Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mrgregoryan

    tag

    Amúgy ez kissé talán OFF dolog, de viccesnek tartom, hogy ha az embernek manapság van egy CORE XX gépe, és 1920X1200 ban szeretne futtatni MAI játékokat (természetesen ha DX11-ről beszélünk), akkor kb 5900-as szériás ATI-t kell vennie, mert nekem volt 5870-em, eléggé csüggesztő volt (ok, én kissé maximalista vagyok, mert ha veszek valamit 80-100.000ért akkor ne kelljen már visszavennem veryhigh-ra a grafot, szűrőket persze le is felejtem egyből.) Nvidia 480 meg ahogy látom, nincs a helyzet magaslatán, és valsz dupla magos kártyájuk nem lesz egy ideig, hiszen evvel az 1 maggal is hűtési gondokkal küszködnek, a fogyasztásról nem is beszélve.
    Szal abszolut fanatizmus nélkül, 5900 RULEZ van mosstanság szerintem, persze aki megteheti, hogy vegyen, mert piszok drága.
    Nekem Metro2033-ban még igy is néha 28-30FPS-re megy le a game, ok, néha meg 100.

    Ja, és új driverrel a BF2 Bad company bizonyos helyeken grafikai hibákat vét.De ez akár bug is lehet. Minden esetre érdemes megvenni. Jó cucc.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák