Hirdetés

2018. augusztus 18., szombat

(#151) slimshady válasza san01 (#150) üzenetére

slimshady
(őstag)

Annak ellenere, hogy majd 1 evvel idosebb az S7, megis tobb teruleten is felulmulja a HTC ujdonsagait, ami attol fuggetlenul, hogy az almod az S7 vagy sem bizony nem hatrany, mint peldaul vizallosag, hoszabb uzemido. A HTC a tavalyi flagship SOC-os telefonjaert ker annyit iden mint a Samsung tavaly. Par honap es ilyen arban jonnek az idei flagshipek mas gyartoktol, majd akkor menezem melyiket valasztanad. En meg most is az S7e-t ezek helyett. A masodlagos kijelzot pedig nem neveznem extranak, nekem folosleges plusz komponens, tobb ertelmet latom az AOD-nek, bar azt sem hasznalom.

üdv.: SlimShady

(#152) Dr. 444Hertz válasza san01 (#150) üzenetére

Dr. 444Hertz
(PH! addikt)

Csak a példa kedvéért: dual pixel képérzékelő, (akkoriban) új chipset.
+ Nem újdonság, de bitang nagy akksi, vízállóság, és memória bővíthetőség egy készülékben.
A robbanás meg nem az S7-hez köthető, ha nem tudnád :)

[ Szerkesztve ]

Soul Worker JP == IRIS MAX LEVEL ==// Tsugumi440 // guild: 幻想の華

(#153) Dr. 444Hertz válasza slimshady (#151) üzenetére

Dr. 444Hertz
(PH! addikt)

+1 erről van szó.

(#154) san01 válasza slimshady (#151) üzenetére

san01
(PH! addikt)

S7-nek is 3000-res aksija van, akkor honnan tudod, hogy hosszabb az üzemideje? Vízállóság pedig, jó-jó, de ha nem medencében pancsikolsz a telefonnal, akkor felesleges. Mivel új telefon, magas áron nyit, mire jönnek az idei flagship-ek, addigra úgy is csökken az ára. Például valaki egyenesen rosszul van a Samsungtól, mint én, ezért inkább ráfizetnék, mint Samsungot vegyek.

(#155) san01 válasza Dr. 444Hertz (#152) üzenetére

san01
(PH! addikt)

3000-res aksi van abban is, meg ebben is. Memória bővíthetőség? Szerintem inkább tárhelyre gondolsz.

(#156) Dr. 444Hertz válasza san01 (#155) üzenetére

Dr. 444Hertz
(PH! addikt)

Tárhely. Igen, elnézést, és kevertem az S7E akksijával.
De egy ugyanolyan képességű telóért, ha neked megéri plusz tízezreket költeni, hát tessék...
Az új flagship lényege mindig az, hogy valami meggyőző, innovatív tulajdonsággal el lehessen adni. Hát az U esete olyan, hogy a HTC fanokon kívül kutyának sem kell. Ezért fog csődbe menni a tajvani gyártó.

[ Szerkesztve ]

(#157) Tiger.

Tiger.
(PH! kedvence)

Ebbe már csak 1 hangszóró lesz?

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Gtx 970 /Creative Xfi Elite pro /16gb ddr3/ Htc One/ 5.02 Viper One 8.0.0/Htc U11/Samsung S9+/ Genius SW-HF 6000 5.1/ Apple Iphone 5S.

(#158) san01 válasza Dr. 444Hertz (#156) üzenetére

san01
(PH! addikt)

Ez valami közvélemény kutatás eredménye? Amúgy jó pár éve semmi újat nem mutatnak a telefon gyártók flagship téren, minden évben, új hardver, új szoftver, új külső és ennyi. Mégis ugyan arra a szintre árazzák és mégis veszik az emberek. Megint más, hogy nem speedshop-tól kell venni és máris jobb áron hozzá lehet jutni.

(#159) Dr. 444Hertz válasza san01 (#158) üzenetére

Dr. 444Hertz
(PH! addikt)

"semmi újat nem mutatnak a telefon gyártók flagship téren"
"új hardver, új szoftver, új külső és ennyi"
Új hardver... Semmi új... Oké :D
Tudod, a HTC még ennyit se képes felmutatni.

(#160) san01 válasza Dr. 444Hertz (#159) üzenetére

san01
(PH! addikt)

Megkapta a legújabb Snapit, a 821-et, android 7-et, kapott új külsőt is. Nem értelek.

(#161) slimshady válasza san01 (#154) üzenetére

slimshady
(őstag)

Mondjuk az S7e-t hasonlitanam ossze az U Ultra-val, 3.600 vs 3.000mAh. En sem medencezek a telefonommal, de egyszer esik ami esik es enny penzert nem szivesn dobnek kukaba egy 200+k-s telefont egy varatlan pancsolas utan.

