemesen nyaraltunk kb. 2-szer: apukám volt cégének üdülője volt ott (meg mellesleg siófokon is, de az elmúlt években becsődölt a cég is, mert az elmúlt kb 20 évben eladtak belőle mindent, ami jövedelmező volt) és nagyon szerettünk ott: fillérekből nyaralhatott az egész család :O

    mi 2 éve jártunk úgy, hogy zánkán nyaraltunk ex-el, rossz volt az idő és minden napra kinéztünk valami éttermet: pár km-en belül is oltári eltérések vannak: egyik helyen pl. jókai bableves+pacal 2 főre, exnek ásványvíz, nekem normális pálinka+csapolt sör és fizettünk borravalóval 4ezret... máshol 1 fogást ettünk és 6ezret... :( iszonyú, milyen különbségek vannak...

    ui: jut eszembe... ahol laktam falun bő 2évtizedig, ott a diszkóval csinálták ezt... amikor jól ment, akkor mindenhonnan jöttek oda az emberek és olcsó+kultúrált+hangulatos volt a hely... aztán átvette egy idióta a helyet az apjával: árakat felnyomták és bevezették, hogy aki bemegy, addig nem mehet ki a diszkóból, míg a szomszédos kocsma is nyitva áll... nehogy ott vegyen piát féláron :W aki mégis kijött, azzal újra megvetették a jegyet... meg ilyen húzásaik voltak... egyszer szombat este be voltam már töltve rendesen és összefutottam a diszkó mellett a tulaj apjával: le is kapcsoltam és kb. 1órán át diskuráltam vele az üzletvezetésről :D rendes volt a fickó, mert végighallgatott... kifejtettem neki azért szépen, hogy mik vezettek ahhoz, hogy alig van vendég: pl 1600fős faluban olyan árakat vezettek be, mint amikkel itt kecskeméten találkoztam elitebb helyeken... mellesleg csomószor beígértek sztárvendégeket is, akik aztán mégsem jöttek el meg ilyenek... amikor jól ment a hely: 1000-1100vendég is volt (akinek jegyet adtak el) és reggel 6-is eltartott 1-1 buli... amikor meg hanyatlott, akkor volt, hogy jegy nélkül besétáltam reggel 3 körül cigiért (nem szedtek már ilyenkor belépőt) és 4-5 embert ha láttam a tánctéren szédelegni... elég durva példája ez is annak, hogy egy menő/"neves" helyet hogy kell szétverni teljesen

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák