Hirdetés

2019. augusztus 22., csütörtök

(#1) Mr.Csizmás

Mr.Csizmás
(félisten)

ígéretesnek hangzik webOS támogatás nem lesz? ps.: csak nehogy itt is átnevezés legyen a vége :DD

| Cicu & Cica VI | id: fritzkandur (#2997 Bnet) | 3D nyomtatás -> http://bit.do/fliccprint

(#2) Polemius

Polemius
(aktív tag)

"az egyes modellek prototípusai talán a június elején megrendezendő Computexen is feltűnnek"

Akkor van rá esély, hogy a Boxee Box köztük lesz? :C

(#3) z0d1AK

z0d1AK
(veterán)

Mindenki Androidot szeretne?:D

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#4) Eddie141 válasza z0d1AK (#3) üzenetére

Eddie141
(senior tag)

Hát, ha tegra 2 jár hozzá, akkor lehet, hogy bevállalnám :)
Lassan már ott tartunk, hogy az nfs 1 vígan el fog futni a telefonokon :DDD Nem semmi. Mekkora durranás volt anno, amikor az n70-en lehetett doom2-őzni :)

(#5) DemonDani válasza Mr.Csizmás (#1) üzenetére

DemonDani
(addikt)

Nem lesz WebOS. WM és Android a támogatott, nameg bámi amit rászabnak.

Amúgy meg már nam csak a ZuneHDban van Tegra APX2500 hanem a szintén Microsoft által prezentált Kin One és Two is ezt kapta meg...

asd fgh jkl éáű

(#6) Mr.Csizmás válasza Eddie141 (#4) üzenetére

Mr.Csizmás
(félisten)

off: én WM6-on starcraftozok :DDD

| Cicu & Cica VI | id: fritzkandur (#2997 Bnet) | 3D nyomtatás -> http://bit.do/fliccprint

(#7) cwn

cwn
(tag)

a tegra 2 lesz a befuto a tablagepekben, nincs is mas alternativa
mivel ez a chip nem csak gpu, hanem 6 processzor van beleintegralva , koztuk 2 magos arm processzor, minden olyan tablat amiben intel atom van keruljetek

(#8) lenox válasza cwn (#7) üzenetére

lenox
(addikt)

Intel atomos tabla eddig se rugott labdaba, az ipad az egyeduli valamirevalo tabla. Kivancsi leszek, hogy a tegra vagy t2 meg tudja-e egyaltalan kozeliteni, a DreamBook Lite alapjan ott is vannak fogyasztas gondok.

(#9) DemonDani válasza lenox (#8) üzenetére

DemonDani
(addikt)

Az az iPad egy használható tabla gép? ugyan már... Csak almások feltünésiviszketegséggel rendelkező híveinek... Tableten minimum egy rendes net támogatás lenne... Itt már bukik is. :U

(#7) cwn
Ez akkora hülyeség... Minden SoC ilyen :DDD Több különböző "szakmailag" orientált processzort tartalmaznak, csak van aki többet, ill kevesebbet, akkor a PG-t ki hogy oldja meg az is változó, de az összes mobil több processzort tartalmaz!

[ Szerkesztve ]

asd fgh jkl éáű

(#10) cwn válasza DemonDani (#9) üzenetére

cwn
(tag)

(#11) DemonDani válasza cwn (#10) üzenetére

DemonDani
(addikt)

LOL

Tudod mennyi ilyen kütyüre mondanak ilyeneket? Biztos majd egy ilyen kütyüt így emlegetnek... Legfeljebb a sokk Apple fanboy :)

asd fgh jkl éáű

(#12) M@cika válasza cwn (#10) üzenetére

M@cika
(senior tag)

Jó kis tömjénező cikk, de ettől még nem lesz igaz. a világ 99%-a sose fog ipad-ot használni és ez szerintem így is van rendjén.

Nasit a kis fehér medvének!

(#13) cwn válasza DemonDani (#11) üzenetére

cwn
(tag)

azert olyan hamar ne ird le az applet, annyi penzuk van hogy akar cache-re megvehetnek a sonyt
meg figyelmezteto jel az is hogy az ipadon kivul mas tabla nincs a piacon, meg csak hasonlot se tudott senki csinalni

(#14) Mr.Csizmás válasza cwn (#10) üzenetére

Mr.Csizmás
(félisten)

háááá :DDD

elég volt elolvasni az URL-t hogy tudjam mire számítsak :DDD :D

az ápplé fanok kitartása és fanatizmusa példakép lehetne az ország vezetőinek :D

(#15) schawo válasza cwn (#13) üzenetére

schawo
(titán)

Van neked egyáltalán halvány fogalmad egy világcég valódi értékéről???

