Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kssattila

    újonc

    Sziasztok !

    Közel két év után újra regisztráltam a Tinder-re. Évekkel ezelőtt a rendszer adott neked azért pár napot, amikor előtérbe helyezett, sok találat volt, pár match, lehetett beszélgetni, ismerkedni az app-al aztán pár nap után egyszerre eltűnt minden, se találat se match és eldönthetted, fizetsz-e az egészért. Akkor kb két hónapig előfizető voltam. Előnye annyi volt, hogy az 5 super like-al pár csajt volt esély "betalálni" meg az egyszeri félórás kiemeléssel pár matchet összeszedni a sima jobbra húzással, egyébként a sima húzással esély itt se volt egyáltalán semmi.
    A korábban tapasztalt algoritmus csalást most is éreztem, de az egész sokkal rosszabb lett... A rendszer ad neked kb 3 órát, amikor ki vagy emelve. Ezalatt alig van rád találat, akik megtalálnak, no comment... Akiket jobbra húzol, matchelni esélytelen, csak a napi egy super like-al, más találatom nem volt. Ami kifejezetten furcsa, hogy a super like után a matchelés valamiért mindig másnap reggel történt (?).
    A "választék" pedig egyre rosszabb. A profilok egy része még mindig itt van két évvel ezelőttről, miközben a felhasználó rég inaktiv. Ezenkívül a legtöbb csaj instagram celeb, normális profilt (ami legalább normális, még ha nem jön be a csaj) találni lottó ötös. És sok fake profil van (magyartalan "gyere xy oldalra, ha meg akarsz ismerni).
    Három nap után le is töröltem az app-ot, használhatatlan, nagyon lerongyolódott. Nem értem a fejlesztőket. Ha megnézitek a Play-en a kommenteket, nagyon sok a negativ kritika, a fenti dolgokat taglalva (lehúzás, algoritmus stb.) Kíváncsi lennék, mennyien használják/hajlandóak ezért fizetni ilyen keretek között és ebből igy milyen profitja lehet a fejlesztőknek...

Új hozzászólás Aktív témák