Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Daywalker

    addikt

    válasz fogtunder #10 üzenetére

    Egyetértek. Én is úgy gondolom, hogy egy háznak nem kell mindenki igényét egyszerre kielégítenie - és nem is lehet. Ettől szép a piac, hogy lehet válogatni a különféle megoldások között és nem csak arról van szó, hogy mind ugyanolyan, csak a keret más. Nekem pl nem kell 5,25", de már külső 3,5" sem igazán, sőt kifejezetten olyan házra váltanék, amelyiken nincs ilyen, simán teli előlapos, nem kell nyitogatási opció sem. Ennek a háznak egy hátránya van, a tényleg nem túl szépen betett usb type-c aljzat (de amíg nem mondta valaki, fel sem tűnt) és az általad említett fedőlap, ami tényleg érthetetlen. A Silent Base esetében próbálkoztak már, de az sem jó igazán. Majd kiforrja magát. Illetve az ára magas...

    XuChi: Nem értek egyet, de ízlések és pofonok, viszont annyi előnyöm van, hogy láttam élőben és úgy nézve roppant igényes. Nekem ez a ház nagyon bejön, főleg összeszerelve üt. De itt is azt mondom, hogy nem kell mindenkinek tetszenie, van elég választási lehetőség a piacon. Ez az én véleményem, a tiedet is tiszteletben tartom, nem tetszhet mindenkinek.

    [ Szerkesztve ]

    "A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

Új hozzászólás Aktív témák