Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • JetiRulez

    őstag

    Lyélyzus Kenyér! Hát létezhet az, hogy utoljára a 16. LAN alkalmával tettem csak meg tiszteletemet Fülén!? :Y

    Mellesleg a 18. és a 19. LAN között eltelt 1,5 év is olyan villám léptékben elröpült, hogy csak lesek. Fel sem tűnt, hogy ilyen régen volt utoljára, csak annyi, hogy kb. havonta csak azért feljöttem Logoutra, hogy kifigyeljem, Bacsis Möster szervez-e már újabbat. :D

    Kérlek, véss fel a talán listára! Szokás szerint majd az utolsó hetekben válik el, hogy mégse jövök...vagy mégis. ;] Momentán van játékra alkalmas gépvasam (a GTA4-et még szépen elviszi a 9600GT). Ha sikerül addig összekalapálni a kocsit üzembiztosra, akkor úgy jönnék; ha akad fuvar, akkor úgy jönnék; esetleg, ha egyik se sikerül és tiszta idő lesz aznap, akkor bizony vonatra ülök. De aztán ne olyan legyen a parti, mint múltkor, hogy vasárnap felkeltünk 8-kor, 10 óra után pedig már pakolt a társaság hazautazáshoz! ;)

    Tehát akkor JetiRulez és nem_tom, avagy a Csömöri Sinterek. :DDD

    "Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

Új hozzászólás Aktív témák