Hirdetés

2017. október 23., hétfő

(#1) Diokhan

Diokhan
(őstag)
LOGOUT blog

Végig néztem a keynote-ot, és nagyon csalódott vagyok... A 33 percből 20 perc alatt nem voltak bekapcsolva a mikrofonok, semmi technikai részletet nem tudtunk meg, csak általános marketing szöveget hallottunk, nagy csendekkel húzva az időt. Az egész keynote-ból hasznosan töltött idő kb a fele volt. A telefon maga pedig óriási csalódás számomra.

[ Szerkesztve ]

Scully: ...és úgy éreztem, mindenki engem üldöz. Mulder: Most legalább tudod, én hogy érzem magam általában. | K-B. T.!!!!!!!!!!

(#2) Zirowe

Zirowe
(PH! nagyúr)

Annak a másodlagos kijelzőnek így nem sok értelmét látom, max egy kiterjesztett értesítési sáv.
Mondjuk oleddel sokkal több értelme/funkciója lehetne és a fogyasztás is jobb lenne.

Annyira engem nem győzött meg.

Bár nincs benne a felsorolásban, de akkor gondolom az előlapi gomb ujjlenyomat olvasó is egyben.. :U

[ Szerkesztve ]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#3) bakosszabolc válasza Diokhan (#1) üzenetére

bakosszabolc
(kvázi-tag)

Fele hasznosan toltott ido masik fele U :D

Simply Clever.:D > NOKIA E75, E52 / NOKIA Lumia800 / HTC One M7 / HTC 10 <

(#4) lezuvius

lezuvius
(őstag)

Az a 3000mAh-s akkU teljesen elszUrja az Ultra-t...

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

(#5) erahurka

erahurka
(PH! kedvence)

Nincs jack csatlakozó? Akkor ez nálam élből kuka. :(

Első magyar Lenovo Vibe X3 teszt: https://lenovoshop.hu/blog/vibe-x3-b22.html | "Hamburger! Elengedhetetlen az egészséges reggelihez!" >>>http://fastfoodcentral.blog.hu<<<

(#6) Gixxer88

Gixxer88
(őstag)

Az Ultra külső dizájnja csak engem emlékeztet egy bizonyos gyártó csúcs készülékére? :)
Tudom nehéz egyedit alkotni,már minden hasonlít mindenre,de akkor is...
Amúgy nem néz ki rosszul.

[ Szerkesztve ]

(#7) 7etape válasza Gixxer88 (#6) üzenetére

7etape
(PH! addikt)

Nem.. már írni akartam, de megelőztél. :)

Viszont korábban ilyet említettem már itt és úgy beoltottak, hogy azóta is érzem a szúrások nyomait... :U Tehát vigyázz! ;]

[ Szerkesztve ]

(#8) atike

atike
(PH! nagyúr)

Tetszik az Ultra. De sajnos sanda gyanúm szerint az ára is az lesz - mármint itthon... :( A kamera paraméterei mindenképp bizakodásra adnak okot - a többi majd csak a tesztképeknél derül ki. Mármint amit a tesztelők csinálnak, nem a gyártó... :DDD Az akksi kissé sovány, de ha jól optimalizálták a rendszert akkor nem lesz kevesebb, mint a többi felső kategóriás telónál. Nem rossz, nem rossz. Vajon mi lesz az ára...? :)

[ Szerkesztve ]

"Nem harcolhatunk valami ellen. Annak semmi értelme. Valamiért kell harcolni."

(#9) A 2. Vesztes

A 2. Vesztes
(senior tag)

Nem rossz! Az U jöhet feketében!

A nagy gyártók mintha rettegnének a nagy aksikapacitástól! :(

Vuff! :C

[ Szerkesztve ]

Iphone 7plus + HTC ONE M9+(RETIRED IRON-CLAD GENERAL) + Feketeszeder Q10 + Icipicipuha Lumia 5 + iPad Er2

(#10) Csapo83

Csapo83
(fanatikus tag)

A HTC mérnökei megfeszített munkával megalkottak egy kiemelkedő formatervet. Kereszteztek egy LG V20-at egy Samsung S7-el. Az innováció ezen szintjét már nehéz ép ésszel felfogni....
Gratula HTC! Ha így folytatódik a tendencia akkor pár év és mehetnek a Tesco akciós polcára....

