Hirdetés
- Objektívek topikja
- Gaming notebook topik
- Bambu Lab 3D nyomtatók
- Nyáron hozza a Steam Machine-t és a Frame-et a Valve
- Nikon Z MILC fényképezőgépcsalád
- Fapados gaming monitorokat újít be az LG
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- Vagányak a Cooler Master Q300L/QUBE sorozatú mikrotornyainak legújabb kiadásai
- Milyen TV-t vegyek?
- Androidos fejegységek
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
Tüzi
veterán
Egy dolog nincs jelenleg a konzolhoz.
Monitor... vagy kijelző, kinek melyik megnevezés tetszik.Azok (ide tartozik a ufós márka is), amikbe azt a kib.szottul jó rgb-ledes wuxga kijelzőt tuszkolják bele... azok odavernek...
Mert ugye mit ér az olcsó, brutál fps-es konzolod, ha egy Junoszty tévére kötöd rá. (itt nem szeretném leszólni eme tv-t, csak érzékeltetés-képp mondom)
Ha pedig az olcsó(nak mondott) konzolod mellé veszel egy normális 10x centis rgb ledes fullhd tv-t, máris bőven a noti árán túl vagy. Igaz, ekkor van egy fasza tv-d, amivel követheted kis világunk remek eseményeit is
De ezt a konfigot azért szívás lan partyra cipelni...
A játékok pedig akkor domborítanak nagyot, amikor a haverokkal nyomod 1-2 napon át.Szóval számomra egy noti sokkal használhatóbb ketyerének tűnik, mint egy konzol.
Akkor még nem beszéltünk a fejleszthetőségről, és egyéb olyan dolgokról, mint dokumentum-írás, suliba cipelés, akkumulátor, stb. -
edward2
addikt
Talán az előre összeállított pc gyártóknak végre le kéne törniük ezt a hatalmas ár rést amit használnak.
Röhejes, hogy AiOk se bírnak 1000 euró alatt kezdeni és a specifikáció se épp izmos.
-
LZs?!
senior tag
ilyen ember minek vesz konzolt? most komolyan azért lett megvéve hogy játsszál 2 játékkal egy picit?
Ne haragudj, de miért ne?
Mikor anno bejött a PlayStation 2, édeasám azt kapta édesanyámtól karácsonyra, plusz valami egybecsomagolt játékkollekciót.
Az egészben annyi volt ráció, hogy apám szeret a Wolfeinstein3D-vel játszani (a mai napig...), és a játékok közt volt valami II. VH-s FPS (Call of Duty talán).
Természetesen az ünnepek után feledésbe merült az egész (nem az ő világa); nemrég találtam meg a pincében, és azon gondolkodom, hogy esetleg DVD-lejátszóként hasznosítom.
Tipikus impulzív vásárlásból fakadó vis mayor...
-
Lomha 8V
addikt
Jók ezek az Alienware cuccok, de rohadt drága. Ezzel kezdjenek valamit.
-
FuRiONight
addikt
-
FuRiONight
addikt
-
tikshow
addikt
BF4 ára 10-12k maximum!

Az alapjatek 60€ (18k) ehhez meg johet a premium ami meg 40€ plusz.
-
lenox
veterán
Az i3 és az i5 nem éppen egy kategória.
De pont ezen akarnak változtatni, ha mostanában olvastad a hireket.
HW-ileg akkor is gyenge felépités.
Nyilvan fugg a sebesseg attol, hogy mennyire hasznalja ki egy szoftver a sok magot, ha kevesbe, akkor i3, ha jobban, akkor i5. Ha egyaltalan nem, akkor gyengebb, de egyre kevesebb olyan sw van. Mit jelent az, hogy gyenge felepites? Netezni, facebookozni, jatszani jo, akkor miben gyenge?
-
FuRiONight
addikt
-
myckie2
őstag
Az i3 és az i5 nem éppen egy kategória.
De pont ezen akarnak változtatni, ha mostanában olvastad a hireket.
HW-ileg akkor is gyenge felépités.
Gyenge, de senki se tudott volna jobbat csinálni, ez is már le volt írva egypárszor.
-
FuRiONight
addikt
Az i3 és az i5 nem éppen egy kategória.
De pont ezen akarnak változtatni, ha mostanában olvastad a hireket.
HW-ileg akkor is gyenge felépités.
-
lenox
veterán
Brutal jó pc? Hát azért a jaguar apu-t egyáltalán nem neveznék brutálnak "szinte" 2014-ben..

