H​i​r​det​é​s

2018. május 23., szerda

(#1) Sub-ZeRo

Sub-ZeRo
(PH! nagyúr)

Tetszetős! A magyar árára kíváncsi leszek... :U

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."| Track IR 5.| Honor 8

(#2) Juhaszatti

Juhaszatti
(senior tag)

A Honor 8-nál még egész szép volt ez az átmenetes megoldás, de ez már nagyon sok.
Iszonyú ízléstelenek ezek a színek..

(#3) retroid

retroid
(senior tag)

Kár az akku mérete és az IPS miatt.... :( Se iP védelem Marad akkor a P20 Pro

[ Szerkesztve ]

sᴧᴍsᴜɴɢ™ ɢᴀʟᴀxʏ S7

(#4) ghiottone

ghiottone
(PH! kedvence)

IP védettség? 53 lesz ez is mint a P20 alapverzió? OIS van?
+ Kaphatott volna BT 5-öst...

Eladó moto X4 4/64: https://goo.gl/uZhBFL

(#5) balaaazs válasza Sub-ZeRo (#1) üzenetére

balaaazs
(senior tag)

Kifejezetten jól néz ki és ha nem jön rá sok itthon, akkor good deal.

¯\_(ツ)_/¯

(#6) Mans20 válasza Sub-ZeRo (#1) üzenetére

Mans20
(PH! addikt)

Ha egyáltalán megjelenik nálunk. [link]

(#7) ATL válasza retroid (#3) üzenetére

ATL
(újonc)

LOL, mintha azt mondanád hogy nincs elèg lóerő egy Fiat Puntoban, maradok a Ferrarinál

(#8) Ádám16

Ádám16
(őstag)

Ezt kérem 5"-ba, és még a notch-ot is elnézem.

(#9) Caranita

Caranita
(tag)

2 sim jól hangzik, kérdés, hogy dual active lesz-e.

(#10) Bog válasza Mans20 (#6) üzenetére

Bog
(HÁZIGAZDA)

Nem hogy nem vonul ki, hanem erősít, chill ;) És lesz nálunk.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#11) sharp4 válasza Caranita (#9) üzenetére

sharp4
(fanatikus tag)

Nem lesz dual aktív. Az utolsó dual aktív a Honor 8 volt.
Várom, talán 130-140-es áron már elérhető lesz.

Honor 9 & Ipad Mini 4

(#12) Darksiders84 válasza Sub-ZeRo (#1) üzenetére

Darksiders84
(tag)

140-150 (H8 , H9) körül szokot indulni az aktuális új Honor de ez szerintem több lesz mert a sima P20 közelébe kéne lennie természetesen olcsóbban de nem 50-60 ezerrel szerintem ezt is emelik kb 160-180 ezerre.

(#13) Bone123 válasza ghiottone (#4) üzenetére

Bone123
(HÁZIGAZDA)

Nem találtam erre vonatkozó információt a kínai termékoldalon, nem tudom, hogy a bemutató konferencián elhangzott-e az IP-védelem.

(#14) MikeWazowski

MikeWazowski
(senior tag)

Szép és jó telefon, de ez a szín... árat meg várom.

“You think you can take me? You need a fucking army if you gonna take me!” – Tony Montana

(#15) ezmivolt

ezmivolt
(tag)

Nem emlékszem pontosan, de a V10-es lehet hogy drágább Kínában? Mert ezesetben nálunk is olcsóbbnak kellene lennie a 10-esnek... Habár az itthoni árképzésbe "belezavar" hogy az előző nem hivatalos, míg az újabb hivatalos forgalmazókon keresztül is megvásárolható lesz...ha igaz.

(#16) ghiottone válasza ezmivolt (#15) üzenetére

ghiottone
(PH! kedvence)

469 eurót olvastam valahol, de ezt sem megerősíteni, sem cáfolni nem tudom :DDD

Eladó moto X4 4/64: https://goo.gl/uZhBFL

(#17) Fred23 válasza Ádám16 (#8) üzenetére

Fred23
(PH! addikt)

Az utolsó kicsi készülékük 2016-os, a Huawei Y3II. Durva.

