Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Medocsabi #32 üzenetére

    Szerintem meg pont hogy most már jönnek olyan multiplatform címek is a Switchre, amikről eddig nem is álmodhattunk, szóval 1-2 éve még igaz is volt amit mondasz, de mikor ilyen Witcher 3 játékot kapunk a Nintendo Switchre - ami hozzáteszem azért laptopon is bőven megkéri a hardvert - akkor már engem is elgondolkodtat egy ilyen beszerzése. :)

    Ami személy szerint engem visszatart itt a generációváltás táján, hogy mit fog kezdeni a Switch a következő generációs játékokkal a jelenlegi hardverrel, ha tudjuk már most, hogy a következő konzolokba bika hardver kerül. Ráadásul tudjuk, hogy már a jelenlegi ARM-os mobil chipsetek is meghaladják a jelenlegi Switch teljesítményét, tehát ha Nintendóék akarnák, akkor akár Nvidiától is kaphatnának bele erősebb hardvert egy frissítéshez.

    A másik ami visszatart, a játékok ára, viszonylag drágán szerezhetők be Switch játékok még akár használtan is és nincsenek nagyobb akciók az áruházukban, mint pl. Sonynál vagy Microsoftnál. A fő platformom pedig jelenleg a PC, így az ott digitálisan megvásárolt játékokat akár egy laptopon is tudnám futtatni és magasabb felbontással és FPS-sel, mint Switchen. És ott még a cross-save is megoldott a Steam vagy Origin felhő által, tehát nincs az, hogy elkezdek laptopon játszani és PC-n újra kell kezdenem.
    Persze így kezdetben egy jobb laptop 3-szor annyiba kerül, de ha külön megveszem a játékokat Switchre, hamar oda lehet érni árban. Lényeg a lényeg, sehogy sem úszom meg olcsón. :)

    [ Szerkesztve ]

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

Új hozzászólás Aktív témák