Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz erer1000 #30 üzenetére

    #erer1000: Leginkább az ára az, ami visszatartja az embereket. Azért nem sokan fognak venni 800$-ért egy szemüveget + kontrollert. Idehaza meg végképp nem rászámolva a szokásos pluszt. Én is akartam venni Oculus Riftet, de akkor még magyarázták, hogy nem lesz "drága", megfizethető lesz. Nos persze, ez a megfizethető relatív, de nem ennyire. Kevés a játék rá, a játékok nagy része gyenge (főleg grafikailag) és sokba kerül. Nem is tudom hogyan gondolták, hogy ez így elterjed.

    A Gear VR-t hagyjuk már.... Hány telefon van eladva, ami kompatibilis vele? A telefon megvan, használja másra is az ember, valamint akkor is lenne telefonja, ha nem lenne Gear VR. A keret töredéke egy külön szemüveg árának. Jó, hogy elterjed, sokan ki akarják próbálni a VR-t, ez meg egy olcsó alternatíva, hogy kipróbálják milyen. Nekem az az eladott példányszám csak azt bizonyítja, hogy lenne a Riftre bőven érdeklődés, de nem 800$-ért.

    Azért jó pesszimistának lenni, mert vagy igazad lesz, vagy kellemes meglepetés ér. // George F. Will //

Új hozzászólás Aktív témák