Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • -Skylake-

    addikt

    válasz gliskard #7 üzenetére

    "A PC gaming várhatóan a jövőben dübörögni fog"

    Ezt miből szűrted le ? Csak mert én pl azt látom, hogy önmagában , üresen egy felső kategóriás VGA (nem a paletta teteje, hanem csak simán a felső kategória) annyiba kerül , mint egy PS5 , egy XBOX Series X és egy iGPU-val szerelt mondjuk i5 DELL/Lenovo brand gép EGYBEN. :U Jelenleg ott vagyunk, hogy egy alap, közép kategóriás kártya amivel bőven , de bőven nem tudsz kimaxolni semmit sem, de arra épp elég, hogy 60fps-en játszogass maximum WQHD-ban ,az alsó hangon ott van árban , ahol egy komplett next-gen konzol. Csak ott még kell köré egy komplett számítógép.
    Most már azt sem nagyon lehet mondogatni, hogy pc master race meg társai , mert a mostani két új konzol egyértelműen felülteljesít majd mondjuk egy 1660TI-2060-hoz képest , miközben annál olcsóbb. Szerintem a mostani konzol gen egy nagyon nagy és nagyon erősen beütött szög a pc gaming koporsóba , mert annyira el van szállva a VGA-k ára és annyira erősek lettek az új konzolok, hogy egyáltalán nem logikus lépés a konzol árában VGA-t vásárolni , mert kisebb teljesítményt kapsz összességében sokkal drágábban (hisz kell köré egy komplett számítógép, üresen a VGA-val nem tudsz játszani.)

    Én pont a napokban újítok konfigot és én is úgy döntöttem, hogy mindenből lesz új kivéve a VGA (egy 980-am van egyébként) , mert egyszerűen ha valódi előrelépést akarok akkor annyira sok pénzt kell elköltenem, hogy akkor már inkább konzol és az teljesen out of the box , ráadásul évekig nem lesz limit ,mert a konzol hw adott. Úgyhogy új gép lesz, régi vga meg PS5.
    Szerintem nagyon nagyon, de nagyon messze van és egyre csak messzebb van a PC gaming piac a "dübörgéstől". Ha valami dübörög akkor az talán a következő hónapokban a konzolok, de leginkább egyébként a mobil gaming. Na az dübörög , ott van akkor user base ami PC-n már sosem lesz.

    "Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

Új hozzászólás Aktív témák