Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sinesol

    veterán

    válasz MiklosSaS #45 üzenetére

    Hát ujabban lemondtam a tuningrol és inkább a zajmentesség irányába tervezek menni.
    Viszont Asus és Msi termékem még sosem romlott el, ellenben Gigabyte-bol volt 2 rossz tapasztalatom.

    Gigárol ujabban azt is hallottam hogy tuningnál 2-szer is felpörgeti a merevlemezeket...
    Hmm..boot-nál biztosan jot tesz nekik :) bár nem tudom minden tipusnál előfordul e.
    De mind1 általában ugy vagyok vele hogy ha egynél többször van bajom egy gyartoval akkor soha többet nem vasarolom a termékeit. Régebben még 1 utan is hanyagoltam, de kicsit igazságtalan mert azert becsuszhat egy véletlen mindig.

    Erről jut eszembe hogy Amd-s masodik gépemben is egy nagyon alap deszka van, amiben unlockolva 3.4 en ment régebben a Phenom 720 vagy 1-1.5 évig és soha semmi gond nem volt,azt hiszem ez böven kimeriti a megbizhatosag fogalmát.
    Na persze alapbol nem ugy terveztem, de amugyis uj gépen gondolkodtam akkor már és gondoltam mindegy ha a regi megfő, viszont a 95 wattra tervezett deszka még ma is megy.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák