Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • spirit007

    senior tag

    válasz Fecogame #1 üzenetére

    A cikket elolvastad?

    Első bekezdés bullshit - mivel három bank nyilatkozatából kettőnél ez nem így van ... és a harmadiknál sem tudjuk mennyire van így :D

    Második bekezdés - CIB nyilatkozik hogy:
    "az automatáinál egyre kevesebb készpénzfelvétel történik"
    (online növekedésről szó sincs)
    ...mivel a pánik elején mindenki megrohanta az ATM-eket lsd. harmadik bekezdés... és igen most már egyre kevesebb így hónap végén a készpénzfelvétel -nahááát! :D most meglepődtem! - ja nem :)

    Harmadik bekezdés - MKB banknál NŐTT a készpénzfelvétel az ATM-ekből:
    "a pandémiás helyzet magyarországi kialakulása okozott egy erősebb készpénzfelvételi hullámot"
    Igen mivel az elején lerabolták ott is az ATM-eket... ja és semmiféle online növekedés nincs.

    Negyedik bekezdés:
    "Az OTP Bank tapasztalatai szerint a jelenlegi helyzetben ügyfeleik közül egyre többen részesítik előnyben az internetbank és a mobilalkalmazás nyújtotta online megoldásokat "
    Nagyon szép marketing rizsa, véletlenül sem lehet tudni mennyivel nőtt - nyilván való, hogy jelentéktelen mértékben, különben dicsekednének vele :)
    Értem én hogy a home office-ban dolgozó kollégák mostanában online rendelik/fizetik a pizzát és végül is ez is online fizetés, csak sajnos az excel táblában sem látszik ...

Új hozzászólás Aktív témák