Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • arty

    veterán

    válasz s:zozo #17 üzenetére

    nagy ötlet beépített akkus cuccot bontatlanul elrakni :D
    igazi "érték" lesz, mire retróvá válik...

    (és hogy ON is legyek: nintendo igazi mestere a felülárazott hitvány hardvernek :D )

    "ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

  • Piftuka

    veterán

    válasz s:zozo #17 üzenetére

    "és később a többi. Bizony így van és LEHET?!, hogy később vagyonokat fog érni vagy NEM?!"

    Számomra ez irreleváns.

    Én is gyűjtő vagyok; nem adom el a gyűjteményemet. :N

    Bár sajnos az utóbbi időben "meginogtam", mert a különféle Commodore, és SNES gépeimet évek óta nem kapcsoltam be. Szépen eltéve várják az alkalmat, az igaz. De így nem az igazi. (Vitrin, bemutatószoba pedig nem megoldható.)

    A cikkben is szereplő Nintendo játékkal az a bajom, hogy a cég hülyének nézi a rajongókat.

    Én is kiszemeltem a "Super Mario" változatot egy ideje. Ám akkor fogalmam nem volt arról, hogy ez nem egy egyszeri, megismételhetetlen termék, hanem egy sorozat lesz.

    Pedig bizony ennek a gépnek a ROM-jában elférne az a 20 klasszikus cím; megtehették volna, hogy úgy készítik el. Ám nem így tettek.

    Számomra ez a probléma.

    (A "később eladni" témakörbe bele se menjünk, ha kérhetem tisztelettel! Nem bírná el a virtuális nyomdafesték, ha minősíteném azokat a honpolgárokat, akik magánszemélyként üzletszerűen, anyagi haszonszerzés céljából vásárolnak fel új, és régi "retro" számítástechnikai témájú cuccokat.)

    "Aquila non captat muscas."

Új hozzászólás Aktív témák