Kinézetre bejön, de egy kicsinyítés nagyon ráférne szerintem is. Meg egy IP68. :)

[ Szerkesztve ]

(#18) majszter99

majszter99
(lelkes újonc)

ha amoled lenne benne instant buy, amúgy nagyon korrektnek tűnik!

(#19) wayne1 válasza Bog (#10) üzenetére

wayne1
(senior tag)

Erre kíváncsi leszek ugyanis a Huawei képviselő nekem mondta hogy kivonulnak. Ki kell árusítanunk a Honor készülékeket és még a Huawei állványra sem rakhatom ki őket.

(#20) malnabokor

malnabokor
(senior tag)

“Persze sosem a külső, hanem az árcédulához mért belső jelentette a széria erősségét.” Azért a Honor 8 teszt cím is úgy kezdődött, hogy “tisztelet a kivitelnek”, és sokak szerint a kék kifejezetten szép külsővel bír :))

köztudott hogy az elektromos dolgok füsttel működnek, azaz ha egyszer kijön a füst nem működnek többet.

(#21) Bog válasza wayne1 (#19) üzenetére

Bog
(HÁZIGAZDA)

Félinformációkkal nyilván könnyebb elméleteket gyártani, simán csak annyi történt, hogy a a Huawei és a Honor operáció szempontjából (sales, marketing, PR, logisztika) kettévált és itthon nem állt még fel a szervezet a Honor mögött.
Ez nyilván szívás a Honor eladások számára, mert ebben a köztes időben nincs aktivitás, nincs készlet, nincs stratégia, de ez csak idő kérdése, már megvan az új hazai logisztikai partner és a PR, a Honor 10 bemutatóra pedig egy fél tucatnyi újságírót visznek ki itthonról is Londonba, ami meglepően ostoba dolog lenne akkor, ha épp kivonulnának ;)
És ezek csak a kvázi public infók, szerencsére van ennél több is, véletlenül elég jól ismerem a régiós központban (Varsó) üldögélő csapatot ;)

(#22) aelod válasza ATL (#7) üzenetére

aelod
(PH! kedvence)

:C

"Aki embernek hitvány az magyarnak alkalmatlan."

(#23) clon

clon
(tag)

Honor 8 Kínában:
A 3/32 gigabájtos modell 1999 jüanba kerül (adóterhek nélkül számolva 84 ezer forint), a 4/32-es termék 2299 jüant kóstál (97 ezer forint), a 4/64-es verzióért pedig 2499 jüant kell kicsengetni (105 ezer forint).

Honor 9:
Kínában viszont 2200, 2700 illetve 3000 jüanos áron indul az értékesítés, ami a 4/64 GB-os modell esetében nagyjából nettó 88 ezernek, a 6/64 GB-os verziónál 108 ezer forintnak, míg a 128 GB-os 120 ezer forintnak felel meg.

Honor 10:
6/64 gigabájtos RAM/tárhely kiszerelésben a Honor 10 Kínában 2600 jüanon indít (104 ezer forint), míg a 6/128 GB-os variáció 3000 jüanba kerül (120 ezer forint).

Szerintem jelentős áremelés az induló árban nem lesz.

[ Szerkesztve ]

(#24) Benőke válasza Bog (#21) üzenetére

Benőke
(őstag)

Ohh ez jó hír :)

Mármint hogy maradnak, az minket nem izgat milyen a stratégia.
Az legyen az ő gondjuk :)

[ Szerkesztve ]

(#25) Bass válasza retroid (#3) üzenetére

Bass
(PH! addikt)

Ez kicsit hencegősre sikeredett 😁 P20 pro jóval drágabb úgyhogy butaság hasonlítgatni.

"Az Ördög elképedve állt, érezte milyen ocsmány a jóság..."

(#26) ThorsHUN válasza clon (#23) üzenetére

ThorsHUN
(őstag)

Jah ezzel szemben itthon a Honor 8 125 a Honor 9 135 K Fton nyitott. A Honor 10 155 fog kezdeni szerintem.
:(

(#27) Mans20 válasza clon (#23) üzenetére

Mans20
(PH! addikt)

A H9 150 ezerrel kezdett, A H10 szerintem 170 körül lesz.

