Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • floatr

    veterán

    válasz vicze #33 üzenetére

    A valve nagyjából tesz mindenre és mindenkire. A 30% csorog, aztán annyi. Szerinted a fejlesztők/kiadók a haszonlesők, hogy nem akarnak a valve-nak akkora sarcot leadni, szerintem a valve az ezzel a haszonkulccsal, és bőven visszaél a piaci helyzetével. Minden más csak képmutatás a soha nem használt feature-öktől a jajj-ellopják-a-senkit-nem-érdeklő-adataimatig.
    Valamiért Sweeney az ősgonosz, Gaben meg a jótékony mikulás, aki a fejlesztők és a te zsebedben turkál. Sweeney marketingre (is) költ egy valag pénzt, a fejlesztők (exkluzívok) és júzerek (ingyen game lib) profitálnak belőle. Szerinted ez gáz, szerintem meg végre valaki próbál kitörni ebből a szutyokból, amiben a pc gaming vergődött az elmúlt 10 évben. Szerinted kényszer egy új launcher, szerintem meg egy másk ikon az asztalon - pont lesz.rom, mert tudom h máshová megy a pénzem.

    És nem felejtettem el a dekket, de a steam os-t sem a steam machine-okkal együtt.

    szerk.: amúgy mókás, hogy említed a kiadók store-jait. Sokáig csak náluk vehettél meg pár játékot, és csak 1-2 éve kezdtek el visszacsorogni steam-re/egs-be, de még most is használnod kell a másodlagos launchert is. Agyrák...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák