Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #90088192

    törölt tag

    Nekem vagy egy feltorhetetlen rendszerem, a gep darabokban eladtam, a vinyo meg megsutve(kemenceben), fizikailag. Torje fel nekem akarki is es maris fizetek 1mrd pengot. Vallakozok? De a masik sem sokkal egyszerubb, megadom az IP cimet: NINCS akkor hogyan torik fel(nincs publikus hozzaferes sehogy sem)? 3dik gepen a lapitopi amit hasznalok, ha fel is torik mit kezdenek az EN gepemmel? Van mindenrol biztonsagi mentesem(ami CSAK akkor csatlakozik fel amikor internet nincs es csak a mentes ideere) 3 peldanyban, nincs semmi adatom amivel barki barmit tudna kezdeni(nincs egy vasam sem amit el lehetne lopni, vagy hitelt lehetne kapni) .
    A tobbi meg nem erdekel, kutat tudok asni, repat tudok egyelni, a disznot, marhat tyukot tudom szaporitani, illetve ha kell feldolgozni, es ha kell loval szantok vetek. A tobbi csak a gyengek kesergese egy elkenyelmesedett vilagban...
    Nem kotelezo a civilizacio, ha meg igen akkor tessek elfogadni a kiszolgaltatottsagot!
    En nem ertem, mi ezen a meglepo,
    Erre pontosan ugyan az ervenyes mint a "terroristakra" mert ugye ezek erroristak, ha Felsz akkor elertek a celjukat es kis zombi nyul leszel az uregedben.
    Az osszes hivatali rendszer, illetve kozosseg ezzel a problemaval szenved az oskozosseg ota, csak mindig mas a neve.
    Ergo engem nem fog erdekelni a kovetkezo tarsadalmi osszeomlas, fogom magam kikoltozok valami tanyara aztan viszlat, a tobbiek meg csinaljanak amit akarnak. Letem kepes vagyok megszakitani ha nem latom tovabbi ertelmet, ergo nem tudnak eroszakkal kenyszeriteni arra amit nem akarok megtenni.
    A tobbi szenvedest meghagyom azoknak akik akarjak

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák