H​i​rde​té​s

2018. február 22., csütörtök

(#1) Duracellm...

Duracellm...
(PH! kedvence)

Úgy tűnik a post-mining időkre is felkészítették: 4db memória slot, hűtött VRM, 7.1 audió.

;]

[ Szerkesztve ]

Élmény a Zene: O2-K240m/1038B/Live

(#2) zzola válasza Duracellm... (#1) üzenetére

zzola
(PH! félisten)

Xar! Hol az RGB LED? :DDD

(#3) EclipseGT

EclipseGT
(őstag)

Ez az egész RAM, bányász, meg többi baromság nagyon lecsenghetne már, mert olyan árak vannak, hogy szívrohamot kaptam a székben.

87 ezer egy 1050Ti G1 Gaming, 150 ezernél kezdődnek a normális 1060-ak, de van 190-ért is... :Y
Mi folyik itt Gyöngyösön?

(#4) zzola válasza EclipseGT (#3) üzenetére

zzola
(PH! félisten)

Az biztos egy bányász bolt, mert vagy 15-20k-valolcsóbb az a VGA máshol...

(#5) hokuszpk

hokuszpk
(senior tag)

kivalo egyedi igenyekre szabott linux alapu sokportos routert/tuzfalat tudok epiteni ilyen lapbol. :C

Első AMD-m - a 65-ös - a seregben volt...

(#6) EclipseGT válasza zzola (#4) üzenetére

EclipseGT
(őstag)

2 boltot néztem meg. ipon, aqua.
Mindegyiknél 150k+ a 6GB-os, normális hűtésű 1060.

(#7) TechN7ne válasza EclipseGT (#3) üzenetére

TechN7ne
(PH! kedvence)

Nem lesz PC n játék ,csak a hobbi milliárdosoknak ,erős konzolok átveszik majd a helyet ,gyártanak majd hozzájuk egér+bill. vezérlőket a gyengébbek kedvéért ,azt annyi.

Akinek nagyon sürgős,az telefonon hamarabb elér. 0630 3234 620

(#8) Apollyon válasza hokuszpk (#5) üzenetére

Apollyon
(Korrektor)

Mondjuk 190 dollárért csak az alaplap elég drága router lesz. Bár lehet x idő múlva a "mining" szitokszóvá válik, és lemegy az ára. :D

[ Szerkesztve ]

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#9) Thryash

Thryash
(tag)

Nem RGB :( ;]

"A galaxis békéjének, és biztonságának megszilárdítása érdekében úniónkat új alapokra helyezzük! Neve mától Első Galaktikus Birodalom! A rend, és a biztonság birodalma!"

(#10) Kopi31415

Kopi31415
(PH! félisten)

Lehet hülyén hangzik, de szerintem egy ilyenre építeni egy vékonykliens kiszolgáló szervert irodai munkára még érdekes is lehet.

Part to Part | Status:122% completed | Estimated time remaining:1193hr 2min 30sec

(#11) Sub-ZeRo

Sub-ZeRo
(PH! nagyúr)

Azt értem, hogy 12 vga megy bele, de hogyan rakod bele mindegyiket? Van hozzá valami pcie szalag, vagy ilyesmi?! Mert a 12 nem fér el egymástól... :DDD

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."| Track IR 5.| Honor 8

(#12) Dvix válasza Sub-ZeRo (#11) üzenetére

Dvix
(lelkes újonc)

Jól gondolod! van hozzá szalag és úgy állítják sorba a kártyákat külön rack-eken. :K

(#13) Dvix válasza TechN7ne (#7) üzenetére

Dvix
(lelkes újonc)

Ennyi! :C Egyébként az Microsoft fontolgatja az Xbox-ra erre az évre! :N A gigabyte-nak meg rohadjanak meg a lapjai! :)

(#14) syberia válasza Duracellm... (#1) üzenetére

syberia
(PH! addikt)

Ott árválkodik egy PCI-E csatoló. Post mining időben hogy lesz így SLI/CF? :O

"A hazug embert hamarabb utólérik, mint a sánta robotot."

