Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • winbox

    senior tag

    válasz stalka #31 üzenetére

    Szia. Szerencsére van összehasonlítási alapom, ugyanis volt már dolgom egy Gigabyte 1050 TI 4GB LP-vel (GV-N105TOC-4GD), így biztosan kijelenthetem, hogy az 1650 sokkal hangosabb. Van silent mód a kártyán, így netezésnél, videózásnál nem mennek a ventik. Amint megnyitod a játékot és megkapja a terhelést egyből beindul és elég hangosak. Ez szerencsére engem nem zavar, mert játszani fejessel játszok, meg amúgy is, kis méret miatt a kis ventiknek menniük kell, de tényleg hangos, fel kell emelned a hangodat, ha beszélgetni szeretnél valakivel mellette. Ami engem jobban aggaszt az az, hogy a 1050-nel Battlefield V-ben Ultra(!) beállításokkal volt 40-60 között az fps 1080p-n, itt ez LOW(!) beállításokkal történik meg. High-on 20-30 fps. Elvileg játéknál csak a betöltést segíti az ssd, az fps-en nem dob sokat és a 1050es gépben ssd volt, az 1650 most egy 7200-es HDD-vel megy, es nagyon sok idő, amíg feláll a rendszer is, jövő hét környékén veszek bele ssd-t, remélem tényleg csak ez a baja, mert ebből a szempontból marha nagy csalódás, majd tesztelem akkor is. World of tanks-ot próbáltam még, az egész szépen megy, High-on 50-60 fps 1080p-n. I7-6700 es 16gb ram van mellette. Jelen pillanatban bánom, hogy ezt vettem, mert az összes teszt szerint kb 30% különbség van a 1050 Ti-al szemben, azonban eddig pont hogy az 1650 van lemaradva. Remélem tényleg a hdd miatt nincs több fps-em, bár ahogy néztem miután betöltötte a mapot, nem is nagyon dolgozik róla a játék :O

    hammerhead - angler - flame - sunfish - bluejay - panther - husky*

Új hozzászólás Aktív témák