Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • távcsőves

    senior tag

    válasz arty #39 üzenetére

    Ebben ne reménykedj. Ellenben a gyártók és kereskedők még beleszaladhatnak a késbe. ;] Nem törték magukat össze, hogy mit is árulnak/készítenek. "Asus Evo" ugye nagyon szép példa, magyar webshopos hirdetésben már csak simán 560 (rx is elhagyva), bármilyen műszaki paraméter teljes hiánya, nem hogy a shader szám :D Aztán ott van az is, hogy pl XFX oldalán megtalálod ezeket a kártyákat, de csak akkor, ha asia régiót választasz ki. Szóval nem is igazán ide készülhetek valóban, de itt kötöttek ki. Jó része szürke importos is lehet. Nem szoktam ilyen lenni, de most így akkor hanuka alkalmából, pont nem tudnék együtt érezni egyetlen átverővel sem, ha egy kellemes büntetésben részesülnének. Pontosan tudták mit adnak el és azt is miért. Rohadt átverős marketing és pénzéhes seftes hozzáállás.

    Az 1050TI meg brutál kártyához (nem emlékszem ki írta már), életem, én ugyan nem 900P-zem le, mint Kolopele, de amikor The Divisionben annyit tudd, mint egy rx460, akkor ne állítsd azt, hogy világverő. Rotty van annak azonnal, amint kell a GPU erő. Tudom-tudom, van aki szerint amíg nem ez a trend, csak néha, addig végül is ne írjunk ilyet, de valahogy mégsem illenék szerintem a menybe küldeni. Mielött nekem ugranál, az 1050Ti nekem mindig is tetszett, már megjelenésekor is (visszakereshetted), csak a helyén kezelem a teljesítményét.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák