Hirdetés

2019. június 16., vasárnap

(#1) borand

borand
(fanatikus tag)

Hurrá 3 rétegű bazári csillogós üveghátlap, mint nagy fejlesztés.. Nem is volt kedvem tovább olvasni.

A méreteknek megint sok értelme van.

(#2) rdt89

rdt89
(őstag)
LOGOUT blog

Jó készülék, és ha Amoled lenne, Jack csatlakozóval és sztereó hangszórópárral, nem lenne kérdés, hogy megvenném botrány ide vagy oda, és nyugdíjazná a Mate 9 Pro-t de eddig erőteljesen a Nubia Red Magic 3 felé hajlok, pedig ez a készülék a majdnem kategória, de végül is nem. :)

Viszont amit hiányolok a Huawei-ekből /lehet a M9Pro nem kapta meg csak a 9-es droiddal/ a videózás közbeni kamerák közötti váltás és az egyidejűleg minden kamera működése /LG G5-ben találkoztam ezekkel először és utoljára a telefonos pályafutásom alatt, ez nem jelenti, hogy ne tudná sok más készülék/

[ Szerkesztve ]

(#3) AS

AS
(PH! félisten)

Asus ZenFone 6 vagy tényleg a másik Red Magic 3 jobb vétel lesz. (Jack, nagyobb aksi, bővíthetőek, jobb CPU, GPU (S855)
Ez inkább csak tükörtelo lesz.

Samsung Galaxy Tab S 8.4, Samsung Galaxy S9+ Nubia Red Magic 3

(#4) borand válasza AS (#3) üzenetére

borand
(fanatikus tag)

egyik telefon se ennek a vetélytársaa :N

(#5) mantequilla

mantequilla
(fanatikus tag)

Nagy is lett, nincs jack, ois, oled, ez most nem sikerult jol. Inkabb a pixel 3a.

(#6) rdt89 válasza borand (#4) üzenetére

rdt89
(őstag)
LOGOUT blog

De mivel egy árban vannak, így én szerintem de. :)

(#5) mantequilla: De szerintem OIS van benne, ettől függetlenül igen, rengeteg alternatívája van a készüléknek, pedig nagy Huawei/Honor fan vagyok, de mostanában valamit mindig kifelejtenek. :(

(#7) Quqesz válasza mantequilla (#5) üzenetére

Quqesz
(PH! nagyúr)

Van ois a 48mp és a 8mp kamerában is.
Nekem tetszik, az a kijelző kép remélem eredeti, mert az nagyon ott van! De P30-ról váltani felesleges.

borand
Sok gyártó csinál már ilyen hátlapot, nekem pl az S10 széria hátlapjai tüntek olcsó kínai toknak a hátlapon. De kinek mintetszik.....

[ Szerkesztve ]

Szok kici occó.....többet veszel mégoccóbbb...helo koci

(#8) 7Heads Drago

7Heads Drago
(PH! addikt)

Nekem ez most bejön. Mármint a 20 pro
Színre meg a lilla jön be.

Kevés vagy, mint Mackó sajtban a brummogás.

(#9) GeryFlash válasza rdt89 (#2) üzenetére

GeryFlash
(PH! addikt)

Ha a botrány szempont akkor a Nubia mégis hogy lehet opció?

Több mindent, kevesebb semmit!

(#10) Quqesz válasza 7Heads Drago (#8) üzenetére

Quqesz
(PH! nagyúr)

Az a zöld tetszik, sajnos a voda a P30-at is csak feketében tolta, mert kék kellett volna inkább.....

(#11) mjani1172 válasza AS (#3) üzenetére

mjani1172
(őstag)

Nekem a Zenfone 6 nagyon tetszik. Érdekes, hogy szinte alig mozdult rá valaki, nem is értem.
Jó áron, nagy akksi, érdekes is, és látszik, hogy mégsem lesz itthon sikeres.
Én várom a tesztjét nagyon.

(#12) ricsi0307

ricsi0307
(senior tag)

Az az ember érzése, hogy kezdenek a számokkal nagyon elszállni a marketing miatt. Hátul 48MP meg 4 kamera elöl 32MP a DxOMark pontszám meg virtuális 9.1-es hangzás. Ezekkel csak az a gond, hogy akik kicsit is értenek hozzá azok nem nyalják be ezeket. A DxOMark meg már rég nem a valós teljesítményről szól, elég megnézni a youtubeon fent lévő összehasonlító videókat. Az árak meg hát, 700 dodóért ott a OP7Pro ugyan úgy 6/128 UFS3-al 90Hz Amoled full screen, gyorsabb töltés, sztereó hangszóró, jobb proci 2 év háztól házig gari. Labdába se rúghat melette a Honor.

[ Szerkesztve ]

(#13) AS válasza mjani1172 (#11) üzenetére

AS
(PH! félisten)

Még nem kapható igazából, majd ha lesz a Euronicsban, vagy MM-ben stb helyeken.

(#14) keszi1991

keszi1991
(kvázi-tag)

Sajnálom ezt a botranyt mert ez lett volna a kovi telom..ezt a 90napot biztos kivarom h mi sül ki belőle! Nagyon sajnálnám elhagyni a huawei/honor márkát.. Sajnos csak egy alternatíva marad ha meszelik a gapps a huaweiekrol, az pedig a Samu..

(#15) rdt89 válasza GeryFlash (#9) üzenetére

rdt89
(őstag)
LOGOUT blog

Úgy értettem, hogy a Huawei botrány nem zavarna ha a készülék rendben lenne, de paraméterben, árban és tudásban a NRM3 most a nyerő. A botrányt a Huaweire értettem. :)

(#16) AS válasza GeryFlash (#9) üzenetére

AS
(PH! félisten)

Mégis mi a baj vele?

(#17) Sragi

Sragi
(őstag)

Vártam nagyon,de mégse jött be ,pedig tervben volt,hogy a 8 utódja ez lesz. E mellé jött még a balhé is.

Motorola Defy+>LG G2>Honor 8 Sapphire Blue

(#18) fila

fila
(senior tag)

Következő telóm honor 20 pro lesz az tuti 😀

Jiayu G2>Lenovo A800>A660>P770>S650>P780>S660>Vibe Z>P780> Vibe X2-CU >Honor 7 >Honor 8 :)

(#19) mantequilla válasza Quqesz (#7) üzenetére

mantequilla
(fanatikus tag)

Ja tenyleg a nagyban van.

Nekem az az erzesem hogy ettol lehetett volna egy jobb ajanlatot is osszehozni de lehet nekem tul egyediek az elvarasaim.

(#20) borand válasza rdt89 (#6) üzenetére

borand
(fanatikus tag)

A Red Magic egy gamer telefon? Mégis ki venné azt, amikor nem játszik? Vagy ugye a méretbeli hatalmas különbségekről ne is beszéljünk. Zenfone határ eset.

Nem az a baj, hogy a gyártók adnak ki ilyen fajta csilivili telefonokat -biztos van aki szerint szép és ő vegye is nyugodtan-, de ezt kiemelni és ezért megvenni egy telefont.... Übergáz a gyártótól, de ez igazából Kína. A Samsungnál se tetszik a fehér, de mégsem az a bazári, mint a P30aké... Meg az akril kék vagy mi a rosseb.

Nem értem, hogy a Huawei/Honor miért nem tartott meg kvázi 4 telefonból 1-et is az 5,8 colos kategóriában. Főleg úgy, hogy a h20 és h20 pro között nüansznyi a különbség.

(#21) Haneto válasza mjani1172 (#11) üzenetére

Haneto
(tag)

Én rá vagyok mozdulva. :) Amint lesznek tesztek, tapasztalatok és ezek pozitívak lesznek, akkor szerintem rendelem is.

OnePlus 5

(#22) Pjotr

Pjotr
(senior tag)

Mintha a Pro Wide optika felbontása kimaradt volna, hogy 16 mpix

(#23) -FreaK-

-FreaK-
(PH! kedvence)

Ez lett volna asszony következő telója, de az elmúlt napok eseményei, valamint az OLED hiánya miatt kiesett. A Pro modell ráadásul nem is lesz itthon szolgáltatónál.

Így egyelőre nem is találok alternatívát, a nagy aksi mindenképpen kell, ezzel pedig S10e/S10 ki is esett.

szentkuti11:
a GSMArena-n azt írják, a sima Honor 20 nem kapta meg a grafénos hűtést, csak a Pro.

[ Szerkesztve ]

(#24) 7Heads Drago válasza Quqesz (#10) üzenetére

7Heads Drago
(PH! addikt)

Kíváncsi leszek rá, hogy maradnak-e a szolgáltatói kínálatban ezek után....