S7 Edge

(#11) Csarli85

Csarli85
(fanatikus tag)

Ezekről a csillogós fényes hátlapról már igazán leszokhatnának. A képen jól néz ki, máshol nem.

Rózsikamama & Bucii Galaxy S6 Edge, Galaxy Tab S10.5

(#12) matyi012345 válasza Gixxer88 (#6) üzenetére

matyi012345
(őstag)

Ez már akkor is vicc volt, amikor az Apple támadta a Samsungot. Ezek a telefonok tartalmaznak elöl egy nagy kijelzőt, max 1 gombot, és egy hangszórórácsot. Az érzékelők jó esetben nem látszanak. A gomb formájával, keret vastagságával és a sarkokkal lehet érdemben játszani. Kicsit hamar körbeérünk, nem? De lehetne újat mutatni persze, de van értelme egyáltalán?

(#13) Juhaszatti

Juhaszatti
(fanatikus tag)

Az Ultra tényleg úgy néz ki hátulról mint egy S7. Ami nem feltétlenül baj mert az sem csúnya. Csak hát elveszik lassan a HTC identitása.. Régebben ha láttam az utcán egy HTC-t akkor arról egyből megtudtam mondani milyen márka. Erről nem fogom.
A Play viszont szerintem pofás.

(#14) A 2. Vesztes válasza Csarli85 (#11) üzenetére

A 2. Vesztes
(senior tag)

Igazad van. Megnéztem YT-on, hát szörnyű. Úgy gyüjti az újlenyomatot..... Randa tényled.

Vuff.

Iphone 7plus + HTC ONE M9+(RETIRED IRON-CLAD GENERAL) + Feketeszeder Q10 + Icipicipuha Lumia 5 + iPad Er2

(#15) Kasya

Kasya
(PH! nagyúr)

A dizajn nem egyedi, a home gomb merete es elhelyezese a kepek alapjan szvsz. nem eleg atgondolt.
Az arazasrol meg nem is beszelve...foleg most, hogy jonnek hamarosan a nagy konkurensek bejelentesei.

Samsung Note 8

(#16) rdt89

rdt89
(őstag)
LOGOUT blog

U de jó! :DDD

Inkább gyúrhattak volna akkumulátorra, mert így elég gyenge eresztés. Tényleg nem lenne ez rossz, de mindent hazavág a 2k/3000 mah párosítás. Nem fér bele nagyobb akkumulátor, vagy ez volt csak készleten?

(#17) Gixxer88 válasza matyi012345 (#12) üzenetére

Gixxer88
(őstag)

Engem leginkább a hátlap emlékeztet.Nem mondtam hogy "copy-paste",mert nem az,de erősen hasonlít az S7-re.Kamera/vaku páros azon az üveg hátlapon.Mondjuk a kilógó kamera inkább S6.
Tudom hogy egyre nehezebb újat alkotni,nem is biztos hogy érdemes,de ha a kamerát máshogy oldották volna meg nem lenne ilyen érzésem. :)
De mielőtt a HTC fanok nekem ugranak,tetszik a teló (mint írtam is),csak megemlítettem hogy nagyon hasonlít a Galaxy S6/S7 telókra.

(#18) Straw

Straw
(senior tag)

Tetszene ez a teló még a jack hiányával együtt is, de ezt a fényes bazári burkolatot miért kell erőltetni?! Egy szimpla matt fém burkolat sokkal hasznosabb és néha még szebb is tud lenni.
Régen olyan jól néztek ki, még a Desire korszakban, de ezek most nem valami acélosak külsőre.

42

(#19) kbyte1024 válasza rdt89 (#16) üzenetére

kbyte1024
(őstag)

Hát mindkettőben karcsú az aksi. Nem nagy durranás.

(#20) h4h01 válasza Csapo83 (#10) üzenetére

h4h01
(fanatikus tag)

Köszönjük elég lesz!

erahurka: Én sem értem ezt a baromságot..Főleg a HTC-től..10-es ebből a szempontból verte a mezőny nagy részét, talán az LG v20, és a xiaomi mi MIX, és még a ZTE Axon 7 voltak közel hasonló szinten..Ebben az évben rendesen alávághatnának az apple-nek a gyártók, hogy ezt a fícsört még jobban nyomatják, még jobb minőségben, erre az összes gyártó kezd beállni a sorba, és ez szerintem mindenkinél így lesz..Csúcsmobiloknál főleg..Nem bántam meg h, tavaly vettem telefont..S Fuck you apple :P

(#21) Dr. 444Hertz

Dr. 444Hertz
(PH! addikt)

U hhh...
A telefonok összképe nem túl egyedi, bár ez elmondható majdnem az összes okostelefonra.
Nem baj ez.
De az, hogy a kamera rész túlságosan emlékeztet egy koreai cég megoldására, az már gáz.

