Hirdetés

2017. február 25., szombat

(#1) Luck Dragon

Luck Dragon
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Dizájnban, LG te vagy az? :DDD

♣A káosszal teremtek rendet.♣ Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line. Lumia 735,640LTE,LGG2

(#2) DithenS

DithenS
(senior tag)

Jéé nem TFT

(#3) pengwin válasza DithenS (#2) üzenetére

pengwin
(őstag)

És hál' istennek nem IPS!
Jó látni, hogy kapható még VA paneles monitor, nekem sokkal jobban bejön, mint az IPS: szerintem jobbak a színei, főleg a feketéje, és számomra ebből kifolyólag észrevehetően sokkal kontrasztosabb.
LG 24" FHD IPS-ről váltottam 1200*1920-as VA paneles HP-ra, a különbség kézzel fogható.

[ Szerkesztve ]

Üdv, Dani

(#4) Televan válasza pengwin (#3) üzenetére

Televan
(PH! kedvence)

Azért a 30 ezres kategóriában vannak pocsék VA paneles monitorok.Ahogyan a mostani LG IPS monitoromat sem lehet egy kategóriába tenni a Dell IPS monitorommal.Nem szabad általánosítani. :)
MSI biztos nem olcsó VA panelt használ,úgy mint a te HP -d sem,gondolom.

(#5) Kopi31415 válasza DithenS (#2) üzenetére

Kopi31415
(PH! félisten)

Ezt honnan veszed?

Part to Part | Status:122% completed | Estimated time remaining:1193hr 2min 30sec

(#6) Zoltn

Zoltn
(tag)

Hol az MSI sárkány? Ez így nem is gémer! ;]

BTW nem rossz kis monitor ez. Bár a FHD-t én már nem szívesen néznék.

"Music is your only friend. Until the end!"

(#7) daa-raa válasza DithenS (#2) üzenetére

daa-raa
(MODERÁTOR)

Hanem mi? DSTN?

Vannak olyan fallal körülvett városok, melyeket nem szabad megostromolnod. - Szun-ce

(#8) twollah1976

Nem világít, nem vibrál, nem sárkányos, nem géémer, szar az egész már nem is kell.

A név kitalált a valósággal való egyezés csak a véletlen műve! OnePlus3 / 3T tokok eladók! goo.gl/gWTbBM

(#9) Panzika

Panzika
(tag)

144Hz és nincs Freesync.. Öngól

(#10) GeryFlash válasza daa-raa (#7) üzenetére

GeryFlash
(PH! addikt)

100 év múlva se fogják megérteni a PH-sok döntőtöbbsége, hogy a mi a különbség az LCD, TFT, TN, IPS kifejezések között a különbség. ;)

Több mindent, kevesebb semmit!

(#11) Scholes9 válasza pengwin (#3) üzenetére

Scholes9
(PH! nagyúr)

VA paneles monitorról váltottam IPS-re. Utóbbi színei talán egy picit szebbek, viszont kontrasztban előbbi győz.

(#12) daa-raa válasza GeryFlash (#10) üzenetére

daa-raa
(MODERÁTOR)

Az utóbbi három pl az elsőnek a részhalmazai. A TFT ugye a vezérlés megvalósításának egyik formája, míg az utolsó kettő a kristályok kialakítására és viselkedésére utal. De ugye a TN és az IPS is kb minden esetben TFT.

Vannak olyan fallal körülvett városok, melyeket nem szabad megostromolnod. - Szun-ce

(#13) GeryFlash válasza daa-raa (#12) üzenetére

GeryFlash
(PH! addikt)

Ne nekem mondd, én tisztában vagy ezekkel, csak ezt a 4 szót szeretik keverni az itteniek... :) Az LCD is egyébként TFT vezérlés, de itt továbbra is megy ,,én nem veszek TFT-t" meg ez ,,nem szar LCD hanem IPS"... :)

Több mindent, kevesebb semmit!

(#14) Chepany

Chepany
(senior tag)

VA paneles monitor tulajként örülök a panel választásnak. :R

Piros betűs ünnepnek fogom betudni, ha egy minőségi tápegység gyártó cég piacra dob egy SFX/TFX 400W alatti tápegységet - az egyébként felesleges - hegesztőtrafók mellett.

(#15) Scholes9

Scholes9
(PH! nagyúr)

Viszont, hogy on is legyen, ez a felbontás hurka ehhez a mérethez :)

(#16) MM válasza Scholes9 (#15) üzenetére

MM
(senior tag)

Attól függ, elég messziről nézed-e, és játszol-e rajta elsősorban. Ha igen, akkor hibátlan a felbontás...

(#17) deja vu válasza Televan (#4) üzenetére

deja vu
(PH! addikt)

Én ezektől a 200 ezerig terjedő Dell-ektől nem vagyok elájulva. :( Tudom itt a PH-n a 90% Dell fan, de vannak sokkal jobbak a Dell monitoroknál.

Iphone 7 Plus | Sony A7R+Zeiss FE 35mm F2.8+Zeiss FE 55mm F1.8 | Eizo CX271+Eizo CS270+Eizo SX2262W+Eizo S2233W | Z170 Ext4+I7-6700K+Noctua U14S | GTX1070 Gaming | 16gb 3600MHz | 850PRO 256gb | Seasonic Platinum | Define R5+3xNoctua | Razer Taipan

(#18) Zoltn válasza deja vu (#17) üzenetére

Zoltn
(tag)

Egyetértek! Egy eizo-t váltottam le DELL-re felbontás miatt, és csalódnom kellett a DELL-ben.

"Music is your only friend. Until the end!"

(#19) deja vu válasza Zoltn (#18) üzenetére

deja vu
(PH! addikt)

Egy Eizo-t soha sem cserélünk Dell-re mert sírás lesz a vége. :D A Dell az középszerű nem nagy szám monitorokat csinál.

Iphone 7 Plus | Sony A7R+Zeiss FE 35mm F2.8+Zeiss FE 55mm F1.8 | Eizo CX271+Eizo CS270+Eizo SX2262W+Eizo S2233W | Z170 Ext4+I7-6700K+Noctua U14S | GTX1070 Gaming | 16gb 3600MHz | 850PRO 256gb | Seasonic Platinum | Define R5+3xNoctua | Razer Taipan

(#20) Televan válasza deja vu (#17) üzenetére

Televan
(PH! kedvence)

Igen, persze mindig van jobb.De van akinek egyeszűen nem telik rá. Az most szúrja szemen magát? Persze biztos van különbség, és talán még az én fapados szemem is látná, ha odaültetnének egy jobb monitor elé. :)

[ Szerkesztve ]

(#21) pengwin válasza Televan (#20) üzenetére

pengwin
(őstag)

Szerintem itt azonos árkategórián belüli jobb alternatívákra gondolt.

[ Szerkesztve ]

Üdv, Dani

(#22) Lacok

Lacok
(senior tag)

"hajlított 27 hüvelykes" :W

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.