(#25) er2es

er2es
(tag)

Egész jól néz ki a fekete, egyébként az jo otlet hogy a sima és a pro egy méret, nem is értem hogy a pro, plus, +, max verziók miért default nagyobbak mindig

(#26) nozs23 válasza borand (#1) üzenetére

nozs23
(fanatikus tag)

:( En is fennakadtam ezen. Ugy volt leirva, mintha tenyleg ez lenne a legnagyobb durranas. Most nem tvajlajt, hanem melyrol jovo csillogas! Atyaeg.
Ezt leszamitva jo keszulekek lettek, foleg azoknak, akik nem csipik az amoledet.

(#27) rdt89 válasza borand (#20) üzenetére

rdt89
(őstag)
LOGOUT blog

15 mm-el magasabb, 4,5 mm-el szélesebb 1,25mm-el vastagabb a Nubia, és cserébe 5ezres akkumulátor, sztereó hangszóró, 90hz-s Amoled kijelző és jack is jár, kb azonos áron. Lehet, hogy gamer telefon, de egy átlag usernek is, ha sose játszik is rengeteg pluszt ad, a sokkal jobb kijelző, a markáns sztereó hangszóró, a jack kimenet, elég durva 5 ezres akkumulátor, 1920fps lassított videó, 8k videórögzítés az aktív hűtés. A Huawei a kedvenc márkám félreértés ne essék, ettől még sajnos vannak sokkal jobb ajánlatok a piacon. :)

(#28) Quqesz válasza nozs23 (#26) üzenetére

Quqesz
(PH! nagyúr)

Így van, nem mindenki szereti az amoledet.

A zenfone 6 nekem is tetszik, csak nem tudom mikor lesz és nincsen akkora felhajtás körülötte. Kicsot látgatatlan készülékek, szolg sem árulja.

(#29) pit stop válasza 7Heads Drago (#24) üzenetére

pit stop
(PH! addikt)

Itthon biztosan - nálunk szeretik őket.

Hátlapra/csillogásra többieknek: nem értem fennakadást, átlag user ezt veszi észre telefonból. Havernál látta, vagy bement üzletbe, és de szépen néz ki, és még működik is - megveszem. Nem a processzort, meg a ram-ot fogja számolni....

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#30) Ceree

Ceree
(senior tag)

Vártam erre a bemutatóra, de sajnos a céges policy múlt heti változása kirántja a talajt a duál sim használata alól, így valószínű a privát (okos) teló leépítésre fog hosszútávon kerülni, lesz helyette valami unikális retro teló, amit anno nemengedhettem meg magamnak.

A heti huawei story, a méret, a jack hiánya meg már csak hab a tortán. :(

Ui.: Magic UI 2.0? Lemaradtam úgy látszik, azt hittem a honorokon is emui van még.

Másolat_eredetije

(#31) kali_c

kali_c
(újonc)

Ezt a telefont vártam én is nagyon. Aztán jött a kamera lyuk. Azt hittem pop up. Mind1 szarom le. Aztán jött az lcd. Mondom miiii? Álmodom? Mi a fasz?
Aztán olvasgattam a teszteket, a kamera nagyon bejön, főleg az éjszakai mód.
Aztán jött a Techspurt videoja, egy oneplus 7 proval hasonlítgatja. Hát amoled ide vagy oda sokkal szebb a Honor.
Remélem jövőhéttől rendelhető :D

(#32) laleh

laleh
(PH! addikt)

Nagyon vad lett , tetszik!

Ha fontos, inkább telefonon: 06302832078 Apple garainciális ügyintézés törött , ázott is!

(#33) Noukoum

Noukoum
(senior tag)

Olvasgatva a hozzászólásokat, azért megdöbbentő hogy egy szakmai fórumon is rengeteg személy van aki fél a balhé miatt. Konkrétan ezzel USA elérte célját, biztosan visszaesnek a Huawei eladások. Magyarul azt csináljátok amit ő akar, pedig semmi konkrét nem történt még.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#34) Aryon87

Aryon87
(PH! nagyúr)

Végre kapott optikai stabilizátort a Honor széria is. Ideje voltmár. Az a kék valami állati szép.
P30Pro-t vettem 3 napja, pont a botrány előtt. Nem izgat.
Tudomásommal a Honor ágazatot nem érinti botrány, bár az árnyék rá is rátelepszik..
Trampli meg dugja fel magának az almáját..

