Hirdetés

2019. június 16., vasárnap

(#1) Xirtam

Xirtam
(PH! kedvence)

:D

(#2) villamos

villamos
(őstag)

True audio...
Van arról bármilyen felmérés, arra nézve, hogy a játékosok mely hányada az, aki nem kettő darab bögreméretű dobozkát használ? :DDD

[ Szerkesztve ]

"Cryptocurrency can't crash soon enough." NaOH + HCl = NaCl + H2O

(#3) xtremez válasza villamos (#2) üzenetére

xtremez
(fanatikus tag)

Azt nem tudom, de itt nem az van.. :D

Arra várok már, hogy végre "next gen" audio legyen a játékokban is! Eddig csak a battlefield bc2, 3 és a 4 tudja ezt..

(#4) ilyen_85 válasza villamos (#2) üzenetére

ilyen_85
(senior tag)

szerinted ez a felmérés mennyire érdekli azt, aki nem kevés pénzt fektetett egy normális hangrendszerbe, holott a legtöbb játék amivel játszottam max stereo hangot tud kiadni ? ... rettenetesen gagyi...

(#5) Chiller válasza villamos (#2) üzenetére

Chiller
(senior tag)

Volt EAX/EAX2, és A3D-t támogató hangkártyám is, jó lenne ha lenne megint valami ilyesmi (persze szoftveresen is elterjedt) kezdeményezés.
De most lehetőleg ne haljon ki pár év után.... :(

(#6) Male

Male
(PH! nagyúr)

Ahhoz hogy ez használható legyen, HDMI-n kell kihozni a hangot mindenképpen?

Optikai hangkimenet valahogy varázsolható lesz rájuk esetleg? (nekem arra lenne szükségem)

\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\ ALLEZ AMÉLIE!!! //////////////////////////////////////////// Forex programozás: https://forex.kismunka.hu - Webfejlesztés: https://ozweb.hu

(#7) ledgeri

ledgeri
(PH! kedvence)

Na, bejön az AMD-nek a konzolosdi!!!

szeksziboj -nálam van egy pirospontod! Keresek Sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest)

(#8) villamos válasza ilyen_85 (#4) üzenetére

villamos
(őstag)

Csak a minap olvastam ezt a cikket, és egyből eszembe jutott. Ha nem piszkálják a grafikát, akkor feltehetőleg a hanggal sem tökölnek sokat... :N

[ Szerkesztve ]

"Cryptocurrency can't crash soon enough." NaOH + HCl = NaCl + H2O

(#9) Komplikato válasza villamos (#2) üzenetére

Komplikato
(PH! kedvence)

Ugye meg van, hogy AMD TrueAudio próbál ám térhangzást 2 hangszórón vagy sima sztereo fülesen és létrehozni, ami anno a megboldogult Aureal 2.0 és 3.0 is egész szépen megoldott. ;]

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#10) [CsuCsu] válasza Chiller (#5) üzenetére

[CsuCsu]
(őstag)

Régi EAX-os játékaim szebben szólnak mint a vadiújak, Ez van, ha szutyok dvd9 (xbox) miatt nem fér rá semmi a lemezre. Nem kevés olyan játék van, ahol hálát adnék a magas minőségű, akár lossless hangért. Új cuccok előbb-utóbb úgyis BD-n jönnek, és simán dobnék mondjuk a gyűjtői változatok mellé egy lemezt amin rajta van a sok gigányi tömörítetlen anyag. És az extra lemez nem is kerülne sokba a gyártónak..

(#11) M@trixfan

M@trixfan
(PH! addikt)

AMD szerintem nagyon jó irányba megy, megmentették magukat az ATI vásárlással. Mennyire érdekes már, hogy a vegyes felhsználással jól oldalába kerülnek az Intelnek. Egyre jobb dolgok jönnek felszínre. Mantle, TrueAudio, APU-k, stb... Lesz itt még nagy PC gaming jóság!

twitter: MatrixfanLive

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.