Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .LnB

    titán

    LOGOUT blog

    Még mindig úgy gondolom, hogy ez simán lehetett volna az első rész DLC-je. Bár aljas dolog, hogy Mad Mike Whiddett kocsijai is benne lesznek. Azokkal könnyű levenni engem a lábamról. :D

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

  • Chapel

    addikt

    válasz .LnB #1 üzenetére

    ...bármelyik cod lehetne bármelyik cod dlc-je...hajjajj ;]

    Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

  • unrealnoise

    senior tag

    válasz .LnB #1 üzenetére

    Nah ez az ami oltári hülyeség.

    Ennyi erőből ez igaz lehetne az összes COD-ra, Fifa-ra, Forza-ra, AC-re, tényleg szinte mindenre...

    Sok új pályát kapunk, remek kidolgozásban. (A Long Beach pl abszolút a legszebb amit valaha láttam, reggel, felkelő nap mellett, párafoltok közt úszva... leírhatatlan lehet.)
    A grafika is javult, van néhány effekt amelytől brutál mód néz ki. A menü, UI is sokkal jobb, erről van pár screenshot a hivatalos oldalon. A karrier is jobb valószínűleg, ahogyan a HUD is részletesebb, áttekinthetőbb.

    Szinten minden elemében fejlődött a cucc, a fullos dinamika, évszak és napszakváltás pedig egyedülálló.

    Plusz ott a rallys rész is... Mindezt egy DLC áráért? :)

    Inkább fizetek ezért kétévente, de akkor következetesen mindig legyen több és jobb, minden téren...

    [ Szerkesztve ]

    steam / trakt.tv ID: unrealnoise

  • .LnB

    titán

    LOGOUT blog

    válasz unrealnoise #3 üzenetére

    Én nem mondom, hogy az általad felsorolt játékokra az állításom ne lehetne igaz.

    Ez a külön rész akkor indokolt, ha az engine-t nagy mértékben átszabták. Ha átszabták nagyon, fizika, grafika, audió, akkor oké. De számomra ebből kettő ránézésre, hallásra nem változott. A fizikát meg nem tudom megítélni csak kipróbálás után. Hiába a rally-s rész, a havas, sáros utak, ha a fizikai engine ezt már eddig is le tudta volna kezelni csak nem csinálták meg az első részre (pedig talán ígérve volt már akkorra ha emlékezetem nem csal).

    Másrészről ezt a WRX-et nem tudom miért tolják ennyire manapság mindenhol. Engem nem fog meg. Persze ettől még másnak tetszhet. Indy-nek örülö. Ha Nascar is lenne benne hivatalos licenszelt formában akkor most megvenném.

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

  • unrealnoise

    senior tag

    válasz .LnB #4 üzenetére

    Azért a grafikát nagyon nem tudják átszabni. Miért nem? Mert ez nem egy Turn10, vagy PD, amit kitömnek pénzzel, meg idővel. És vannak hardveres korlátok is. Ahhoz képest itt bitang mód fest a cucc: youtube

    Nyilván egy engine szinte minden szart tudhat, szinte szénné lehet tuningolni egy motort ilyen szinten, de csak azért mert ezt is meg azt is tudhatta volna, ne vegyem meg a következő részt, nyilván ennyi erőből soha ne vegyem meg az aktuális részt, mert azt az előzőben is meg lehetett volna valósítani.

    Persze neked annyira nem zsánered ez a cucc valószínűleg, de nekem instant vétel.

    Abban egyetértek veled, hogy jobban szerettem volna én is egy olyan project cars-t (anno a támogatók közt voltam), amely iRacing rendszerben működik. Azaz kijön egy alapjáték, alaptartalmakkal, ezel felül van egy minimális előfizetési díja, és a pályákért, plusz tartalmakért mindig fizetni kell. DE: ezeket egyszer kell megvenned az életben, és a hosszú évek alatt folyamatosan minden frissítve, update-elve lenne, mivel "új" iRacing, vagy adott esetben project Cars nem jönne ki.

