Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz #16939776 #37 üzenetére

    a-a :N
    valamelyik intel fan mondta mikor szóba került régebben a fogyasztás
    mekkora király a 10700
    jah, és tényleg az
    ha elvonatkoztatunk a fogyasztásától ( :
    és erre jött az hogy üresben alig eszik, amire jött egy kontra ennyi erővel egyik cpu sem zabál, csak ki kell kapcsolni a gépet ;]
    anno én is filóztam rajta, de komoly terhelésnél rengeteget zabál
    ha meg nem, az van ami itt a cikkben is, közelében nem hozza azt amik tesztekben vannak
    anandtech vagy hwu vagy vmelyik nagyobb írt is erről egy cikket, mit jelent intelnél a 65w ráhazudva minden cpu-ra
    persze mennek azok 65w-on, csak köszönet nem lesz benne ( :
    a zenek meg már 65w-ból is brillíroznak, ez hatalmas különbség
    a további 50-100w már elenyésző mértékben hoz gyorsulást - +10-15 esetleg 20% ha már 200w-ot is benyalnak széthajtva -

    ezek a cpu-k is kb 10700 kategória, már ha olyan áron adják őket ami több mint jó
    egyébként a lapra fél vese ára, aztán a villanyszámlában havonta lehet törleszteni a többit
    egy 5950x-et kimaxolni kb elég egy b550 toma 50e ft-ért....úh. nekem csak ennyi villant be a hír olvasása után wtf :F
    amúgy teljesen jó, hogy mindenhonnan az folyik így óvjuk a környezetet meg úgy, ilyen takarékosság meg olyan, és egy cpu lazán lehet kazán, ahogy a vga-k is
    de érdekes hogy a porszívókat le tudták stopolni 1kw-ra, sz@ros cpu és vga meg annyit zabál amennyit akar

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák