Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Baltazár123

    senior tag

    válasz Szabi® #62 üzenetére

    Egy időben nagyon nézték, még a vatera is azért szüntette meg az aukciók visszanézhetőségét, mert több kereskedőt elkapot a nav. Valószínűleg a konkurrencia szűkítését próbálták így sokan megoldani :)
    Pedig nagyon hasznos dolog volt, ha kerestem valamit, visszanéztem a leütött, licitált hirdetéseket, egészen jó támpont volt árazásnál is. Nagy kár érte.

    Én örülök az Xbox sikereinek és egyébként a verseny csak jót tesz ennek a két (három) konzol cégnek is. Soha nem értettem egyik hőzöngő fan oldalt se. Miért is lenne jó, ha megszűnne a verseny adott esetben? Látható volt pl az intelen, mit csinál, amikor nem volt konkurrens. Akarja a rossebb ezt megismétlődni a játékiparban. Egyébként meg nagyon könnyen lehet, hogy a cloud gaming annyira előretör, hogy érteleme se lesz vitakozni a konzolkról, hogy a jobb meg, hogy kinek hosszabb :)

    Én ezeket a scalpereket ki nem állhatom egyébként. Ha belegondolunk ezek az emberek csak elvesznek, semmi, az égvilágon semmi hasznos, hozzáadott értékük nincs a folyamatban, csak visszaélnek egy lehetőséggel és egy eleve nehéz helyzetet még nehezebbé tesznek.

Új hozzászólás Aktív témák