Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • flymi

    addikt

    LOGOUT blog

    válasz frescho #2 üzenetére

    Májas szerintem is jobb. Ha kell fűteni még mindig vihetünk hősugárzókat és be is lehet takarózni, viszont a hűtés nem kivitelezhető. Még akkor sem ha elviszem az összes hűtőmet. :N
    Jó ötlet, támogatom a tárlatvezetést. :K Akár óránként is vagy szerintem jobb ha nem kötjük időponthoz, hanem ha összegyűlt az ajtóban egy kisebb csoport akkor lehet indulni.
    5.BRSZK-n volt alkalmam helyettesíteni ideiglenesen bacsist amíg a tévésekkel volt elfoglalva, az ajtóban elmondtam a beérkezőknek mit hol találhatnak. Egy óra után elkopott és kiszáradt a szám. :DDD Pedig ez csak térbeli tájékjoztató volt, semmi extra sztorizás.

    Jövőre szeretnék visszatérni a cpu hűtőimmel, bár a számuk nem igazán gyarapodott jelentősen az utóbbi 2 évben. Viszont szeretnék kirakni melléjük még pluszban néhány félkonfigot (6-7 darabra gondoltam) amik szintén csak a látványvilágot gazdagítanák (Jetway P4X400DAP, Soltek SL-85DR3-CL, Néhány Abit deszka, ilyesmikre gondoltam, bennük a kedvenc vga kártyáimmal és természetesen hűtőkkel, rammal.). Ez max plusz egy asztal.

    [ Szerkesztve ]

    /// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

  • bacsis

    Közösségépítő

    válasz frescho #2 üzenetére

    Nem, nem akarunk előadást tartani... Abból mindegyikőnkből 2 kellene... minimum...
    A körbejárás 2 óránként jó ötlet. lehet is felírni a todo listára... Nézzük az órát, eltelt 2 óra, oké akkor indul egy tárlat vezetés... MAjd elóbégatom magam, hogy TÁRLATVEZETÉÉÉÉÉS AKI AKAR GYÜJJÖN!!! aki bújt-aki nem, elindulok, végig viszem a népet, majd lepattintom a következő kiállítónak, ő is végig viszi a népeket, majd pattintja tovább a népet. Így kb a tárlatvezetés mindenki szekcióján az adott emberből kb erős 10 percet vesz ki... Ez még jó is lehet, mert most mit csinálunk? jön 3 fő, segítünk, magyarázunk. MEgint jön 3 fő, megint segítünk magyarázuink és mondjuk el ugyanazt... 2 tárlatvezetés között persze továbbra is ez lenne, de talán mérséklődne a terhelés, mi is jól járunk, az emberek is, mert ők meg kapnak egy teljeskörű körbevezetést..

  • joghurt

    addikt

    válasz frescho #2 üzenetére

    (Rövid) tárlatvezetésre biztosan lenne igény. Mik vannak, azokban mi a pláne stb. Laikusként nem biztos, hogy feltűnik. Egy kis történeti evolúciós útvezető: innen-ide.

    Aztán akit jobban érdekel valami, ottmaradhat kérdezősködni.

    Részemről még akár a sátras maketteknél is szívesen meghallgattam volna, melyik mit tud, miért ezek vannak a közismertebb típusok helyett stb.

    A tej élet, erő, egészség.

Új hozzászólás Aktív témák