(#28) atiss.1977

atiss.1977
(újonc)

Ugyanaz mint a Honor View 10 csak az notch nélküli.
ÉN 145e forintért vettem 6/128 verzióban, ez is annyi lesz kb.
Amúgy nagyon jó telefon.

(#29) clon válasza ThorsHUN (#26) üzenetére

clon
(tag)

A H8 itthon megjelenés 1. napján 139990Ft volt edigi-nél és náluk volt hivatalosan leghamarabb - mondjuk rögtön akcióval is indított -15% és 118991Ft volt.

[ Szerkesztve ]

(#30) Darksiders84 válasza clon (#23) üzenetére

Darksiders84
(tag)

Tisztán emlékszem hogy nálunk a 4/32-es Honor 8 hivatalosan 140 ezerrel indult és akciósan 125-140 között szórakoztak az árral ingadozott. Nekem első látásra nagyon megtetszett a kék és közel két évig kiszolgált. Viszont ez a H10 is aksiban lehetne 4000-es. Akkor ezek szerint csak a Mate szériának marad hátul az ujjlenyomat amit sajnálok mert elől valahogy nem tudom a látványt megszokni de mondjuk a Mate 10 tényleg gyönyörű jó teljesítményű és már csúszik az ára is lefele.

(#31) bedibazsa válasza ThorsHUN (#26) üzenetére

bedibazsa
(fanatikus tag)

154990-en nyitott a H9.

(#32) clon

clon
(tag)

Honor 8: 4/64-es verzióért pedig 2499 jüant kell kicsengetni (105 ezer forint) - 2016.09.09 1 CNY = 41,00 HUF 2499x41=102459 nyitóár 139990Ft kína-hun közti különbség 36%

Honor 10: 6/64-es 2600 jüanon indít (104 ezer forint) 2018.04.19 1 CNY = 39,97 HUF 2600x39,97=103922

A kettő között van 4% jüan esetén így csak a rá rakodó terhek és a profit ami jelentősen emelheti - meg csökkentheti ha induló akciót is csinál rögtön.

(#33) doooo

doooo
(őstag)

Remélem ennek a kameráit nem ütik agyon az OIS hiányával... :U

(#34) atis78

atis78
(kvázi-tag)

Nem rossz a keszulek de a varhato europai nyitoarnal olcsobban lehet barmikor SD835-re epülö tavalyi flagshipet venni ami teljesitmenyben pariban van vele.

(#35) AlrightSir

AlrightSir
(tag)

Tetszik de félek el fog szállni az ára, ahogy a P20 is tette, indokolatlanul.

(#36) dokee78

dokee78
(PH! félisten)

Nekem tetszik,még abban a csillámpóni színben is.
Megvan a Honor 8 utódja.

WoWs: PanzerZsolti // WoT: PanzerZsolti *** GTA Online: dokee78_2

(#37) Sragi

Sragi
(őstag)

Kár, hogy nem tértek vissza a hátsó ujjlenyomat olvasohoz..
Még a notch sem zavarna, de már G2 óta megszoktam a hátsó gombot.

Motorola Defy+>LG G2>Honor 8 Sapphire Blue

(#38) Zoona válasza retroid (#3) üzenetére

Zoona
(fanatikus tag)

Azt azért vágod, hogy a Honor 10 lesz 140 a P20pro meg 240? Kicsit könnyelmű és balga azt mondani, na hogy akkor marad ez... nem egy kategória a kettő:D

Diablo 3 Battletag - Jessa#2832

(#39) balgab84

balgab84
(fanatikus tag)

Elvileg, magyarorszagon hivatalosan mar nem lehet majd kapni, honor telefonokat.

