Hirdetés

  • Lenovo Essential Wireless Combo

    lo Lehet-e egy billentyűzet karcsú, elegáns és különleges? A Lenovo bebizonyította, hogy igen, de bosszantó is :)

  • Újrázhat a Pixel Tablet

    ma Csak ezúttal dokkoló nélkül. A kiegészítő természetesen külön megvásárolható marad és elvileg érkezik az érintőceruza és a billentyűzetes tok is.

Új hozzászólás Aktív témák

  • vlevi

    nagyúr

    válasz <Lacy85> #12 üzenetére

    Igazad van, most hazaértem, és tuti, hogy másfajta animációra van hatással ,mert a samsung animációit lejebb vettem, de, amikor a fejlesztői beállításokban lévő animációkat 10x-re állítottam, akkor látszik, hogy valóban, 2-3mp-ig tart 1-1 átmenet.
    De aki akarja, teljesen kikapcsolhatja az összes animációt. Szerintem viszont valami minimális animációs ablakváltás jót tesz a megjelenítésnek.
    De nem mindenütt, mert pl. az asztali gépemen az összes böngészőben majdnem az első dolgom a smooth scroll opciók kikapcsolása, mert ott zavar. Oda nem való az, hogy 1-1 sor scrollozása lassan indul-felgyorsul-10pixel múlva megint lassul-leááll, következő sorban lassan indul-gyorsul-leáll, és így tovább. Ott engem ez kimondottam idegesít.

Új hozzászólás Aktív témák