Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kNG

    senior tag

    válasz bencee1996 #15 üzenetére

    Egyszer rászánom magam, időpontot nem ígérek, (szerintem leghamarabb március vége, de inkább a nyár eleje sanszos) mert össze kéne szedni jobban a gondolataimat, meg felkészülni a kommentáradatra (egyik bejegyzésemnél ilyet már kaptam, és ha már írtam egy bejegyzést, akkor az esetleges véleménynyilvánításokra illetve kérdésekre illett válaszolnom is).. egyébként én pont azt vettem észre, hogy OTT mutatkozik meg az emberek valódi személyisége, és nem ott játsszák meg magukat...milyen érdekesen működik ez a dolog, pár ember még mindig sebezhetetlennek érzi magát az internet, illetve a gép mögött...vagy legalábbis azt hiszi, hogy nem kiismerhető, vagy azon tevékenységei alapján nem ítélik meg, amiket ott végez...nagyon érdekes és mély téma ez, hiszen nem csak a hétköznapok emberei, de a cégek is levonnak következtetéseket az alapján, amit a facebookon művel a potenciális munkaerő...

    Úgy gondolom, lesz miről írnom...

    [ Szerkesztve ]

    MicroFluentAMP+DAC w. OPA BLUE, TMP Audio Ribbon IC, TMP Audio USB A-B, JDS LABS ATOM AMP + DAC, FiiO e10k, Sennheiser GSX 1000, Sennheiser HD560S, Grado SR 225i, AKG k712 PRO, AKG k371, Audio-Technica AD700X, Sennheiser HD 559, Sennheiser HD600, NO EQ! :)

Új hozzászólás Aktív témák