Huawei P30Pro & Huawei P9

(#35) Noukoum válasza Aryon87 (#34) üzenetére

Noukoum
(senior tag)

Úgy tudom a Honor is érintett.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#36) kali_c

kali_c
(újonc)

A megszorítások nem gyengítenek, hanem megerősítenek.
Szerintem a Huawei van akkora gyártó, meg vannak olyan emberei akik simán összedobnak egy jól működő rendszert. Meg ahogy hallani évek óta dolgoznak is rajta. Ha jó lesz el fog terjedni. A hardverekre is igaz lesz.
Most örülhet Trump, de a meccs végére ez egy hatalmas öngól lesz. Saját fajtáját saját cégeit gyengíti ezzel. Kína ez után is erős marad. Nem vagyok Kína fan, nekem mind1 csak jó legyen.

(#37) scyllarus válasza Ceree (#30) üzenetére

scyllarus
(PH! addikt)

Változó, van, amelyiken Magic UI, van amelyiken EMUI néven fut. A fene sem érti a logikát mögötte.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#38) kali_c válasza scyllarus (#37) üzenetére

kali_c
(újonc)

A drágább készülékeiken van MagicUI. A közép és alsó kategórián az EMUI

(#39) batai15

batai15
(PH! félisten)

Igen tetszetős telefon .nálam a honor Brandon már bizonyított.

"A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél". John C. Maxwell*******

(#40) Ceree válasza Noukoum (#33) üzenetére

Ceree
(senior tag)

A fél lehet, hogy erős kifejezés, inkább sokan bizonytalanok a jövőt illetően, arra viszont nem lehet építeni egy ilyen kiadást, amit akár több évig is tervez használni az ember, hogy nem tudni mi és hogy lesz.

Főleg az után nem csoda, hogy sokan a WP-vel már átélték, hogy a teljesen jól működő telefon alól sorra lőtték ki a szolgáltatásokat, teljesen alap szintre degradálva azok használhatóságát.

Másolat_eredetije

(#41) njnl válasza Ceree (#30) üzenetére

njnl
(fanatikus tag)

Mit értesz a céges irányelv változása alatt?

[ Szerkesztve ]

Cs.A K. [SX-Z] [H7] [H8]

(#42) tom_87 válasza Ceree (#40) üzenetére

tom_87
(tag)

És a BB-vel is átélték sokan (én is), ezért nekem most a Huawei kiesett, pedig a közeljövőben fogok új telefont venni (nyílván nem miattam fognak csődbe menni :) ).

(#43) Ceree válasza njnl (#41) üzenetére

Ceree
(senior tag)

Az én munkahelyemre értettem, de kifejtsem bővebben?

Másolat_eredetije

(#44) Quqesz

Quqesz
(PH! nagyúr)

Nem kell aggódni, ősszel jön a Hongmeng os a huaweitől, ami android app kompatibilis lesz. Ez a b terv.

[ Szerkesztve ]

(#45) Lincoln6echo

Lincoln6echo
(lelkes újonc)

De jól nèz ki! Nekem tetszik.🙂

(#46) fateless válasza ricsi0307 (#12) üzenetére

fateless
(PH! kedvence)

:DDD
Na igen, képek összehasonlítására a youtube tényleg kiválóan alkalmas
:DDD

A XXI. századi János evangéliuma pedig így kezdődik:
Kezdetben volt a youtube...

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#47) 7Heads Drago válasza fateless (#46) üzenetére

7Heads Drago
(PH! addikt)

Nem Jánosnak hívják... :))
zuckerberg, cook, trump, orbán stb...

(#48) Narancskoma

Narancskoma
(tag)

Ez a hátlap bejön a népnek? Valamiért én mindig az egyszerűbb dolgok felé hajlok. Ráadásul úgyis egyből tokot dob rá mindenki...

(#49) 7Heads Drago válasza Narancskoma (#48) üzenetére

7Heads Drago
(PH! addikt)

Ez igaz, de nekem a lilla pl nagyon is szimpi.

(#50) borand válasza rdt89 (#27) üzenetére

borand
(fanatikus tag)

Az átlag user a rengeteg pluszból gyakorlatilag a felét fel sem fogja, ki sem használja, de a kezébe fog egy gamer telefont, ami nyilván teljesen szokatlan és szerintem kicsit gyerekes is. Akinek szintén nem igénye a tepsi+ méret és szimplán beéri egy 6,26-os tepsivel, az sem fogja megvenni.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.