Lehet, hogy te nem, de azert a valosagban egy i3-i5 szintu cpu es egy 7870 gpu kene egy pc-be, hogy ilyen jo legyen, az meg egy 400 dollaros geptol eleg brutal.
-
FuRiONight
addikt
-
FuRiONight
addikt
-
#06658560
törölt tag
-
myckie2
őstag
-
lenox
veterán
Amugy azt mi akadalyozza meg, hogy ps4-re vagy xbox one-ra windows-t hackeljen valaki? Mert ezek amugy brutal jo pc-k is egyben.
-
Prof
addikt
Nagyobb piac > nagyobb verseny > alacsonyabb arak. A kapitalizmusnak semmi koze az igazsaghoz

-
Angel1981
veterán
"A potenciális problémákra reagálva a cég elindított egy Trade In programot, mely sajnos csak az Egyesült Államokban lesz elérhető"
Jellemző.....
Minél gazdagabb az ország, annál több a kedvezmény és az akció - így igazságos!
-
Prof
addikt
Az Alienware egy gamer Dell almarka, ergo a legkisebb kiepitesu konfigjuk is az. A 645-os kartya jobb mint a 650-es (hat igen a szamozas hulye - mert ujabb kartya mint a 650

Itt termeszetesen a speci hazat, markat, fizeted meg, nem a vasat, ahogy barmelyik brand gepnel.
Nyugaton nem sokan vesznek nem brand gepet, mert 3 napi fizubol kijon nekik egy ilyen, minek szarakodnanak geposszerakosdival. (max. a diakok, meg a kockak)Diablo 3, Torchlight2, Pth of Exile, WoW, LoL, Mine/Starcraft megy vele? Heroes6, Half Life2? A valasz tokeletesen. Es jobb minosegben, mint egy konzolon (FullHD). Ami nagyon nem mindegy, ha a ket platformot akarod osszehasonlitani.
Sot meg ujabb FPS-ek (BF3-4) is mennek FullHD low/medium-ban vele.
Xbox360/Ps3 Konzol felbontason (1280x720) meg kb barmi.PC-s jatek nagyon nem a 200ezres VGA-nal/80 ezres procinal kezdodik. Ennyi erovel szamoljuk bele a konzol araba a 80" colos plazma TV-t is, a PC-jebe meg egy ingyen CRT-t
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
Plane ha laptoprol van szo ott mar kapsz kijelzot eleve, a konzolhoz viszont nincs.
Ha hiszitek hanem a legtobben Intel IGP-rol jatszanak tobbnyire laptoprol PC-n

Es igenis 15-17ezer egy uj konzolos jatekert magyar fizetesbol nagyon draga.
-
Prof
addikt
-
Lengyi
aktív tag
-
KlezOne
tag
Ezt énse nagyon nevezném gamer konfignak, de még ezzel nemis lenne olyan nagy baj, ha nem az Alienware égisze alatt futna..
-
XuChi
addikt
Már nem azért, de alien-ék kicsit elgondolkodhatnának. Egy gtx 645 és i3 mitöl is gémer ??? Ezzel ultra low-ban lehet játszani. Az meg kinek kell 499$-ért ??? Bullshit gép drágán a hülyéknek

