Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dr. Akula

    nagyúr

    válasz cbmfan #10 üzenetére

    Billentyűzeten van értelme. Ott azért a többség keresgéli a gombokat, ritka aki vakon is tud gépelni. Nyilván nem fényes nappal, hanem este. :)

  • #56573440

    törölt tag

    válasz cbmfan #10 üzenetére

    Igazad van maximálisan. Ezért jár mindenki 1.0 swifttel, mert nem teljesen mindegy, hogy hogy néz ki ha elvisz a-ból b-be? Jah várjámá'... A te igényeid 100%-ban lefedik a piacot, és senki nem csinál a pc-vel semmi mást, nincsen más ambíciója és társai...

    Dr. Akula: Mondjuk enyhén offtopic a felütésem, de kb 2 hét alatt elfogadható szintre lehet hozni a vakon gépelést, és soha nem értettem, hogy a fiatalabb generációknak ez miért nem prioritás. Akkora ugrás ez user exp szinten mint a hdd-ssd csere ha nem még nagyobb. Az elsődleges periféria a pc és a felhasználó között, aminek a megfelelő kezelése akkor is fontos, ha csak néha fórumozgat az ember... Ingyenes toolok vannak, ha nekem 2 hét alatt sikerült napi 1-2 óra gyakorlással, akkor másnak lehet egy hét is elég, onnantól pedig egy teljesen új világ nyílik meg... Hogy onnantól kell a világítós bill mert neki arra porcosodik hát hajrá, nincs azzal bajom, de én úgy látom, hogy a 21. században ahol a melók és a szabadidő egy jelentős részében is használjuk a pc-t ott ez annyira alap skill kéne legyen mint az angoltudás -és itthon a fiatalabb generációból az ismerősöket elnézve sajnos pont akkora hiányosságok vannak abban is sajnos-.

  • Adix

    csendes tag

    válasz cbmfan #10 üzenetére

    Két dolgot tudok elképzelni.
    Van egy nem túl impozáns házad amit inkább elrejtesz az asztal alá, vagy feleslegesen költöttél pénzt egy szépen kidolgozott minőségi házra hiszen az asztal alá rejted.
    Az én PC-m, szép (szubjektív vélemyén), minőségi darab, letisztult belsővel, kábelmenedszmenttel, és eszembe se jutna eldugni valahova, mert éke a szobának.

    Van egy hatalams plexi ablaka, a vízhűtő RGB LED-jei pedig halványan megvilágítják a komponenseket ami igazán igényes megjelenést kölcsönöz neki és mivel egy igen nagy elemről van szó a szobában, én inkább ezt preferálom mint egy ronda, fekete, zárt dobozt amit az asztal alatt rugdosok.
    Van akinek pedig az ezer színben pompázó ház jön be, a lényeg, hogy ha ránéz akkor tetszik neki amit lát.
    Nem igazán értem ebben hol a kivetnivaló.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák