Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • -cobra-

    aktív tag

    Ezen kár rugózni, mindenki eldönti, hogy kinek mi a fontos. Kintről nyilván olcsóbb, itthon meg egyszerűbben érvényesítheted a garit, ha lesz valamilyen gondod.

    Nagyon off:
    Garanciával kapcsolatban pedig egy személyes szösszenet. Én már háromszor vettem Samsung flagshipet bevezetői áron (értsd marha drágán), a legutóbbi a 2 éves gari lejárta után 3 hónappal adta meg magát. Bevittem Samu szervízbe ahol megállapították, hogy akksi baja van, természetesen méltányossági okból sem tudják átvállalni a javítás költségét. Megrendelték az akksit, 1-2 hét után meg is megérkezett (vidék), de persze a szervizes lebetegedett stb, így majd egy hónapig volt oda a készülék mire hívtak, hogy betették az új akkut és biza nem az a baj, hanem alaplapos. Nem kértem az alaplapcserét 60.000Ft-ért, szimplán kifizettem a bevizsgálás árát 8000Ft. Korábban is volt már dolgom velük, az OIS veszettül elkezdett karatyolni, elküldtem a prémium szervízfutárral és ugyanúgy vissza is kaptam, mondván hogy ez a jelenség normális (érdekes évekig nem volt baja). És itt el is döntöttem hogy a következő telefonom nem Samu lesz, mert ez a garancia sok esetben vicc. Megrendeltem életem első nem-Samsung telefonját Kínából, a Mi9T-t, lehet szeretni fogom, lehet megbánom, majd kiderül.

Új hozzászólás Aktív témák