(#15) Weareus

Weareus
(őstag)

Ha bedől a mine, mi lesz a használt vga-piacon... :Y :Y :Y

(#16) Kingcold válasza Sub-ZeRo (#11) üzenetére

Kingcold
(tag)

Amúgy, összeraktam egy alap gamer konfigot még az Ünnepek előtt. Gondoltam majd tavasszal fejlesztgetem kicsit. + RAM, egy erősebb CPU, kicsit izmosabb VGA... elejtős! Jobban járnék egy PS4 Pro val vagy xOneX el. :((

[ Szerkesztve ]

(#17) flexxx2

flexxx2
(senior tag)

Hosszú a fejlesztési idő. Mire megcsinálták kipukkadóban a lufi.

(#18) sid.:Rc211v válasza Sub-ZeRo (#11) üzenetére

sid.:Rc211v
(őstag)

[link]

Dvix konzolon még mindig max 60hz/60 fps van, és semmilyen sync . PC-n akár 240hz, G-sync,Freesync. Konzol sose lesz olyan mint a pc.

<R6 08'> Core™ i7-6700K // ASUS ROG STRIX GTX 1080 // ACER™ PREDATOR XB271HU 165Hz // Samsung Galaxy S7

(#19) Ribi válasza sid.:Rc211v (#18) üzenetére

Ribi
(PH! nagyúr)

Árban sem lesz sose oan :P

(#20) tzsolesz válasza flexxx2 (#17) üzenetére

tzsolesz
(PH! nagyúr)

Csak durranna már ki végre...

Egyébként tud valaki olyan nagy multit, vagy nagyhatalmat, akinek bármilyen érdeke is lehetne kidurrantani?

(#21) Televan

Televan
(PH! kedvence)

Rosszul kezelik az alaplap gyártók a dolgot.Csak kettő PCI Express foglalatot tettem volna max egy lapra.Mennyivel több lapot lehetett volna eladni.A processzorokról és a memóriákról már nem is beszélve. ;]

O_o?

(#22) x_424

x_424
(fanatikus tag)

Azaz... adják alájuk a lovat... :W

(#23) Z_A_P válasza EclipseGT (#3) üzenetére

Z_A_P
(őstag)

Vegyel 580-at, vagy Vega-t ;]

OK

(#24) syberia válasza Weareus (#15) üzenetére

syberia
(PH! addikt)

Alig használt bányász felszerelés eladó, örök élet garanciával.

(#20) tzsolesz: Megoldják a nagyok, ha az érdekük azt kívánja. Jelenleg kivárnak szvsz.

[ Szerkesztve ]

"A hazug embert hamarabb utólérik, mint a sánta robotot."

(#25) RECSKA válasza sid.:Rc211v (#18) üzenetére

RECSKA
(PH! kedvence)

Acsi, one x mar freesynces, nem?

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#26) Pug válasza TechN7ne (#7) üzenetére

Pug
(PH! kedvence)

Nem tudom, én valahogy még mindig békésen elvagyok a közel négy éves 290X-emmel FHD-n..... :U

(#27) EclipseGT válasza TechN7ne (#7) üzenetére

EclipseGT
(őstag)

Ez igaz. A gond viszont ott van, hogy ma már nagyon nem csak a játékhoz jön jól egy erősebb vga.
Egy csomó kreatív területen ki lehet használni őket.
Mondjuk ott még annyival talán jobb a helyzet, hogy valószínűleg meg is térül a befektetés.

(#28) pomorski válasza Kingcold (#16) üzenetére

pomorski
(őstag)

Durva! A képen látom a VGA-k piros színű kábeleit (melyek a tápellátást biztosítják). De hol vannak a PCI-E slottal való összeköttetések? Ezen összeköttetéseket nem nagyon látom. Pl. a bal szélső kártya csak tápellátást kap.

Szerk: tévedek biztos, mert ott van az, csak nem látszik. De miért nem látszik?

[ Szerkesztve ]

(#29) hokuszpk válasza Apollyon (#8) üzenetére

hokuszpk
(senior tag)

nagyobbtudasu mikrotik routerboard se olcsobb, cisco vagy juniper araknak utana kellene neznem, reglattam olyat.

(#30) Balika911 válasza Pug (#26) üzenetére

Balika911
(PH! nagyúr)

Én meg a 10 éves 9800 GTX-emmel SVGA-ban.

(#31) hokuszpk válasza Sub-ZeRo (#11) üzenetére

hokuszpk
(senior tag)

"pci-e riser" kifejezesre keress ra. pl. az apron.

(#32) Ribi válasza pomorski (#28) üzenetére

Ribi
(PH! nagyúr)

Mert hátrafele megy ki a kábel amit pedig takar maga a kártya.
Kék kábelen jól látni mi a koncepció, a többi akár be van kötve akár nincs ugyanúgy megy. Amúgy sincs bedugva a konnektorba az egész.

(#33) Dexar007

Dexar007
(PH! kedvence)

Bedölhetne mar ez az egesz szarsag. :W

when lambo?

(#34) Fidel76

Fidel76
(tag)

"Bár egyre több szakértő szerint hamarosan összeomlik a jelenleg virágzó kriptovaluta-biznisz (a Goldman Sachs befektetésekért felelős kutatási vezetője a napokban jelentette ki, hogy a piacon elérhető „coinok” nagy részének értéke nullára esik), azért még mindig elég keresettek a bányászatra használható hardverek. "

A legtöbb bányász sima hétköznapi ember. A Goldman befektetési szakértő hogy tudna hatni a bányászokra? Ez nem egy cég, befektetési alap, banki játszadozás. Amíg az áramszámla kisebb lesz, mint a bevétel addig ez élni fog, és mivel sima emberek tartják fent a rendszert, így nem is fog leesni egy bizonyos szint alá az ára, azaz megéri termelni, mert pont a non-stop termelés tartja fent az árat. Fut magától, nem igényel semmit, közben dolgozhat, bármit csinálhat. Olyan mint egy befektetési alap a közembereknek, összeállítja a rendszert és megy magától minden.
Pont ezért nem omlik össze, sőt még többen szállnak bele. Ezt csak úgy tudják megszüntetni, ha törvényileg tiltják be az egészet és a fizetési lehetőségek megszűnnek, vagy ahol beváltják. Amíg 1 db ilyen is lesz addig élni fog. Lehet médiával befolyásolni, álhíreket terjeszteni, szakértők, stb. Akik bányásznak nem hülyék...áramszámla + elhasználódási kts < bevétel...ez ilyen egyszerű paraszti ész. :)

A legtöbb rendszer nem új, már kitermelte magát, így az a befektetés nincs is. A régit bővítik, alakítják át hatékonyabbra, stb.

[ Szerkesztve ]

(#35) Ribi válasza Fidel76 (#34) üzenetére

Ribi
(PH! nagyúr)

Pedig mindenhol azt írják, hogy a farmokat üzemeltetők teszik ki a bányászok nagy részét. :U
Főleg mivel közel milliós tétel az értelmes konfig beüzemelése.

[ Szerkesztve ]

(#36) mepet válasza Fidel76 (#34) üzenetére

mepet
(PH! addikt)

Ezen én is jót mulattam:
a Goldman Sachs befektetésekért felelős kutatási vezetője a napokban jelentette ki, hogy a piacon elérhető „coinok” nagy részének értéke nullára esik
(Most attól tekintsünk el, hogy a nulla az nem feltétlenül nulla, valszeg költői túlzás, úgy talán helyesebb, hogy "legalább egy nagyságrenddel csökken".)
Én ezt 3 éve is tudtam. Sokan 2012 óta pontosan tudják ezt. Nem kérdőjelezem meg az illető szakértelmét, viszont a fizumat elcserélném az övével szívesen. ;]

Fidel76: "Ezt csak úgy tudják megszüntetni, ha törvényileg tiltják be az egészet és a fizetési lehetőségek megszűnnek, vagy ahol beváltják."
Nem értek egyet. Először is pl. a szesztilalom bevált? Másodszor, röviden totál értelmetlen betiltani, két okból. 1. nem szükséges törvényi háttér a bitcoin működéséhez. 2. technikailag majdhogynem megoldhatatlan a tiltás, persze az életünket nem tudnák nehezíteni, de az nem cél, attól nem tudnak jobban lehúzni...

(#37) aAron_ válasza Fidel76 (#34) üzenetére

aAron_
(őstag)

"pont a non-stop termelés tartja fent az árat"

Miért is? Minerek pont, hogy kivesznek belőle, áramot nem lehet cryptocoinból fizetni.

What is your ikigai?