Itt vissza is kanyarodtunk oda, miert is fontos neked a 'csucstelefon' cimke, ez most sem az es meg kevesbe lesz az amikor az idei uj csucstelefonok kijonnek.

Velemenyem szerint, a komponenseket tekintve egy 2017 elejen, tagadhatatlanul tul van arazva, az egyeb hozzaadott ertekeket pedig nehez megitelni meg nem lattuk peldaul az AI-t hogyan telejesit a hetkoznapokban.

Ettol fuggetlenul meg nem egy rossz telefon, ha neked meger ennyi tobbletet, nyilvan valaszd ezt. Bizotsan nem leszel vele egyedul de nem is fognak annyit eladni belole mint a Samsung.

üdv.: SlimShady

(#162) Dr. 444Hertz válasza san01 (#160) üzenetére

Dr. 444Hertz
(PH! addikt)

Egyszerű:
A Samsung olyan telefonnal rukkolt elő 2016 februárjában, amiben egy addig soha nem látott chipseten kívül olyan új megoldásokat, illetve hasznos funkciókat kapott, aminek köszönhetően többé-kevésbé indokolt volt a 240ezer jó magyar forint kezdőár - bár ez anno nagy vita volt.
A HTC pedig 2017 elején mutat be olyan telefont, amiben van egy 2016 nyarán bemutatott lapka, és minden olyan megoldás, ami az S7-ben található.
Ez esetben még annyira sem indokolt a 250k fölötti nyitóár, mint az S7-nél a 240k...

(#163) san01 válasza Dr. 444Hertz (#162) üzenetére

san01
(PH! addikt)

Milyen lapkát tegyen bele, mikor ez a legfrissebb lapka, amit használni lehet? :D Mesélj még kérlek az új megoldásokról, kíváncsi vagyok rá nagyon.

(#164) Dr. 444Hertz válasza san01 (#163) üzenetére

Dr. 444Hertz
(PH! addikt)

Mondjuk várnak 2 hónapot, és beleintegrálják a SD835 lapkát - ugyanennyiért.
Bár ennél nyilván több kell, de máris értelmesebb az ajánlat.

(#165) san01 válasza Dr. 444Hertz (#164) üzenetére

san01
(PH! addikt)

Azt vágod ugye, hogy nem ez az idei csúcskészülékük?

(#166) beyruth82 válasza san01 (#165) üzenetére

beyruth82
(őstag)

Tavaj a htc 10 volt.Szerintem a snapi 821-es U az az idei csúcsmodelljük.Nem szokott a htc évente két csúcskategóriást kiadni.

(#167) Csapo83 válasza h4h01 (#123) üzenetére

Csapo83
(senior tag)

Nem emlékszem hogy a Play-re azt mondtam volna hogy csúcsmodell....

A kedvenc pálinkámhoz hűséges vagyok! A márkákhoz, rendszerekhez nem!

(#168) Dr. 444Hertz válasza san01 (#165) üzenetére

Dr. 444Hertz
(PH! addikt)

Vágom. És az egész azért ciki, mert egy nem flagship készülékért kérnek többet, mint egy tavalyi csúcs.

(#169) h4h01 válasza Csapo83 (#167) üzenetére

h4h01
(senior tag)

Pedig mondtad..Hadd idézzem: "Igazuk van azoknak akik panaszkodnak a:
-korszerűtlen SOC miatt ( nem rossz a P10 de nem egy 2017-es csúcsmobilba való )"

(#166) beyruth82: Azért a helyedben csak várnék még ezzel a kijelentéssel..

[ Szerkesztve ]

(#170) h4h01 válasza Kopi31415 (#124) üzenetére

h4h01
(senior tag)

-

[ Szerkesztve ]

(#171) atike válasza h4h01 (#170) üzenetére

atike
(PH! nagyúr)

Hová tűnt a listád...?

(#172) Csapo83 válasza h4h01 (#169) üzenetére

Csapo83
(senior tag)

A Play-t sem a középkategóriába indítják ( legalábbis az árazás alapján ), ha pedig valaki a nagyon árát kéri akkor vállalja hogy azokkal hasonlítják össze.

Abban igazad van hogy nem volt a legszerencsésebb vagy legpontosabb a megfogalmazásom...

(#173) beyruth82 válasza Csapo83 (#172) üzenetére

beyruth82
(őstag)

Helio p10 a középkategória legalja....

(#174) h4h01 válasza atike (#171) üzenetére

h4h01
(senior tag)

Privátban elmondtam a véleményemet a dologról..Ez egy jó telefon. Az ár érték arány az pedig már megint egy más fogalom..És azon vannak itt többen kiakadva, nem a telefon tudásán..De a specifikációt mindenki le tudja olvasni..+ a sense egy jó szoftver mellé..Egyedül a op 3T-ben van 821-es hardver klasszisokkal jobb áron..Többről nem nagyon tudok..
Az hogy kinek tetszik, meg kinek nem az megint szubjektív..Nekem se tetszik rohadtul..De engem az üveg az amitől kiráz a hideg..

