Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Darko_addict

    őstag

    Megjött a telefon a Turbadótól, egy kicsit tényleg fura a számla. Tegnap azzal szórakoztam, hogy utánanéztem a cégnek, elég bonyolult hálózat van a tulaj (Stefan Durina) mögött. A lényeg, hogy egy angol címen bérel székhelyszolgáltatást, ott van egy alibi cég, hogy ki tudja használni a (hasznosnak vélt) angol jogrendszert - amivel még nincs is baj. Poénból mélyebbre ástam, ugyanerre a címre (egy ház) van még bejegyezve 300+ másik cég, amiből 129-nek UGYANAZ a nő a tulajdonosa (strómanja). De ez is csak rosszhírkeltés a részemről, mert Durina úr angol cégénél nincs semmi ilyen kacifántosság, bár ez rossz fényt vet rá. Aztán az angol honlapon figyelmes lettem valamire és elolvastam nagyjából a magyar ÁSZF--üket. Három fő részből áll. Ott szerepel benne olyan, hogy a TEULTD (a "Holding") tartósbérbe adja a készülékeket, viszont arra sem a számla, se az ÁSZF nem tér ki, hogy pontosan milyen és melyik esetekben vásárolod meg a készüléket és rendelkezel a teljes tulajdonjoga felett és melyik esetekben adják neked bérbe. Az biztos, hogy a "vásárlással" elfogadod bármelyik esetet is. :D Plusz a számla alján nagyon nyomatékosan ott van, hogy EL-OL-VAS-TAD és MEG-ÉR-TET-TED a felhasználási feltételeket. "Hát jó." :D
    Német (Turbado.de) Google értékeléseknél panaszkodtak, hogy ez rejtett információ és nem közölték velük, jó lett volna tudni. Aztán lehet nálunk is ez van, lehet nem. :) Az a lényeg, hogy az ígértek szerint elküldték, és ha baj van, készséggel segítsenek.

    U.i.: MO-n van a legtöbb és legjobb értékelése a vállalatnak, ami jó hír. ;)

    :R

    [ Szerkesztve ]

    Don't give up your dreams. Keep sleeping.

Új hozzászólás Aktív témák