-
#06658560
törölt tag
Nem vagyok teljesen képben, de szerintem a PC-s játékok se sokkal olcsóbbak. A konzolt meg nem kell fejleszteni, mint egy számítógépet, és (legalábbis elvi síkon) tökéletesen futnak rajta a játékok, ami azért nem mindegy
.#19: Oké, ez azért erős túlzás. Lehet vele játszani, de nem feltétlenül érdemes
. Persze nem kell mindent max. grafikai beállításokkal, ultranagy felbontáson játszani, de ha lehet, akkor miért ne
.Németeknél boltban nézve elég jelentős az árkülönbözet.
-
bteebi
veterán
Nem vagyok teljesen képben, de szerintem a PC-s játékok se sokkal olcsóbbak. A konzolt meg nem kell fejleszteni, mint egy számítógépet, és (legalábbis elvi síkon) tökéletesen futnak rajta a játékok, ami azért nem mindegy
.#19: Oké, ez azért erős túlzás. Lehet vele játszani, de nem feltétlenül érdemes
. Persze nem kell mindent max. grafikai beállításokkal, ultranagy felbontáson játszani, de ha lehet, akkor miért ne
. -
tikshow
addikt
AAA termékek ugyanannyiba kerülnek PC-re. Nézd meg a BF4 árát.
-
Zealot80
tag
Ha figyelmesen elolvasod amit irtam lathatod hogy a konzol nem az enyem. Azota elokerult hozza halom F1 es Fifa de nincs mit kezdjek vele.
Amugy nem vendegsegben vagyok hanem itt elek es melozok (UK)...csalad utannamkuldte a gepem.
Lehet csak en erzem igy de egy egeszseges pc-n nagyobb a mozgasterem meg ha ezert tobbet is kell fizetnem. Olcso konzol fogja a port ha epp jatek helyett audio/video/foto szerkeszteshez van kedvem esetleg egyeb munkat (3D tervezes stb) kell elvegezzek. Mert ugye a pc nem csak jatekra hasznalhato... -
misx
senior tag
Nálunk nagy gond hogy az istennek se lehet kirobbantani a srácokat a gép elől... előtte meg alig akartak otthon maradni...most ez azért van mert a haverok is a gép előtt vannak, így nincs senki a játszótéren/lent/kint...
persze, ha valamiért pénzt adok, szolgálja azt a célt, amire vettem, és kössön le.
De városi gyerek vidéken inkább szívja magába a jó levegőt
Tévedsz, vidéki gyerekek is olyan kockák, hogy csak na.

Igaz itt azért 20 ezres VGA-val is gamernek számít az ember, ha megy rajta a játék. HKC-nál jobb táp meg ritka, mint a fehér holló. De a telefon már 4'' alatt ciki a kis suliban is. OMG -
nednez
tag
100E környékén egy X51 azért kellene

-
Lala77
tag
Nálunk nagy gond hogy az istennek se lehet kirobbantani a srácokat a gép elől... előtte meg alig akartak otthon maradni...most ez azért van mert a haverok is a gép előtt vannak, így nincs senki a játszótéren/lent/kint...
persze, ha valamiért pénzt adok, szolgálja azt a célt, amire vettem, és kössön le.
De városi gyerek vidéken inkább szívja magába a jó levegőt
-
|DavidWoody|
tag
Csak azért , mert 2013-at írunk ( mire a fent említett konzolok eljutnak hozzánk már 2014-et ) és szerintem nem vagyok vele egyedül , hogy ne aggassunk már rá gamer jelzőt egy olyan gépre , amiben pl egy atombrutális gt 645 van vagy mi. Arra kéne rá eszmélni azoknak akik ilyeneket szólnak hozzá , hogy már a telefonod is FHD , nehogy már azért gamer legyen egy gép , mert elviszi a 2-3 éves játékokat 800x600ba. Az alienware egy kifejezetten hardcore játékosoknak gyártó gyártó , ez nem gamer pc - ez max irodai meg filmezős netezős. Arra jó , hogy néha leülj mondjuk Gta San Andreast tolni , de kb ennyi. Még egyszer mondom , nem azért nem játékra való , mert nem lehet rajta elinditani bármit , hanem azért mert egyszerűen NEM ELÉG. Szerintem ma már vadászni kell azokat a monitorokat , amik nem FHD vagy nagyobbak , ráadásul mind az nv mind az ati teljesen mozdul hardware-el is meg soft-al is a 4K ba. Az a gamer.
-
kekegsm
őstag
-
Prof
addikt
Es vehetsz a konzolhoz 5 db jatekot egy komplett PC araban... tenyleg megeri
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
-
Prof
addikt
Roncsprémium by Alienware. Volt lakótársam egy ideig gondolkodott egy ilyen gépen, mert Total War hódoló és kompakt ám erős gépet szeretett volna, aztán a régi PC mellé egy Xbox360 került kb. 1 éve.
Ezt a házat a mai napig irigylem, 2 slotos VGA fér bele, van benne ODD és még így is kicsi; állítva minimális helyet foglal el. Sehol nem találtam hasonló szolgáltatású házat ilyen méretben és arányokkal.Majd a Steam Machine haza fog akkro tetszeni neked