[ Szerkesztve ]

(#175) Csapo83 válasza beyruth82 (#173) üzenetére

Csapo83
(senior tag)

Akkor úgy kell beárazni a terméket is.

(#176) atikó

atikó
(őstag)

az u ultra lesz dual sim verzióban akkor visszatérek a márkához.

(#177) Swinegod

Swinegod
(senior tag)

Mi Mix hasonló áron van, közbe a legerősebb Snapi 821-es telefon, kegyetlen jól néz ki, efektív innováció van 6/256, kegyetlen jó kamera, a UI-ok királya van rajta és nem egy tetves HTC Galaxy Note V10

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Redmi Pro (128/4) \Powered by Miui 9/ | Acer Aspire Nitro (17,3") Black Edition [2016]

(#178) Swinegod válasza h4h01 (#174) üzenetére

Swinegod
(senior tag)

LeEco Pro 3, Mi5S, Mi5S Plus Mi Note 2, Mi Mix (Még mindig olcsóbb), Asus ZenFone 3, ZUK Edge. Egyéb kérdés?

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Redmi Pro (128/4) \Powered by Miui 9/ | Acer Aspire Nitro (17,3") Black Edition [2016]

(#179) h4h01 válasza Swinegod (#178) üzenetére

h4h01
(senior tag)

Beszerzés? Garancia? Szoftveres hiányosságok/bugok? Magyar nyelv hiánya? Ezek..

(#180) Swinegod válasza h4h01 (#179) üzenetére

Swinegod
(senior tag)

Megrendeled ugyan úgy ahogy szolgáltatói webshopból. A garancia semmit se ér. Szoftveres hiányossága csakis a nagy gyártóknak van, a Xiaominak pl egyszerűen nincs. Ha nem tudsz annyit angolul, hogy egy telefont kezelj nem érdemelsz csúcskategóriát

(#181) sipy888 válasza Swinegod (#180) üzenetére

sipy888
(fanatikus tag)

Én spec tudok annyit angolul hogy értsem , de ha már csucstelefont veszek 200+ ért, akkor minimum elvarasom tőle hogy tudjon magyarul. Meg a garancia is, meg a szoftver is stb. Ezért nem veszek kínai szart, amiket felsoroltal.. (Asus.. Jézus :D).
Ui: csúcskategóriát nem érdemelni, hanem megfizetni kell :)

[ Szerkesztve ]

(#182) Swinegod válasza sipy888 (#181) üzenetére

Swinegod
(senior tag)

Az ASUS egyébként pont nem Kínai hanem Tajvani, de mindegy. Mint mondottam vala, a garancia mindegy, hogy van-e vagy nincs, semmit se ér, egyébként meg ha EU raktárról rendelsz semmivel se tart tovább a garanciáztatás, mint itthon. Sőt, sokszor még gyorsabb is. Volt már Alcatelem 1 hónapig szervízben ahol közölték velem, hogy semmi baja és visszaküldték úgyhogy garancia érv semmis. A szoftver meg... Nem tudom te Wiko meg Elephone készüléknek láttad a szoftverét, de az ÖSSZES LÉTEZŐ UI közül csak és kizárólag a kínaiak UI-ja normális + a HTC-é. A Samut meg se említem milyen legalja és hogy össze se merném hasonlítani majd az S8-at sem a Redmi Prommal annyira gyalázná az S8-at a szar szoftver miatt. Látszik még OnePlus X se volt nálad nemhogy egy Mi Mix vagy OnePlus 3 vagy Meizu Pro 6

[ Szerkesztve ]

(#183) sipy888 válasza Swinegod (#182) üzenetére

sipy888
(fanatikus tag)

Talált süllyedt, mivel htc one M7-es van nekem. Tökéletes a szoftver rajta így 4 év után is!!!!

(#184) beyruth82

beyruth82
(őstag)

Google pixel és pixel xl-ben is snapi 821 van.

(#185) Swinegod válasza beyruth82 (#184) üzenetére

Swinegod
(senior tag)

Most csak a jobb árban lévő telefonokról volt szó

(#186) JoseGee

JoseGee
(kvázi-tag)

Nálunk most járt a mikulás. A tapasztalatokról később beszámolok.

[ Módosította: philoxenia ]

Ami késik, az nem jön időben

(#187) ForRedGlory válasza JoseGee (#186) üzenetére

ForRedGlory
(PH! nagyúr)

Első képen az IMEI látszódik, én kitörölném a képet.