Hirdetés

  • AMD Radeon undervolt/overclock

    lo Minden egy hideg, téli estén kezdődött, mikor rájöttem, hogy már kicsit kevés az RTX2060...

  • Stellar Blade - Befutottak az első tesztek

    gp A beszámolók alapján talán elmondható, hogy a stílus kedvelőinek érdeme lehet beszerezni a teljes kiadást.

Új hozzászólás Aktív témák

  • Shkiz0

    nagyúr

    válasz JanR #2 üzenetére

    Hiába veri el, ha valaki CF rendszert akar építeni akkor nem SB-t fog venni a PCIe hiányosságai miatt.
    Nekem is megfordult a fejemben a csere gondolata (i7-920 --> 2600k) de nem vagyok meggyőződve hogy megéri e a plusz ráfordítást, az a pár % teljesítmény többlet, főleg úgy hogy nekem full víz van, és blokkot cserélni meg megint nem olcsó mulatság.
    És igazából én nem a teljesítmény többlet miatt venném, mert nem igazán érdekel hogy 100 fps van vagy 140 addig, amíg játszható egy játék. Ami miatt mégis gondolkodok, az a fogyasztás. Ebben tényleg ver minden eddigi procit.
    Illetve ott van még az is hogy ugye SB csak dual, míg az 1366 pedig tri channel memóriakezeléssel bír. És 1366-os lapokat meg procit is már szinte lehet kapni emberi áron itt az apróban is.

    100 szónak is 1 a vége, szerintem azoknak akik nemrég vettek i3 i5 vagy i7-es régebbi szériás gépet azoknak felesleges a váltás. Akik meg gépvásárlás előtt állnak azoknak lehetne jó alternatíva de az árazás miatt lehet sokan a régebbi core széria mellett döntenek.

    Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

Új hozzászólás Aktív témák