SoftDirect - Windows és Office licencek http://goo.gl/GqwSTH Win7 6000 Ft, Office 365 Vállalati E3 16000 Ft/felh/év, Win10H 14500

(#16) DemonDani válasza Mr.Csizmás (#14) üzenetére

DemonDani
(addikt)

az ápplé fanok kitartása és fanatizmusa példakép lehetne az ország vezetőinek
;] :DDD ;]
nocomment :C

asd fgh jkl éáű

(#17) cwn válasza schawo (#15) üzenetére

cwn
(tag)

hogyne lenne

http://finance.yahoo.com/q?s=SNE

31 milliardot er a sony, az applenak meg 40 milliard van a bankban, ugyhogy meg az nvidia is beleferne

[ Szerkesztve ]

(#18) LordX válasza cwn (#13) üzenetére

LordX
(veterán)

Próbáld meg leírni a készpénzt készpénznek, nem pedig gyorsítótárnak, lehet kicsit többen vennék komolyan a pénzügyi gondolatmeneted..

(#19) DemonDani válasza cwn (#17) üzenetére

DemonDani
(addikt)

Lol nagyon hülye vagy, már elnézést...

De most akkor a Samsung meg megvehetné a fél világot?
Megvenné az Applet és bezárná, h ne legyen konkurencia :DDD

[ Szerkesztve ]

asd fgh jkl éáű

(#20) cwn válasza DemonDani (#19) üzenetére

cwn
(tag)

ceget venni lehet, csak penz kell hozza, az apple most kb annyit er mint a microsoft
szerintem nincs olyan ceg aki kepes lenne megvenni ezeket a szornyszulotteket

(#21) devast válasza cwn (#17) üzenetére

devast
(addikt)

LOL
Már a gondolat is bánt, hogy ekkora marhaságot képes vagy komolyan gondolni :( Szomorú.

(#22) Kopi31415

Kopi31415
(félisten)

Látom megvan a napi röhögésgenerátor trolllunk. :D Még több ilyet töled!

Part to Part | Status:122% completed | Estimated time remaining:1193hr 2min 30sec ----- Converting Data | Status: 425% completed | Estimated time remaining: 1193hr46sec

(#23) cwn válasza devast (#21) üzenetére

cwn
(tag)

nem gondolom komolyan, az appletol nagy balfasz lepes lenne ha egy evek ota veszteseges, szinte csodkozeli allapotu cegbe olne a megtakaritasait , mer ugye ez a sony
az nvidia viszont nem lenne rossz uzlet, szerintem be is fogja nyelni hamarosan, persze a steve kiszamithatatlan

(#24) devast válasza cwn (#23) üzenetére

devast
(addikt)

Az előbb azt írtad megvehetné, most meg azt írod, hogy hüjeség lenne megvenni.
Döntsd el mit szeretnél mondani.

(#25) cwn válasza devast (#24) üzenetére

cwn
(tag)

a 2 dolog nem uti egymast, megvehetne ha akarna, de minek venne egy roncshalmazt?

(#26) devast válasza cwn (#25) üzenetére

devast
(addikt)

Nem igazán szeretnék beleszólni a vallásodba, úgyhogy OK.
:DDD

(#27) cwn válasza devast (#26) üzenetére

cwn
(tag)

nekem mindegy, nem vagyok apple fan , csak a tenyek mocskos dolgok
a piaci elorejelzesek meg olyan iranyba mutatnak hogy az apple reszvenyek el fogjak erni a 300$-os hatart, plane ha az ipad tovabbra is aratni fog , akkor meg az apple lenyomja a microsoftot, ami nem semmi

(#28) h-yle válasza cwn (#27) üzenetére

h-yle
(őstag)

Anno már megvette egyszer az Apple a Sony-t mért tenné meg még1x?

