Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nyunyu

    félisten

    válasz SunMount3r #27 üzenetére

    Ez megint egy érdekes kérdés, mert én is sokat gépezek fotelben fetrengve, asztalon a lábammal, ölemben a billzettel.
    Erre még Y2K körül szoktam rá, amikor drótnélküli osztott billzetem volt. (L CDC), aztán az 2005-ben tönkrement, és a helyére vett MS Ergo4000-ből (akkor még) nem volt drótnélküli. (NED7000 az évekkel később jelent csak meg)
    Kábel problémát akkor úgy oldottam meg, hogy a monitor bal oldalához tettem egy USB hubot, és oda van bedugva a billzet, így billzetet ölbevéve a madzag pont az asztalra tett lábammal párhuzamosan fut, nem gabalyodok bele.
    Persze fotelből kikászálódás előtt a billzetet vissza kell tenni az asztalra, hogy ne essek át a madzagján.

    Aztán ez a szokás úgy is maradt, már nem hiányzik a drótnélküli billzet.

    A másik, hogy a tökéletes típus számomra: TKL, Wireless, fehér, könnyű, normális magasságú és nagyságú és nem összezsúfolt billentyűkkel, nagy Enter-rel, jól olvasható karakterekkel, full magyar kiosztással és világítás mentesen, MX Brown kapcsolókkal.

    Nemszeretem kínai brigád egyedi konfigurátorában már van wired-wireless dual mód opció, de azzal egy TKL 137,5$-ról indul fekete színben, fehér az valamivel drágább, 145,5$-re jön ki. (+szállítás+vám+áfa)
    De mivel az új drótnélküli billzeteikről nem nagyon vannak még tesztek, régi kékfogú TKLjükről meg elég vegyes vélemények voltak, nem merném látatlanban ajánlani.

    [ Szerkesztve ]

    Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

Új hozzászólás Aktív témák