(#40) csako válasza balgab84 (#39) üzenetére

csako
(PH! addikt)

[link] :U

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#41) 7Heads Drago válasza clon (#23) üzenetére

7Heads Drago
(PH! addikt)

Teli vagyunk vészmadarakkal. Köszönöm a kigyűjtést.
Kíváncsi leszek rá, hogy a p20 prohoz képest ez mit villant kamerában.
Én sajnos kétszer is törtem a honoromat és ez miatt csak jövőre cserélek. Na meg semmi bajom sincs vele, a lóerő bőven sok.
Mondjuk én abban bíztam hogy a kávamentesítés miatt majd egy kisebb telot kell hordanom, de ez itt nem valósul meg. :)

[ Szerkesztve ]

Kevés vagy, mint Mackó sajtban a brummogás.

(#42) 7Heads Drago válasza balgab84 (#39) üzenetére

7Heads Drago
(PH! addikt)

Marhaságokat ne terjesz már. Pár hsz-.el fentebb Bog leírta már erre a választ. (21. hsz)

[ Szerkesztve ]

Kevés vagy, mint Mackó sajtban a brummogás.

(#43) expander

expander
(senior tag)

igazandibol ez egy "sima" P20, talan majd olcsobban ?

(#44) V@ns

V@ns
(tag)

Elkerülte a figyelmemet a microSD bővíthetőség? Vagy nem kerülte, mert ezt sem lehet már?

|Siemens MT50|-|Siemens C55|-|Nokia 3410|-|Nokia 6230|-|Sony Ericsson P1i|-|Apple iPhone 3GS|-|Samsung Galaxy S2|-|Apple iPhone 4S|-|Nokia Lumia 930|-|Honor 8|

(#45) balgab84 válasza csako (#40) üzenetére

balgab84
(fanatikus tag)

Koszi.

(#46) balgab84 válasza 7Heads Drago (#42) üzenetére

balgab84
(fanatikus tag)

https://www.google.hu/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://androbit.net/amp/M3778&ved=2ahUKEwj3s4bYysbaAhXBkiwKHfQiCTYQFjACegQICRAB&usg=AOvVaw0NSPOy3tdhCaLVHm0UAo1i&ampcf=1

(#47) V@ns

V@ns
(tag)

A HuaweiBlog cikke vs. Bog, aki szoros együttműködésben van a Huawei Magyarországgal és valószínűleg, ha nem is megy ki senki az MA!-tól Londonba (amit kétlek), első kézből kapnak infót a premierről/premier után.
Szerintem legyen döntetlen.

|Siemens MT50|-|Siemens C55|-|Nokia 3410|-|Nokia 6230|-|Sony Ericsson P1i|-|Apple iPhone 3GS|-|Samsung Galaxy S2|-|Apple iPhone 4S|-|Nokia Lumia 930|-|Honor 8|

(#48) clon válasza balgab84 (#46) üzenetére

clon
(tag)

A linked a androbit cikke ami "...Az eddig szerzett információk alapján nem tartja kizártnak, hogy a cég kivonul a magyar piacról..." viszont a forrás a huaweiblog ami ilyet nem ír csak "...A Huawei hazai képviselete sajnos nem tudott a márkával kapcsolatban információt adni. A viszonteladók nem látják túl fényesen a Honor márkát jelenleg, volt olyan, ahol azt hallottuk, hogy kivezetésre kerül az országból a márka, míg más kereskedő azt mondta, hogy átszervezi a gyártó az értékesítést..."

Így gyakorlatilag csak több másod forrás van ami viszonteladóktól származik és ellentétes információk "kivonul vs. átszervezik". Mivel az infó (vagyis a vélelmezés) csak 17.-i cikk még korai lenne levonni belőle bármit is.

(#49) balgab84 válasza clon (#48) üzenetére

balgab84
(fanatikus tag)

Meglatjuk akkor....

(#50) Bog válasza balgab84 (#49) üzenetére

Bog
(HÁZIGAZDA)

Nincs mit meglátni, a Honor a közeli jövőben nem tervez kivonulni itthonról. Most rakunk össze a varsói központtal egy együttműködést éppen, már az MWC óta szervezzük, nyugalom. Nem is értem, hogy miért kell ilyesmit terjeszteni, sima conteo. Nem tartom szerencsésnek, hogy ilyen cikkek születnek.

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.