Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • do3om

    addikt

    Mi a szar ez az eSportot?
    Ez egy cpu hűtő.
    Se több se kevesebb, alap hogy amennyire tehetik halk ventivel szerelik. A borda évek óta szintén több színválasztékban is elérhető, a ventikre ugyan ez igaz.
    Szóval mitől lesz ez az eSportot jelző ami számomra pl semmit nem mond.
    Ez valami olyan hogy ami régen is ugyan ez volt arra rátesznek egy kamu kitalált jelzőt és ezzel frissítve is van a termék?

    Beírtam már a gogléba és ez számítógépes játékokkal való versenyt jelent, na ez van már vagy 20 éve szóval mi most az új ebben a szenzációkeltésen kívül?

    Még annyi: számítógépen játszani - sport szavak egy mondatban.... ez valami vicc? vagy a mostani degradált felhasználok szeretnének menők lenni? Ők sportolnak vagy mi szar ez? Szánalmas ki pöcsök legfeljebb ha olyan oldalra tévednek akkor lesz nekik sport: hoki :W
    Egyszerűen ezzel lealacsonyítják a szó jelentését fogalmát, engem mint látszik felháborít.
    Semmi köze a számítógépes játékversenyeknek a sporthoz.
    Maga a játékversenyek már más jelent nekem az rendben van, jó szórakozás. De sport szó számomra nem alkalmazható rá.

    [ Szerkesztve ]

    Ha érdekel valami szerelési anyag írj privátot. Eladó Schneider Mágneskapcsoló 18,5kW/38A

Új hozzászólás Aktív témák