Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tomcat

    őstag

    válasz krisztofer55 #28 üzenetére

    Az az igazság hogy már jó előre tudtam hogy ezek a 78xx-ek nagyon ütősek lesznek és vártam vele hogy lesz olyan is ami -legalább az értékesítés elején- ref dizájnnal jön ki. De se egy ASUS, se egy Sapphire, se egy MSI, se egy Gigabyte kiadást nem látok csak módosított hűtéssel. A VTX-ről sok jót (RMA) még nem hallottam, a PowerColor-ról meg nekem vannak kellemetlen tapasztalataim a régi ATI időkből.
    Hónapok óta várok már a vásárlással, először a 7970-re aztán a 7950-re majd mostanáig a 7870-re. Átolvastam egy tucatnyi tesztet és fórumot a tapasztalatokról és nem lettem okosabb, inkább letörebb. Sőt, a mai napig szentül azt hittem hogy 7870CF fog duruzsolni a gépháztető alatt ezentúl de a ref kialakítás hiánya elriaszt ettől. Ezek is kb 100e Ft/db áron fognak indulni, a 7970 meg már helyenként beesett 150e Ft alá. Akkor már azt a kicsit még kiizzadom hozzá és 7970CF lesz inkább ha már ennyi pénzt elköltök egy halom szilíciumra ahelyett hogy elszórakoznám vagy bármi értelmesebb dologra költeném. :D

    Tomcat

Új hozzászólás Aktív témák