Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Z10N

    veterán

    válasz Tidus #12 üzenetére

    #3: Tudom, hogy van egy FX suffix, ettol fuggetlenul korabban volt igeret ezugyben.
    "Ha ilyenek miatt irkálsz az MSI-nek, csak jól kiröhögnek." Ezzel meg en "rohoglek ki", ugyanis tortent levelvaltas, ahol igereteket tettek. Majd egy ido utan visszairtak, hogy nem adjak ki a BIOS-t.

    #10: A ket lap nagyon is ugyanaz. Nezz utana jobban. Csak eltero revizio szamu, ami persze feltetelez modositasokat, de ettol meg a kijelentesed nem helytallo.

    #12: Az alaplapomhoz, "ami meg nincs 4 eve" forgalomban, latom megnezted az adatlapjat, de egy szimpla kivonast nem tudtal megtenni. Koszonom a tajekoztatast en is tudok olvasni.
    "Az MSI.-né jót mosolyogtak rajtad. Szerintem válaszra sem méltatnak." Nah itt lottel nagyon melle, ezzel a kijelentessel meg csak en nevetlek ki, hamar ilyen szemelyeskedore vettuk a dolgot. Neked is azt mondom, mint az elos kolleganak. Levelvaltas megtortent, igeret elhangzott. Innentol kezdve az elmeleted bukta. Koszonom a konstruktiv hozzaszolast (szanalmas, hogy meg mielott korulneznel, itelkezel).

    Felreertes ne essek, kedvelem az MSI-t, tobb lapom is van jelenleg hasznalatban. Engem csak az zavar amire igeretet tesznek, majd sztornozzak. Mert mint kiderult az FX4000 szeriat le tudja kezelni, csak gondolom marketing okok miatt nem adtak ki. Tajekoztatasul kozlom ez nem a Vishera kapcsan tortent, hanem a Bulldozer debutalaskor. Meg az FX varians lapok elott.

    # sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

Új hozzászólás Aktív témák