Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zsigus

    őstag

    válasz TESCO-Zsömle #27 üzenetére

    "Csak az LG-től lehet itthon félárú Outlet TV-ket kapni."

    Ja, bocs. :D

    "...csak nem a felhasználók számára..."

    Lesz majd haszna a felhasználók számára is. Egyrészt minden app elérhető lesz egységesen az összes Smart TV Alliance-os TV esetében. Nem kell várni, hogy portolják már a Pana TV-kre a Facebook appot pl.

    Másrészt, ha beindulnak a fejlesztések az egységes API miatt, akkor itt is hasonló lesz a fejlődés mint most a mobiloknál... Jönnek majd a 8 magos TV-k, szebb grafikájú játékokkal, esetleg a Samsunghoz hasonlóan a többiek is megpróbálkoznak majd a moduláris felépítéssel (lásd Evolution Kit) stb.

    Jelen pillanatban nem éri meg komolyabban foglalkozni az okos TV-kkel, programok szintjén, mert minden egyes gyártónak külön-külön rendszere van. De ha látják a fejlesztők, hogy van értelme ennek, akkor később "nagyobb lehetőségek rejlenek ebben".

    Bár én még mindig feleslegesnek tartom az okos TV-ket (nekem is az van, tudom miről beszélek, bár nem a legkiforrottabb rendszer a Panáé), de később ki tudja mi sül ki belőle... viszont ehhez meg kell tenni az első lépéseket az egységesítés felé, mert nagyon széttagolt még ez a terület.

Új hozzászólás Aktív témák