Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CptMisi

    őstag

    válasz sutszi #44 üzenetére

    jah, béna vagyok, nem is kicsit...képzeld végignéztem pár weboldal kínálatát, itt jó külsejű házakat néztem, és nem akadt fent rajta a szemem 1. aztán megnéztem, mit tudnak azok, amik tetszettek, végül feljöttem fórumra, hogy megbizonyosodjak róla, hogy jót választok -e, itt olvasgattam a hsz-eket, és sokszor írták, hogy jó a 690, gondoltam megnézem...eleinte nem tetszett kinézetre(, de gondoltam majd átalakítom saját tetszésem szerint), belsőre igen, mikor előttem volt, már nagyon bejött...

    nem azt mondom, hogy valaki csak ezért megveszi, mert az hülyeség, ez figyelemfelkeltésként működik...erre való a marketing :U

    mellesleg: reklám->felkelti a figyelmet....a reklám pedig marketing, MINT EZ IS.... csak azért, mert látsz egy reklámot, szerintem semmit nem veszel meg...én hol mondtam azt, hogy azt vettem volna, amelyiknek jobb a reklámja? azt mondtam, hogy előbb felfigyeltem volna rá, mert reklámozzák, mint ahogy te is felfigyeltél a krémre...

    és amúgy: nem, nem az volt a minimum, hogy megnéztem a gyártók honlapját, mert azzal sz@rt sem érek, ha éppen sehol sem kapni a terméket, vagy olyat nézek, amire nincs pénzem...hidd el, hogy egymás mellé rakva egy HAF932 hamarabb felkelti az érdeklődésed, mint egy CM690, és nekem az IS számít, hogy hogy néz ki, sehol sem mondtam, hogy csak az, ember...

    Gergo88: erről beszélek, de nem mindenki érti....te is mindjárt "nagyon béna" leszel

    [ Szerkesztve ]

    You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

Új hozzászólás Aktív témák