Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Necroman_Mk2

    őstag

    Logikus lépés volna a részükről, főleg, hogy ennyi különböző, előfizetéses szolgáltatásuk van már. Persze várjuk meg a hivatalos bejelentést, ne újságírói pletykákra alapozzunk.

    (#35) kpbendeguz Nem akarlak elkeseríteni, de az elméleted erősen wishfull-thinkingnek tűnik nekem.
    Nyilván ha túlságosan elszaporodik a streaming, ráadásul a Disney-hez hasonlóan kivonják a tartalmakat egyéb felületekről, akkor eljöhet egy ilyen idő, hogy valaki csinál egy aggregált szolgáltatót. De az jelen pillanatban nekem nem az Apple-nek tűnik, bár az Alapítvány változtathat ezen, de csak ha Trónok harca szintű kultuszt tud kiépíteni. Ha mégis ez a célja az Applenek, akkor nekik kell először mélyen a zsebükbe nyúlni, és másokat kifizetni - pénz mondjuk van náluk dögivel, kérdés, hogy mennyire kezelik ezt prioritásnak. Tény viszont, hogy ez egy durva jó reklám és imázsnövelés lenne a termékeiknek.
    Az iTunes meg kicsivel régebben volt kvázi egyeduralkodó, de ma már vannak vetélytársai is. Ezért nem hoznám ide.

    (#28) Alex91 Hát nem tudom... Aki sokat néz filmeket és sorozatokat streamelve, azok biztosan örülnek inkább a konstans havidíjas árazásnak. Szerintem a telefon előfizetések is ebbe az irányba mozdulnak el, a beszélgetés és a korlátlan mobilnet esetében is.
    Ugyanakkor ha csak egy valami érdekel, akkor van egy jó hírem: a szolgáltatók sikeresebb sorozatai általában más, külön fizetős formában is megjelennek pl. DVD, on-demand stream. Igaz, nem a premierkor, de ne legyünk telhetetlenek ;]

    "Élő gondolkodó lény vagyok, aki az információ tengeréből született!"

Új hozzászólás Aktív témák