Huawei P9 blue

(#22) Kopi31415

Kopi31415
(PH! félisten)

A kiemelkedő formaterv alatt a kamerára gondoltok?

Ha már kamera. az automatikus fehéregyensúlyt sikerült javítani?

Part to Part | Status:122% completed | Estimated time remaining:1193hr 2min 30sec

(#23) Matada2.3

Matada2.3
(PH! kedvence)

Az U Play volt az ami engem jobban érdekelt, de sajnos a pletykák beigazolódtak és P10 került bele, mint a Desire 10-be. :( Tudom, a HTC az optimizálást preferálja, nem az SoC-t. Így ez off. Az Ultra okés minden szempontból, a HTC megpróbálja a többiek legjobb próbálkozásait egybegyúrni, hátha le tudja aratni a babérokat. Az ár a szokásos, semmi meglepő.

Várom a tesztet az AI működéséről és a 4 mikrofon varázslatról. :)

Finn the human --> Huawei G8

(#24) Cifu

Cifu
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

1.: Mi ez a marhaság, hogy 5,2 és 5,7 colos telefonokon nincs hely egy 3,5"-os jack csatinak? :F
2.: Mi ez a marhaság, hogy egy 5,2 colos telefonba, amiben még jack csati sincs, képesek egy mindössze 2500mAh-s telepet belepakolni? :F
3.: Mi ez a marhaság, hogy egy 5,7 colos telefonba, amiben még jack csati sincs, képesek egy mindössze 3000mAh-s telepet belepakolni? :F

A HTC is képes a legbénább trendeket követni... :U

A csapatmunka nagyon fontos: rajtad kívül másra is lőhetnek!

(#25) san01

san01
(őstag)

Ez ismételten nem lett nagy durranás, jack hiánya hatalmas nagy butaság, másodlagos kijelző felesleges, aksi kicsit, de legalább ennek a telefonnak a frissítését is lefogják szarni már fél év múlva. Így tovább HTC.

HTC 10!

(#26) batai15

batai15
(PH! félisten)

tipikusan olyan a mint mikor egy beszélgetésbe egy hülye gyerek be bofog valami marhaságot. na ezek a mobilok is ilyenek a mobil piacon.

"A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél". John C. Maxwell******* Redmi note 3 pro eladó!

(#27) BeastMode

BeastMode
(őstag)

Fejezzék már be a gyártók ezt a hülyeséget, hogy nem kell jack csatlakozó:W
Nem érdekel semmilyen technológia, amivel meg lehet oldani, nem nagy dolog beletenni egy készülékbe.
Az akksi szintén szánalmas, jobbat vártam a HTC-től...
Ezekben a telefonokban már egy mini PC tudása simán benne van, ideje lenne rágyúrni mostantól ténylegesen az akkumulátorok fejlesztésére.

[ Szerkesztve ]

(#28) slimshady válasza Diokhan (#1) üzenetére

slimshady
(senior tag)

Valóban nem volt nagy szám a keynote és egyik telefon sem győzött meg.

üdv.: SlimShady

(#29) ******

(tag)

egyáltalán nem hozott lázba a telefon.Sajnos a HTC se a régi.Az hogy elhagyják a jack csatlakozót.... De miért ? :)

mototola 5200 ,playstation 1,fekete fehér tv,286-os PC :)

(#30) Borosz

Borosz
(őstag)

Jó lesz majd, ha olyan személyi asszisztenssel rukkolnak elő, mint a Her c. filmben. Olyan OS, ami tanul...és fejlődik. És beszélgethetsz vele, mint bárki mással. :) Persze az már komoly AI kell, hogy legyen..de csak meglesz végre egyszer.

iDX2-66Mhz, 4MB EDO, 40MB Seagate IDE, 1,2 Fdd, VGA-c monitor, Windows 3.11, Novell NetWare

(#31) slimshady válasza Csarli85 (#11) üzenetére

slimshady
(senior tag)

Nem értem miért nem frosted glass, ha már az üveget erőltetik.

(#32) *Mukeey*

*Mukeey*
(senior tag)

750$?Köszi,addig olvastam,meg 3000es akku....

Samsung Galaxy S7 Edge

(#33) mizoli

mizoli
(őstag)

"kiemelték a kiváló formatervet"
A kamerát biztosan, de azt nagyon.

(#34) joey04

joey04
(PH! félisten)

Nem megy ez már a HTC-nek. Kár erőltetni.

Bazinga!

(#35) slimshady válasza mizoli (#33) üzenetére

slimshady
(senior tag)

:)

(#36) mjani1172

mjani1172
(őstag)

Azt mondják a kis akksival merül mint az U-boot. :)

(#37) Bossyy

Bossyy
(lelkes újonc)

Egy ilyen innovatív cég, mint a HTC (letettek azért egy-két érdekességet a mobiltelefon-piac asztalára) képes, mint egy birka menni az Apple után (gondolok a Jack negligálására)....... szomorú. HTC A9-em van, de ezek az újdonságok ahhoz képest szinte semmivel sem jobbak, pedig közben eltelt lassan másfél év. Sőt, az A9-ben legalább van Jack aljzat, FM rádió, AMOLED kijelző, amikről ezek nem is álmodhatnak.

(#38) littlelion21

littlelion21
(PH! addikt)

Az U Play árát nem közölték? Nem mintha pénzt akarnék kiadni érte, csak kíváncsi vagyok.

(#39) Duliee

Duliee
(Jómunkásember)

Kifejezetten tetszik, főleg kékben.

Sajnos az árazásban nem bízok, de remelem majd kicsit esik az ára.

[ Szerkesztve ]

(#40) .DLL

.DLL
(PH! nagyúr)

Természetesen a kisebb kijelzőméret most is egyenlő a kisebb általános felszereltséggel :U A mindent felvonultató modell csak is óriás méretű kijelzőt kaphatott... :(

A normális méretű modellre visszatérve: MTK Helio ?10, a pontos típus kimaradt a cikkből.

(P.H.)

(#41) H.Istvan25

H.Istvan25
(őstag)
LOGOUT blog

Az Ultra tetszik, de úgyis túlárazzák megint

Huawei Mate 9

(#42) ****** válasza mjani1172 (#36) üzenetére

(tag)

:)

mototola 5200 ,playstation 1,fekete fehér tv,286-os PC :)

(#43) Cifu válasza .DLL (#40) üzenetére

Cifu
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

A normális méretű modellre visszatérve: MTK Helio ?10, a pontos típus kimaradt a cikkből.

Mediatek MT6755 Helio P10

A csapatmunka nagyon fontos: rajtad kívül másra is lőhetnek!

(#44) Balzak83 válasza mjani1172 (#36) üzenetére

Balzak83
(senior tag)

Ez de mekkora!!! :)

[ Szerkesztve ]

(#45) enginev3.0

enginev3.0
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Mindkettőt elrontották valahol

Kis akksi
Másikban gyenge proci
Másodlagos kijelző

Nem nagyon mozgatta meg ez és a tavalyi HTC felhozatal sem a pénztárcám, pedig régen mást el sem tudtam képzelni

Logitech <3 ll Én nem szeretem az almát és ennek nagyon örülök, mert ha szeretném, akkor megenném, pedig utálom ll Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#46) tibcsi0407

tibcsi0407
(PH! nagyúr)

Pár hét múlva a hírek: Ubisoft pereli a HTC-t névlopásért. :DDD

----tibcsi ®---- 1+5

(#47) hagel

hagel
(PH! nagyúr)

Nem értem a másodlagos kijelző hi-he-tet-len előnyeit.
Valami nincs rendjén...

Magyar BlackBerry Közösség - Magyar Channel-Surfer BBM Channel - C001A9A73

(#48) jacis

jacis
(PH! nagyúr)

Az utolsó rúgásaik egyike.. :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 edge

(#49) Duliee válasza jacis (#48) üzenetére

Duliee
(Jómunkásember)

Ah, kizárt, ezt már sokszor gondoltuk

(#50) ket_kerek

ket_kerek
(újonc)

A normális méretű telefonban miért nem lehet a normális kamerát betenni?
A SOny az egyetlen, aki a compact-ba berakta a nagyobb tesó kameráját, kár, hogy ott az sem sikerült túl jól :(((

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.