Hirdetés

2017. július 24., hétfő

(#1) Ultrazord

Ultrazord
(tag)

1060-am van, visszamenőleg is lehet kérni kódot? akkor nem kaptam

(#2) schawo válasza Ultrazord (#1) üzenetére

schawo
(Jómunkásember)

nem

Aki drágán vásárolt induláskor, annak nem jár, csak az kap, aki megvárja, míg lemegy az ár. :U

Nagyon rossz üzenete van az ilyen promónak.

[ Szerkesztve ]

winvps.hu | OEM licencek Win7 Pro (5,5k) Win10 Pro (15k) Office 2013 Business (20k) Server2012R2 Std (50k) Datacenter (50k) Bitcoin elfogadás http://goo.gl/LRwqgW

(#3) sixpak válasza schawo (#2) üzenetére

sixpak
(PH! kedvence)

Ugyanaz mint a telefon/net/tv szolgáltatóknál, az újaknak van minden, a meglévő ügyfél le van szarva. :)

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#4) vhw

vhw
(PH! addikt)

Visszamenőleg is lehet kérni akciós árakat? A különbözetet ne utalják vissza?

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#5) b. válasza vhw (#4) üzenetére

b.
(PH! addikt)

:DDD :DDD

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso)

(#6) ribizly válasza schawo (#2) üzenetére

ribizly
(őstag)

Eddig sem értettem miért ez az üzletpolitika... :(
Sokkal egyszerűbb lenne, ha kártya S/N-jéhez lenne kötve és adna egy cd kulcsot az experience per serial.

A WORD elszáll, az írás megmarad...

(#7) RECSKA válasza ribizly (#6) üzenetére

RECSKA
(PH! kedvence)

Miert, amd fele jobb? Rx480hoz jart doomnal azt mondja, nem rx480 van a gepben... XD

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#8) tibaimp

tibaimp
(senior tag)

Valahogy mindig "sikerült" sajnos lemaradnom az ilyen programokról. Mindig vagy előtte, vagy utána vettem a vga-kat. Ilyen az én szerencsém :)

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#9) flashpointer

flashpointer
(senior tag)

En egy online jatekhoz varok akciot ami mar 2 eve volt egyszer, amugy mas most nem sarkallana videokartyara, de a mulktorinal jol jott hogy oylan erteku jatekbeli penzt irtak jova mint amennyibe maga a kartya kerult : ) Akkor egy 1060ra be is neveznek.

(#10) GreatL válasza schawo (#2) üzenetére

GreatL
(tag)

Tojom le a kódokat... általában az alapjátékot adják oda hogy vegyél seasonpasst, vagy beetetnek valami addiktív online marhaságba.

(#11) Scholes9

Scholes9
(PH! nagyúr)

Játszik egyáltalán valaki ezekkel a játékokkal?

[ Szerkesztve ]

(#12) b. válasza Scholes9 (#11) üzenetére

b.
(PH! addikt)

:DDD :DDD
Egy pár százezren

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso)

(#13) Csabis

Csabis
(újonc)

Egy kérdést nem hangzott el ..
Hol a link vagy hely ahol ezt ellenőrizni lehet. nekem speciel nem engedte regisztrálni a Gefornál a Gigabyte1060 6gb .
"Értem hogy Gigabyte .de akkor is Geforce.."

(#14) b. válasza Csabis (#13) üzenetére

b.
(PH! addikt)

ha a promócióban benne van a kártyád, akkor ahol vetted, ott kell reklamálnod.

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.