Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cancer

    senior tag

    Ha...

    Ha úgy nézne ki, mint egy sportszemüveg, nem lényegesen nagyobb részekkel. (aksi, proci, persze ezeknek kell néhány mikronnyi hely). Legyen csak törékeny. Hát vigyázzunk rá...

    Ha testre szabható lenne. Mit írjon ki, hova, hogyan. Én pl futáshoz, bringához használnám, vagy akár egyszerű navigációhoz. Ne kelljen az "okos" karpánt, karkötőt nézni. Lássam, hogy épp mennyivel futok, lépés szám, pulzus, stb...mint a fitness funkciók a karunkon. Csak ez lehet akár folyamatos. Mutassa, hogy merre menjek navigáció esetén. Lehetne rajta ghost mód. Ha adott "pályán" fut/bringázik az ember, akkor mutassa, ha az átlag/legjobb/előző/stb (beállítható) időm alapján most hol lennék. Ha most lassabb vagyok, "mutasson magam előtt", ha most gyorsabb, akkor magam után. Akár GPS alapon tegyen oda, ahol lennék a beállítás szerint. Tovább gondolva, távoli futóközösség idejét lehessen szinkronizálni...

    Ha lenne rajta "gyorsmenü", hogy a fentebb elsoroltakat ne legyen bonyolult beállítani, ellenben aki akar hadd merülhessen el a variációkban...

    Ha nyílt lenne annyira a forráskód, hogy ezeket vagy néhány adatot a telefonról futtasson. (Nem kell feltétlenül beépített GPS)...

    Ha mindezek mellett valami értelmezhető áron lehetne hozzájutni...

    ...akkor én nagyon vevő lennék egy ilyen eszközre.

    Az ügyvédem nélkül nem írok alá semmit...

Új hozzászólás Aktív témák