Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • joey04

    titán

    válasz MagicAngel98 #37 üzenetére

    Akkor a hűtés az valóban csak akkor derül ki, h már piacon lesz.

    Igen, a vas valóban nem minden. Én ugyan csak hétköznapi munkára használom, de első alkalommal még jópár éve nagyon fura volt, hogy a régi kis macbook gyenge 2 magos procival fürgébb volt hétköznapi használat közben (bekapcsolás, böngészés, stb alapfeladatok) mint az erős 4 magos akkori "gamer" pc-m... pedig mindkettőn friss rendszer volt, ssd-t meg hírből sem ismerték. sőt, a macben még lassabb hdd volt. Mostanában az új mbp-ról néztem egy tesztet ahol mindenféle videós utómunkálatokra fogták be és a hasonló árkategóriás win notinál majdnem 2x gyorsabban végzett a feladattal. hozzáteszem asztali gépen win 10-et használok teljes megelégedéssel, nem fagy, nem akad, nincs semmi gondom vele, jó kis rendszer az is. bár nekem az istenített xp volt a halálom azt nem szerettem, még a vista is tetszett az első pár foltozás után. a 7 pláne. a 8 annyira nem, amióta nem nyomják annyira a csempét azóta viszont megint semmi bajom vele.

    [ Szerkesztve ]

    "Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Új hozzászólás Aktív témák