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#29) Szirti válasza cwn (#10) üzenetére

Szirti
(tag)

Ilyen csoda gondolatmenetekbe nem szoktam beszállni, de ezen olyan jót nevettem hogy kénytelen vagyok. :C
Ilyen bölcsességet mééééég :Y

"Revenge is a dish best served cold." - old Klingon proverb

(#30) decibel

decibel
(aktív tag)

Vááá cw regelt pH-ra, örömbódottság. :C :DDD

"you are a monkey poo-poo"

(#31) stevve válasza cwn (#27) üzenetére

stevve
(nagyúr)

Ezt a hülyeséget, amit itt hsz-gyűjtésed közben összedobálsz, szerintem sürgősen fejezd be. Off, hülyeség, felesleges... :(((

A cikkhez:
"a fejlesztők meggyőzését"

:DDD Akkor ez is "jól optimalizált" rendszereket fog eredményezni.

[ Szerkesztve ]

(#32) cwn válasza stevve (#31) üzenetére

cwn
(tag)

nem kell aggodni, eleg jo a tegra2, jobb mint az ipad hardvere, persze ez nem jelent meg onmagaban semmit, mert a programozokon mulik
ismerem mind a 2 rendszert mert ezekre fejlesztek

(#33) stevve válasza cwn (#32) üzenetére

stevve
(nagyúr)

Jobb sokkal, mint a jelenlegi A4 az Apple-től. Más kérdés viszont, hogy az iPhone OS-t csupán 1 termékre kell optimalizálni, míg az Android, WM esetében ez ennyire nem egyszerű.

Android és iPhone a két rendszer, amiről írsz? Ha igen, akkor a különbséget is látod közöttük. :) Igen, az erős vas tényleg nem minden még.

(#34) cwn válasza stevve (#33) üzenetére

cwn
(tag)

azert olyan sok kulonbseg nincs koztuk, becsapos a dolog, mert ugye a tegraban 2 mag van, mig az a4-ben csak 1
viszont a 2 magos cortex a9 hosszabb pipeline-al rendelkezik ami lassabb vegrehajtast eredmenyez , igy mivel a 2 magot amugy is eleg nehez kihasznalni, kb egalban vannak
a gpu oldal meg csak jatekok alatt szamit, abban jobb a tegra az biztos , de itt meg a ahogy irtad a tobb gepre portolas szivat

(#35) lenox válasza DemonDani (#9) üzenetére

lenox
(addikt)

Miert, melyik a piacvezeto tabla, mondjuk a hp slate? :))

Nem kell neked tetszen, mint ahogy nekem sem tetszik, de attol meg az ipad igen komoly uzleti siker, es nincs hasznalhato konkurencia, a 2-szer olyan nehez fele annyi idot biro, hasznalhatatlan gui-ju es el nem adhato probalkozasok legalabbis nalam bukasnak szamitanak.

(#36) stevve válasza cwn (#34) üzenetére

stevve
(nagyúr)

Igazad van, de én most OS szintjén értettem a mondókámat. A felhasználói programok úgyis elég vegyesek mindenhol. A fejlesztők "meggyőzése" pedig a játékokra fog vonatkozni, gondolom.

(#37) zsirfecske válasza DemonDani (#9) üzenetére

zsirfecske
(addikt)

használtál már ipad-et? hozzászólásodból látszik hogy nem.

sznobéria ide vagy oda, győnyörű kijelző, elképesztően igényes felépítés, hihetetlenül logikus és kézreálló kezelés. ezt senki más nem tudja, apple maga az innováció (nézz meg pl. egy iphone hálózati töltőt és rájössz miről beszélek).

apple-ékénl egy ebook így néz ki manapság, lehet zokogni.

flash: youtube meg van oldva, oké pl. index-en nem mennek a videók, de ez sem apple hibája, ők egyszerűen a jó technológiákat támogatják, nem a legelterjedtebbeket.

szóval nem kérdés hogy ki a király jelenleg slate kategóriában.

[ Szerkesztve ]

(#38) Kopi31415 válasza zsirfecske (#37) üzenetére

Kopi31415
(félisten)

Ipod touch töltöröl tudok nyilatkozni, szerintem ipari hulladék. Ennyit az innovációról.

Part to Part | Status:122% completed | Estimated time remaining:1193hr 2min 30sec ----- Converting Data | Status: 425% completed | Estimated time remaining: 1193hr46sec

(#39) Móci válasza cwn (#10) üzenetére

Móci
(addikt)

Lol, rég röhögtem ilyen jót! :C

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#40) Mr.Csizmás válasza cwn (#10) üzenetére

Mr.Csizmás
(félisten)

amúgy ez a blog nagyon színvonalas....lásd, 3D-s kamera, SHARP!!!! gyártmány, ipadhoz....

http://majic12.blog.hu/2010/05/15/3d_s_kamera_ipad_hoz

nocomment :DDD

(#41) RockyHorror válasza cwn (#13) üzenetére

RockyHorror
(csendes tag)

"azert olyan hamar ne ird le az applet, annyi penzuk van hogy akar cache-re megvehetnek a sonyt"

Ezt érdemes lenne még egyszer átgondolni, ill. azt hogy maga a Sony milyen
vállalato(ka)t takar. Vagy még inkább azt, hogy maga a Sony milyen vállalat csoportban foglal helyet. Három ilyen nagy anyavállalat van Japánban. Mitsui (ennek egyik vállalata pl. a Toyota), Mitsubishi (ha jól emlékszem ennek része a Sony) és a Somitomo. Azt hiszem az Apple nem is olyan nagy ezekhez képest.

Az életben két dolog biztos: a tegnap és Chuck Norris

(#42) Solten válasza Mr.Csizmás (#14) üzenetére

Solten
(őstag)

:DDD

Saor Alba

(#43) Peetig válasza RockyHorror (#41) üzenetére

Peetig
(csendes tag)

Úgy emlékszem, hogy a horizontális keiretsunak nem része a Sony, hanem vertikálisan kapcsolódik bele.

cwn:
A Fortune 500 listája szerint a Sony a 81-ik, míg az Apple a 253. Ugyanis a Sony Csoportba a Sony Corporationon kívül sok más cég is beletartozik. Ki vehetne meg kit?

Compaq Armada 7400.

(#44) stevve válasza zsirfecske (#37) üzenetére

stevve
(nagyúr)

Az Apple töltőket sokan szidják, bár én nem ismerem közelről... (ráadásul az egyedisége miatt bekorlátoz. egy mini-USB vagy más szabványos sokkal jobb)

Az Alice nagyon jó, bár nem tudom, mi a fenének kellett begyorsítani a videót, de azért azt tegyük hozzá, hogy ez elég speciális eset és bármely más ebook csak sima ebbok, főleg, ha pdf-ben van. (a lapozás nem játszik, mert az csak programozás kérdése, nem Apple specifikus)

A Flash-nél meg ez a por, amit elhintenek, hogy "ők egyszerűen a jó technológiákat támogatják, nem a legelterjedtebbeket.". Ez egy jó kifogás, de erősebb érv, hogy az Adobe módszerével megkerülhető lenne az Appstore és akkor oda a plusz lehúzás. az egyetlen gond a flash-es cuccokkal, hogy eszik a procit, de ezen meg már dolgoznak egy ideje.

Persze jól néz ki a termék, de az nem minden azért. :N

[ Szerkesztve ]

(#45) zsirfecske válasza stevve (#44) üzenetére

zsirfecske
(addikt)

az újabb töltőkre gondoltam:

és nem a miniusb hiánya az előny (ez a sznobéria része, azért sem szabványos, hehe), hanem az usb-230v-110v csati egy dobozkában. szerintem okos.

ebookról meg annyit, hogy érintőképernyős sony readert is volt szerencsém tesztelni, és egy ipad mellett vicces a kijelző. jó, mondjuk szinte 0 a fogyasztása és nem fájdul meg tőle a fejed 30 perc után (olvasásra való), de azért multimédiás ebook tartalmakhoz nem kérdés melyik a jobb (egyelőre).

(#46) hatred válasza cwn (#10) üzenetére

hatred
(tag)

Uramisten, ennél nagyobb baromságot évek óta nem olvastam sehol. Ezt vajon az írója komolyan gondolta? :F :O Ehhez a cikkhez képest a sötét középkor felvilágosulás volt.

(#47) Mr.Csizmás válasza hatred (#46) üzenetére

Mr.Csizmás
(félisten)

psszt, nemá, elrontod a szórakozásunkat :D

(#48) stevve válasza zsirfecske (#45) üzenetére

stevve
(nagyúr)

Ja, ezeket az újakat végképp nem ismerem.

Sony Reader azért eléggé más kategória... és épp kijelzőben. :P A multimédiás ebook nekem valahogy a gyerekkönyv kategória. :) Persze ettől még valóban jól néz ki.

(#49) RockyHorror válasza Peetig (#43) üzenetére

RockyHorror
(csendes tag)

Igen valószínűleg igazad lehet, de ami biztos, hogy ezek a vállalatok a csoporton belül segít(het)ik egymást.

Az életben két dolog biztos: a tegnap és Chuck Norris

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.