-
KlezOne
tag
-
aAron_
őstag
-
bteebi
veterán
Az elképzelés ugyan nem rossz, de jelen formájában értelmetlen. Egy ilyen gép lényegében nem használható játékra, viszont ugyanannyiért már konzolt lehet venni. ...és még a régi gép is megmarad netezéshez
. -
myckie2
őstag
Nem az ő hibája, még én se tudtam rendesen értelmezni amit írt.

-
Lala77
tag
Ez az egesz konzol dolog nekem nem all ossze, jo hogy olcso de mennyit is nyujt? Nemreg tortent itt ahol elek varostol tavol suttyo kis faluban haziak konzoljahoz volt Grand Turismo 5 meg valami shooter ezen felul volt netunk es annyi. 2 jatekot hamar eluntam aztan mentem ki a kertbe. Amiota otthonrol kikerult a pc-m ha nincs epp keznel egy eredeti jatek dvd-n hoppp fel a netre es mar nyomhatom is a WoT-ot vagy barmit ami akar ingyenesen szedheto es jatszhato. Igaz igy felfedeztem a jo ar mellett a konzol masik nagy elonyet...sok idot toltottem kint a kertbe

Lehet, hogy jobb volt a konzol, mert mentél ki a kertbe, annak is megvannak az egészséges előnyei

-
stratova
veterán
Olvasd el még egyszer amit írt. Nem az övé a konzol, csak amikor vendégségben volt, nem kötötte le ez a két játék, inkább választotta a kertet.
mickemoto Ezt nem vitatom, de ha tudsz ilyen kialakítású, akár kicsit letisztultabb formavilágú házat, megdobhatnál egy linkkel/elérhetőséggel.
-
citkar
addikt
-
mickemoto
őstag
Itt is csak a márkát kell megfizetni,gyenge hardver,kompakt méretben,drágán.
-
Novai
tag
Ez az egesz konzol dolog nekem nem all ossze, jo hogy olcso de mennyit is nyujt? Nemreg tortent itt ahol elek varostol tavol suttyo kis faluban haziak konzoljahoz volt Grand Turismo 5 meg valami shooter ezen felul volt netunk es annyi. 2 jatekot hamar eluntam aztan mentem ki a kertbe. Amiota otthonrol kikerult a pc-m ha nincs epp keznel egy eredeti jatek dvd-n hoppp fel a netre es mar nyomhatom is a WoT-ot vagy barmit ami akar ingyenesen szedheto es jatszhato. Igaz igy felfedeztem a jo ar mellett a konzol masik nagy elonyet...sok idot toltottem kint a kertbe