(#38) Ombi5 válasza Fidel76 (#34) üzenetére

Ombi5
(őstag)

Egyetertek csak nyavognak itt az emberek,h kipukkad a lufi. Debogy pukkad pont ellenkezoje..... :)) :DD

(#39) -KP-

-KP-
(őstag)

A tapasztalt minerek nem raknak össze 6-8 vga-nál többet egy rigbe. De hát biztos van kereslet ezekre a 12 kártyás lapokra, különben nem gyártanák...

(#40) janeszgol válasza Sub-ZeRo (#11) üzenetére

janeszgol
(PH! kedvence)

Itt egy írás. Az első alcím a VGA-k bekötéséről szól.

A női nemnél csak a női igent szeretem jobban.

(#41) westlake válasza Dexar007 (#33) üzenetére

westlake
(PH! félisten)

Miért tenné? Jók kis pénzeket szedünk ki belőle.

Play nice!

(#42) janeszgol válasza westlake (#41) üzenetére

janeszgol
(PH! kedvence)

De csak azért, mert valaki megveszi a ti coinotokat. Ha senki nem fogja, akkor mit csináltok vele? Most tételezzük fel, valóban nullára esik az összes. Akkor?

(#43) westlake válasza janeszgol (#42) üzenetére

westlake
(PH! félisten)

Akkor elveszjük az összes pénzünket. De ez nem történt meg. Aki kicsit is ért hozzá, az keres ezen. És nem rosszul.

Play nice!

(#44) Ombi5 válasza janeszgol (#42) üzenetére

Ombi5
(őstag)

Olvasgass inkabb a technologiarol,es a mogottes tartalmakrol aztan rajossz... de addig is dolnek a deak ferencek.... :))

(#45) janeszgol válasza Ombi5 (#44) üzenetére

janeszgol
(PH! kedvence)

Mögöttes tartalmak? Na, kíváncsivá tettél. A hétvégén utána nézek.

(#46) mepet válasza janeszgol (#42) üzenetére

mepet
(PH! addikt)

Szerintem ez 100% lehetetlen. Illetve, talán ha kipusztul az emberiség vagy pl ha megszűnnének működni a félvezető alapú (vagy akár villamosság alapú) technológiák... Bár ha kipusztulunk akkor tök mindegy. Ha meg az elektromosság kényelmétől búcsúznánk, akkor szerintem borítékolható a totális gazdasági összeomlás, a többség a fiat bankszámlapénze után futna, nem a cryptoja után...

(#47) Pug válasza Balika911 (#30) üzenetére

Pug
(PH! kedvence)

Köszönjük eme épületes HSZ-t :U

Perpill még mindig ugye az FHD a legelterjettebb gaming felbontás.
Az utált/imádott Steam Survey alapján 71%-kal.... ;)

Szóval ama frenetikus felütésed, hogy egy "elavult" felbontással dobálózom, netto sületlenség....

[ Szerkesztve ]

(#48) janeszgol válasza mepet (#46) üzenetére

janeszgol
(PH! kedvence)

Na most írok egy erőset. Lehet szerencséjük lesz a bányászoknak, ha az alvilág megtartja pénzmosásra a BTC-t, netán áttér eth-ra, mert akkor ők megveszik tőletek, hogy még több pénzt tudjanak tisztázni.

(#49) -KP- válasza janeszgol (#48) üzenetére

-KP-
(őstag)

Még mindig a készpénz a legelterjedtebb az alvilágban szvsz.

(#50) dabadab válasza Fidel76 (#34) üzenetére

dabadab
(Jómunkásember)

"A legtöbb bányász sima hétköznapi ember. A Goldman befektetési szakértő hogy tudna hatni a bányászokra?"

A bányászoknak sok köze nincs az árfolyamhoz. A befektetési szakértők jóslatai meg úgy tudnak hatni, hogy ha mindenhonnan az folyik, hogy a coinok árfolyama végleg be fog dőlni (és a coinokban azért alapvetően nem profi befektetési alapok, hanem háziasszonyok pénze van), akkor mindenki inkább eladni akar, venni meg alig valaki és ez értelemszerűen tényleg ahhoz vezet, hogy bedől az árfolyam.

Azért ennek világosnak kellene lennie mindenki számára, aki másoknak ad befektetési tanácsokat.

DRM is theft

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.