Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nuke7

    veterán

    válasz Johnny Cage #36 üzenetére

    Miért nem jársz utána mielőtt elkezdessz vitatkozni valamiről?

    utána jártam.
    szerinted hány gyártástechnologiai váltás történt? szerinted hány ujfajta proci készült?

    Nem, az azt jelenti, hogy folyamatosan csökken a kereslet a desktop PC-k piacán.

    Te tudsz akármennyi közgázt is..?
    ha csökkenne folyamatosan a kereslet, akkor lassulna a fejlődés, mert nem érné meg fejleszteni a desktop szegmensbe.
    gigászi fejlődés? hát szerintem most gyorsabb a fejlődés mint a PII - PIII váltás idején. szerintem.
    a több magos procik sehol sem a laptop-okba szánt dolgok voltak először, azok a szerverekből jönnek.
    "Miért nem jársz utána, mielőtt elkezdesz vitatkozni valamiről?" ;)

    Az utóbbi 2-3 évben gyakorlatilag csak az ATI koncentrál teljes erővel a diszkrét VGA-k piacára, ami hosszú távon könnyen lehet, hogy megbosszulja magát.

    aha. a diszkrét vga-ra lehet. (habár ebben nem lénnék biztos - 8800GT pl. az nvidia volt az elsö ha jol emlékszem a dx10-ben... :U )
    de az intel nem hinném h kisebb vehemenciával fejleszti a desktop cpu-kat. Se az AMD.
    modernebb gyártástechnologia, uj processzorok, uj utasításkészletek, uj standardok, stb.
    TE hol voltál eddig? :DDD
    tény hogy a laptop - netbook, nettop - piac fellendült, de korántsem csökkent annyival a desktop piac annyival mint amennyivel ezeknek a kereslete nőtt.
    az igazi desktop piac mindig is a gamereké és a szervereké volt. és azokból nem hinném h kevesebb lett...
    szóval az hogy halódik a desktop pc piac szerintem egy téves állítás, még akkor is, ha nem Te találtad ki.

    Csökkentett fogyasztás és modernebb gyártástechnológia, nagyjából ennyi.

    ezzel meg csak azt árulod el, hogy nem nagyon értessz a számítástechnikához. :R

    [ Szerkesztve ]

    https://youtube.com/user/nuke7

Új hozzászólás Aktív témák