ilyen ember minek vesz konzolt? most komolyan azért lett megvéve hogy játsszál 2 játékkal egy picit?
-
adio
tag
Kíváncsi vagyok kinek fog először feltűnni, hogy a next gen játékok 17-18 ezer körül nyitnak, míg PC-re 9-10 ezer a plafon. Persze az alapkiadásokat tekintve ugyanazon játékból, nem a Special/Collector/Goty stb verziókat.
-
Zealot80
tag
Ez az egesz konzol dolog nekem nem all ossze, jo hogy olcso de mennyit is nyujt? Nemreg tortent itt ahol elek varostol tavol suttyo kis faluban haziak konzoljahoz volt Grand Turismo 5 meg valami shooter ezen felul volt netunk es annyi. 2 jatekot hamar eluntam aztan mentem ki a kertbe. Amiota otthonrol kikerult a pc-m ha nincs epp keznel egy eredeti jatek dvd-n hoppp fel a netre es mar nyomhatom is a WoT-ot vagy barmit ami akar ingyenesen szedheto es jatszhato. Igaz igy felfedeztem a jo ar mellett a konzol masik nagy elonyet...sok idot toltottem kint a kertbe

-
stratova
veterán
Más portálok nem szűkítették le a lehetőséget a legolcsóbb modellre a kapcsolódó hírekben. Nem kizárt, hogy itt mindössze példaként szolgál a 699$-os alapmodell, mint a konzolokhoz árban legközelebb álló opció.
-
Benyaking
aktív tag
Az a gáz hogy gyenge gépet akarnak konzol árába adni... Ki veszi ezt meg?
-
stratova
veterán
Es ez hogyan kapcsolodik a cikkhez a ketszavas Alien fikazason kivül

A roncsprémium mitől lenne fikázás? Ez nem a gépet illette, hanem az elgondolásról jutott eszembe a fogalom, amit pl. a németek alkalmaztak azt autópark frissítése és fűtéskorszerűsítés végett, beszámítva az új eszközbe a régit. Egy rossz szót nem mondtam az Alienwarere.
-
RetepNyaraB
nagyúr
Roncsprémium by Alienware. Volt lakótársam egy ideig gondolkodott egy ilyen gépen, mert Total War hódoló és kompakt ám erős gépet szeretett volna, aztán a régi PC mellé egy Xbox360 került kb. 1 éve.
Ezt a házat a mai napig irigylem, 2 slotos VGA fér bele, van benne ODD és még így is kicsi; állítva minimális helyet foglal el. Sehol nem találtam hasonló szolgáltatású házat ilyen méretben és arányokkal.Es ez hogyan kapcsolodik a cikkhez a ketszavas Alien fikazason kivül

-
stratova
veterán
Roncsprémium by Alienware. Volt lakótársam egy ideig gondolkodott egy ilyen gépen, mert Total War hódoló és kompakt ám erős gépet szeretett volna, aztán a régi PC mellé egy Xbox360 került kb. 1 éve.
Ezt a házat a mai napig irigylem, 2 slotos VGA fér bele, van benne ODD és még így is kicsi; állítva minimális helyet foglal el. Sehol nem találtam hasonló szolgáltatású házat ilyen méretben és arányokkal.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Hirdetés
- HP ProDesk 400 G5 SFF, i5-8500,8GB DDR4,256GB NVMe, W11, 1+1 év garancia
- ASUS ROG CSÚCS GAMER PC RTX 4070 Ti OC + i7-12700KF
- iMac 27 Retina 5K 2014 i5 / 24GB RAM / 1TB SSD
- Gamer PC! Rtx 3070/ i5-12400F/32GB RAM/1TB Nvme SSD/Vízhűtés
- CS2 GAMER PC! AMD Ryzen 7 5700X / RTX 3070 / 16GB-32GB DDR4 / 512GB-2TB Nvme / 10+ Féle GPU
- ÚJ iPhone 17 256 GB WHITE - www.stylebolt.hu - Apple eszközök és tartozékok - ÁFÁ-s + 3 ÉV GARANCIA
- Hibás Apple iMac 27" A1312-2429 - frissítve
- Azonnali készpénzes nVidia RTX 4000 sorozat videokártya felvásárlás személyesen / csomagküldéssel
- Akciós Windows 10 pro + Office 2019 professional plus csomag AZONNALI SZÁLLÍTÁS
- Új DXRacer Gladiator gamer szék
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest







![;]](http://cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)


.




