Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Necroman_Mk2

    őstag

    Szerintem butaság volna a vezetőség részéről dobni a bejáratott HBO nevet az új streaming szolgáltató kialakításakor, pláne az inkább dokumentumfilmes Discovery névért. Ingyenes csomagot viszont nem tudok elképzelni tőlük, mikor a konkurencia (Disney) is olcsón, de mégis fizetősen adja a reklámosat. Maximum egy alaposan csökkentett portfólióval.
    Amúgy meg érdeklődve figyelem, hogy mi fog ebből az egész átszervezésből kisülni. Nincs Max előfizetésem, bár az év végéig tervezek egy hónapot, megnézni azt a pár filmet, ami érdekel a WB-től.

    #20 gekkoXT "Csak szólok, a Viacom cégcsoport is saját streaminget akar indítani."
    Amerikában már megy a Paramount+ (a HALO sorozat is ott debütált), és Európába elvileg még az idén meg fog érkezni a SkyShowtime, ami Universal és a Paramount közös felülete lesz. Amire lehet előfizetek, ha lesz éves konstrukció.

    #38 Bugarov Pláne, hogy a rádió vagy újabban az okostelefon is el tudja ezt látni, kevesebb áramfogyasztással.

    #42 Sweet Lou 6 Mondjuk ha megint 2-3 hónapot kell várni, az még elviselhető, de ha egy évet, az már az előfizetők számának csökkenéséhez vezet.

    #46 kpbendeguz Szerintem meg inkább a régi, minimum 20 rész/évad sorozatoknál volt jellemzőbb a filler epizódok megléte, pláne, ha egy nagy történetet mesélt el. Nem pedig a Netflix 8-10 részes évadai.
    Illetve oké, hogy a bulk feltöltést népszerű, de hosszú távon szerintem fenntarthatatlan ebben az iramban, és a Netflix is átgondolja ezt. A Stranger Things 4. évadának kettészedése szvsz ennek a tesztje volt.

    "Élő gondolkodó lény vagyok, aki az információ tengeréből született!"

Új hozzászólás Aktív témák