    Szóval ez nekem is szimpibb lenne, de nekem fontos, hogy jól fogyjon a pCars 2, mivel ez a kedvenc autós játékom, és bízom benne, hogy jön a még jobb 3. rész is majd.

    De persze imádni fogok éjjel, hajnalban, SPA-ban, hóesésben, funból vezetni, ilyet pedig soha nem tapasztalhatott meg még senki, csak ilyen rFactoros, statikus téli környezetek által.

    Itt amúgy tényleg csak prioritásokról szól. Nekem megér ez egy fullos árat, neked nem, nincs ezzel baj, majd maximum egyesek megveszik akciózva, később. :)

    steam / trakt.tv ID: unrealnoise

  • Szakiii

    addikt

    válasz unrealnoise #5 üzenetére

    Nem értem itt phn ezt a grafika őrületet, egy jó játéknak szerintem kifejezetten kis része graf, ha jó akkor jó dolog de ha nincs és maga a játék még jó pont nem érdekel. Persze egy autós játéknál nagyobb súlya van mint egy rpgnél pl. :) Emiatt jönnek ki a rosszabbnál rosszabb játékok mert vesznek alá egy unreal vagy frostbite motort ráhúznak egy skint és kidobják mert sokaknak a graf minden. Hozzáteszem ismét egy autós játéknál persze tényleg fontosabb a jó graf mint egy rpgnél pl.

  • Chapel

    addikt

    válasz Szakiii #6 üzenetére

    pláne hogy elviekben egy szimulátor (közeli) témáról van szó.
    iracing sem egy Crysis 3, de vr-ban verseny közben rohadtul nem érdekel a fa felbontása a pálya mellett.. :U

    Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

  • dino_m

    senior tag

    válasz .LnB #4 üzenetére

    Az első rész a nyilvánosság előtt készült, most azért jön mindenki azzal, hogy ez is, meg az is be volt ígérve. Tervezve volt sok minden.
    Amúgy meg a háttérben nagyon is sok mindent megváltoztattak, például optimalizálták szinte minden területen a játékot. Teljesen új hangokat kapott, fejlődött a grafika is azért, persze ez a videókon nem annyira jön át. És ami fontos sokkal több időt fordítottak az FFB-re, a fizikára. Megcsinálták a Live Track-et rendesen, ezért a 3.0. Mindenfajta változás, hőmérséklet, eső, stb... kihat a menettulajdonságokra. Megcsinálták a gumifizikát is jobbra, mint az első részben. Persze ez soha nem lesz igazán jó, mert ez a legnehezebb része a szimulációknak.
    Azt írod nem hallod nem látod a változást. Én több mint 2 ezer órát játszottam ezzel a játékkal, nekem már az első videókon is feltűntek a hangok, az autók hangjai is és a gumihangok is ezerrel jobbak mint voltak. És akkor még ott vannak a pályák és az autók. Rengeteg új pálya és ezek közül sok szkennelt pálya, pl. Nord is már szkennelve jön a második részbe és több mint 170 autó lesz, jönnek olyanok amik már az első részben is voltak, amiket persze megújítottak és jönnek újak. Mondjuk az még nem világos, hogy az alapjátékba mi lesz benne, mert biztos, hogy majd csak DLC-ként jön ki egy pár amiről már most is jönnek a videók. De ez így volt az elsőnél, hogy a sok elkészült modell csak később DLC-vel jött ki. Ha azt veszed, hogy a Forza se így nézett ki az első részben még mint az új 7-es. 7 rész után néz ki úgy a Forza, ahogy ma kinéz. Holott egy sokkal nagyobb stúdió adta ki már az eleje óta. SMS-nek a CARS volt az első önálló munkája, saját és persze a WMD pénzből. A második rész már úgy fog kinézni, működni, ahogy egy több mint két millió példányban eladott első rész folytatásának kell.

    [ Szerkesztve ]

    Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

  • .LnB

    titán

    LOGOUT blog

    válasz dino_m #8 üzenetére

    Jó, kíváncsi vagyok, tervezem, hogy megveszem.

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Új hozzászólás Aktív témák