Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nexplo

    őstag

    válasz Dyingsoul #15 üzenetére

    Egy érdekes dolog jutott eszembe arról amit írtál. Otthon a Logi G900-asom gari lejárta után szépen elhalálozott. Munka mellett napi kb 1 órát ha ment hétköznap, hétvégén pedig max 3-4-et ment naponta (nyáron ennyit sem kb). Lássuk be ez nem sok. Annyira vigyáztam rá, hogy külsőleg tényleg 100%-os patika állapotban volt még az elromlásakor is. Szerintem nem túlzás azt mondani, hogy ez az egér még pár éve top kategória volt. De elromlott minimális használat mellett. A dolog ott kezd érdekes lenni, hogy közben azon gondolkoztam, benn a melóhelyen hány egeret fogyasztottam eközben. Visszanézve a leltári listát meglepődve látom, hogy a 10Ft-os Microsoft Basic optikai egerem már 5-ik évébe lépett és akkor cseréltem.... Napi 8-10 órát megy, eszem-iszom (alszok) rajta és sokszor hétvégére is bekapcsolva felejtem sajnos a gépemet (az én butaságom). Esett már le asztalról , a takarító nőről már nem is beszélek, egy szó mint száz, ez bírja. Tudom, hogy ez kiragadott példa de csatlakozom ahhoz, hogy ezek a normál dolgok, valahogy többet bírnak. Biztos van ellen példa, de magam körül ezt látom. Ami profi gamer, az valahogy mindig csúcs cucc, de sok esetben ez az élettartamban nem mutatkozik meg sajnos. A mechanikus otthoni gamer csili vili RGB 100millió kattintást bíró billentyűzetemről pedig pereg le a festék fél év alatt a fent említett hatalmas használat mellett. Árban 20K alatt volt kicsivel és nem is merem mondani szinte érintetlen. Tényleg alig van használva... Egy szó mint száz igenis illene több pénzért jobb minőséget kapni, nem csak röpke időre. És ebben van felelősségük a gyártóknak jócskán. Kicsit hosszúra sikeredett sorry :)

    Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

Új hozzászólás Aktív témák